Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Kedi Oteli

Kedi Oteli

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
290
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

daha fazla...
Kedi Oteli
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Kedi Oteli Fiyatları 2023

Kedi Oteli fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 940 TL ile 1.150 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kedi Oteli fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kedi Oteli Müşteri Yorumları

Tarık Kemal Sayın
Tarık Kemal Sayın
Buddy köpek eğitimi dostumun bütün ihtiyaçları için yanımızda oldu. Eğitim süreçleri boyunca bize sürekli bilgilendirmede bulunarak süreçleri kavramamızı sağladı. Onların sayesinde Marsel ile çok daha konforlu ve güzel bir hayatımız oldu
Buddy Köpek Eğitimi
Tolgahan Özkan
Tolgahan Özkan
Kedimizi mutlu bir şekilde geri aldık çok ilgili her gün video ve fotoğraf paylaştı güvenle kedinizi bırakabilirsiniz. Teşekkür ediyoruz.
İkra Özden
Berrin yavuz
Berrin yavuz
Kesinlikle Murat bey en iyi seçim. Gönül rahatlığı ile yavrumu teslim ettim. Enerjileri çok iyi tuttu yavrumla çok güzel zamanlar geçirdiler bu sürede geçirdikleri her dakika da beni fotoğraf ve video ile bilgilendirdiler kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. 🙏🙏
red cat dog house
Nuriye Kaçar
Nuriye Kaçar
Aileden biri gibi hissettiren, ilgi alakası mükemmel birisi
Elif Alakuş
Esra Soyduru
Esra Soyduru
8 günlüğüne kızımı bıraktım. Beni evlerinde ağırladılar kızımı kendi evinden farksız bir ortama bıraktığım için mutluyum. Her gün fotoğraf ve videolar paylaştılar içim hep rahattı. Artık tatile giderken kızımı yalnız bırakıcam derdim kalmadı çok teşekkür ediyorum 😻
Fahri Keskin

Kedi Oteli Talepleri

N Nilüfer Y.
van-ankara kedisi kırmasıdır sağır olduğundan dolayı sesi çok çıkıyor tam sağır değil ama %70 bir sağırlık oranı var dış sesleri duyamıyor ortada gitar olursa pati ve ağzıyla çalar tellere zarar vermez ama bu konuda hassasiyetiniz varsa gitarlara düşkündür beraber uyumayı sever yalnız kalınca bazen çok hareketli olur çok sevdirmez kafasından ve boyun altından sevdirmeyi sever göbüş dokunmasında ısırır gibi yapar ama eliniz sabit kalırsa hemen bırakır yalamaya başlar 6 kilo civarındadır eğer gece mama kabı boş olursa sabah ağzında mamayı sürükleyerek gezdirme özelliği var oyuncu değildir günün 18 saati uyuma skiline sahip zaten en sevdiği oyunca kapak eğer ortada kapak görürse tındır mıngır kapakla oynar durur mutfağa girmeme eğitimi vardır masada yemek yenirken asla çıkmaz kum konusunda asla kum dışı bir yere tuvaletini yapmaz kumu dolduğunda zaten kendisi belli eder anlarsınız en önemli husus benim açımdan evin penceresi ve başkonunda tel olması çünkü atlamaya meyilli olabiliyor kuş gördüğünde çılhına döner ama balkonya yanınızdayken sizinle balkon keyfisi yapmaya bayılır kısacası BADE kızım böyle bir kedidir ve ayrıca dişi kısırdır
D Dennis S.
Antalya'da aşık olduğum sokak kedisine yer bulabilir miyim diye bakıyorum. Bu kediye çok sarıldım ama kaldığım otel onu orada tutmama izin vermiyor (25 Eylül'e kadar Antalya'dayım). Ayrıca yurtdışında yaşıyorum, bu yüzden bu kediyi eve götürmeden önce pasaport almam gerekiyor, bu yaklaşık 3 ay sürecek. Ve yanınızdayken bu kediyi veterinere götürmek ve pasaport almak için tüm tahlilleri ve aşıları yaptırmak için yardımınıza ihtiyacım var. Tabi ki veterinerin tüm masraflarını karşılayacağım. Bu kedi çok sevimli ve sorunsuz görünüyor. Ancak sokak kedisi olduğu için tuvalete gitmeyi öğrenmesi gerekir. Bana yardım etmeye istekli olur musun? Ve ben onu yurt dışına getirene kadar ne kadar ücret ödemeyi umuyorsun?
C Ceren F.
Merhabalar, 9 yaşındaki, kısır, erkek sarman oğlumuza 3 ay süre ile bakabilecek güvenilir eller arıyoruz. 1 ay sonra yurtdışına çıkıp 3 ay sonra almaya gelebileceğim. Bu sürede strese girmemesi ve güvende olması bizim için çok önemli. Süre oldukça uzun, bu nedenle sık sık internet üzerinden iletişimde olabilmeyi istiyoruz. Çok uysal bir kedi fakat diğer kedilerden duruma göre hoşlanmayabilir, ama hırçınlık göstermez. Yalnız kalabileceği bir köşesi olması ve sizin tarafınızdan sürekli ilgi ve sevgi görmesi önemli. Yaşı itibariyle vaktinin çoğunu uykuda geçiriyor. Şu an bir araştırma içindeyiz. Sizden de teklif alabilirsek seviniriz. Şimdiden teşekkürler
N Nergis Ö.
Kedimin cinsi Scottish fold . Bebekliği pandemi dönemine denk geldiği için sürekli bizimle olduğundan dolayı biraz yabani. Yabancı insanlara karşı çok sinirli tıslıyor özellikle erkeklerden nefret ediyor saldırma huyu var. Onun dışında mamasını kumunu biz karşılarız tavuk peynir yumurta tatlı gibi besinlere alerjisi var çok vermiyoruz sadece mamasını yemesi yeterli. Ayrı bir odası olsun maması suyu verilsin iyi bakılsın bizim için yeterli . Eylül ayında düğünüm olacağı için mecburen onu misafir edecek bir yere ihtiyacım var çünkü evimiz çok kalabalık olacak ve kedimin de misafir sevmemesi huyu sebebi ile çok çaresizim.
N Nadia S.
I have 2 cats one year and the other is 6 months. Both vaccinated and have their passport book. Domestic cats that are mellow at my home first time they will be in such environment. Wishing for a garden for them to play. I have two trips to make this year.. one month then shortly after 3 months. I am trying to figure out the cost. Their vetirenarian would like to keep them and he promised there will be playtime for them everyday... I would do it if it is a week or so.... but a month and three months in cages!!!! So, please give me estimate and all that is entailed in those estimates.
N Nadia S.
I have 2 cats one year and the other is 6 months. Both vaccinated and have their passport book. Domestic cats that are mellow at my home first time they will be in such environment. Wishing for a garden for them to play. I have two trips to make this year.. one month then shortly after 3 months. I am trying to figure out the cost. Their vetirenarian would like to keep them and he promised there will be playtime for them everyday... I would do it if it is a week or so.... but a month and three months in cages!!!! So, please give me estimate and all that is entailed in those estimates.
Ş Şule K.
kedim iki yaşında, erkek, sokak kedisi. gün içerisinde uyumayı seviyor, özellikle sıcak havalarda çoğunlukla uyur. yüksek yerleri sever, tırmanabilir. gün içerisinde oyun oynayıp enerjisini atması gerekiyor, aksi taktirde ev içerisinde koşabilir. geceleri 12-1 gibi uyur ve sabah 8-9 gibi uyanır. günde üç öğün besleniyor fakat ekstrem durumlarda iki öğüne düşebilir. sırnaşık bir kedi değil, kendi halinde takılmayı, özellikle peluş oyuncaklarıyla oynamayı seviyor. gün içerisinde 4-6 saat kadar yalnız kalabilir. diğer kedi ve köpeklerle anlaşamaz. geceleri kutusunda uyumayı sever.
Ö Özgü Ö.
Anne ve oğul, Neşe ve Mimi, 2 kediler. Aşırı iyi huylulardır. Neşe 1,5 yaşında, Mimi 7 aylık. Mimi daha önce başka kedi görmedi. İkisi de hiç evden çıkmadılar, Mimi elime doğdu. Neşe'nin aşıları tam, kısırlaştırılmıştır. Mimi'nin karma aşısı yok, kısırlaştırılmadı. Mimi annesinin eteğinden hiç ayrılmayan bir kedidir. Bildiğim bir alerjileri yok. Tavuklu mama yemeğe alışıklar. Dünyanın en tatlı huylu kedileridir. İstanbul'a gideceğim için, ayın 24'ü Cumartesi verebilsem ve Ocak 2 ya da 3 gibi geri alabilsem, çok mutlu olurum. Teşekkürler.
Ö Özlem Ö. Y.
kedimiz aslen sokak kedisi :) birileri kısırlaştırmış, kimdir onu bile bilmiyoruz. çoğunlukla site içerisinde geziniyor, zaman zaman evimize alıyoruz ama hala tam alışamadı. sık sık balkonumuzda konaklıyor, orada sürekli mama ve suyu var. iç-dış parazit aşılarını yakın zamanda yaptırdık. diğer kedilerle anlaşamıyor pek, dövüyor :) ama küçük bir alanda da çok sıkılıp dışarı kaçmak isteyebilir. buna çok dikkat edilmesi lazım. hele bir de alışık olduğu kendi mahallesi dışında bir yerde kaybolursa muhtemelen bir daha bulamayız kendisini.
T Tuğba Y.
Merhaba, kedimiz 11 yaşında erkek scottish fold cinsi. Evimizde sağlık durumundan dolayı uzun bir süre steril bir ortama ihtiyacımız olduğu için üzülerek bir bakimevine ihtiyacımız var. Yaşlılık dışında herhangi bir sağlık sorunu yok. Biraz asabi sadece. Diğer kedilerle nasıl geçinir bilmiyorum. Kısırlaştırmadan önce birkaç kez başka kedilerle bir araya gelmişti problem olmamıştı. En fazla 100 gün seçilebiliyor o nedenle öyle seçtik ama evdeki durum 1 seneye kadar uzayabilir. Ona gore degerlendirmenizi rica ederim. Saygılarımla


Kedi Oteli Kolaylığı ile Aklınız Kedi Dostunuzda Kalmasın

Kedi oteli & pansiyonları; hayvanseverlerin sevimli dostlarını ağırlamak için oluşturduğumuz konaklama alanlarından oluşan yerlerdir. Kedi otelleri sayesinde artık tatilini, iş seyahatini, aile ziyaretlerini ve çok daha fazlasını rahatlıkla yapabilirsin. :)

Kedi oteli sayesinde artık aklın sevimli dostunda kalmayacak, kedi oteli fiyatları hakkında net olarak bilgi vermek maalesef mümkün değil, semtine göre, otellerin konfor ve özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Kedi pansiyonu, dostunuzun siz yokken oldukça rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Kedi pansiyonları artık birçok il ve ilçelerde kolaylıkla erişebildeğiniz kadar fazla ve merkezi konumlarda yer alıyor.

Evcil hayvan oteli seçerken nelere dikkat etmelisin?

Evcil haycan oteli seçimi yaparken dikkat etmen gereken birkaç önemli nokta var. Doğru bir kedi oteli seçimi için aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurabilirsin.

Kedi oteli seçerken dikkat etmen gereken en önemli nokta geçmiş müşteri değerlendirmeleri ve kedi oteli puanı olmalı. Geçmiş müşteri yorumları kedi oteli için sana en iyi fikir verecek ve referans olacaktır. Daha sonraki aşamada ise kedi köpek otelinin mevcut görsellerini incelemelisin. Odalar, ortak alanlar vb. temiz, rahat ve konforlu mu? gibi noktalara dikkat etmelisin.


Kedi Oteli hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Kedi Oteli tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?