Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Kedi Oteli

Kedi Oteli

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
753
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Kedi Oteli için en iyi profesyonel listesi
4.9 606 oy
Patili Home İzmir
Patili Home İzmir
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
4 aydır gigbi'de
Karabağlar, İzmir
Muhammed Çimen
Muhammed Çimen
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Altındağ, Ankara
Esra Aktepe Ülgezen
Esra Aktepe Ülgezen
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Gölcük, Kocaeli
Mutlu Kedi Oteli
Mutlu Kedi Oteli
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Mia Kedi Oteli
Mia Kedi Oteli
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Etimesgut, Ankara
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Kedi Oteli Fiyatları 2024

Kedi Oteli fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.190 TL ile 1.460 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kedi Oteli fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kedi Oteli Müşteri Yorumları

E
Elif Eda Yavuz
Çok memnun kaldım tavsiye ederim

B
Berkay Baygın
Terrıer cinsi erkek köpeğimi emanet etmiştim. Çekincelerim vardı ama sürekli videolar ve görüşme ile içimi rahatlattı. Kendi yavrusu gibi sahiplendiğini düşünüyorum 4 gün kaldı ve bende memnun kaldım. Teşekkürler

N
Nuray Kahvecioğlu
Ben çok memnun kaldım kedimi bıraktım 10 gün çok güzel ve temiz bakıldı çok teşekkür ederim müzeyyen hanım

E
Erdem Girgin
Gerçekten güvenerek bırakabileceğiniz biri. Temiz, titiz ve en önemliside kedileri çok seviyor. Hayvan sevmeyen biri hiç bir şeye bakamaz..

B
Buket Gülsen
Sultan hanımdan çok memnun kaldım. Kendi eviniz gibi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Çok temiz ve güzel bir ortamda bakıyor. Gözüm hiç arkada kalmadı. Kendisine teşekkür ediyorum.


Kedi Oteli Talepleri

E Eliz H.
İlk olarak tarihlerim deşiştiği için tekrar ilan açmak zorunda kaldım. 10-12 ay kalabileceği bir yer arıyorum ve o 10 ay içinde kesinlikle tekrar geri almamın imkanı yok. Ragdoll cinsi 9 yaşında. Çok sakin sorunsuz. Kısırlaştırıldı 2 ay da bir iç dış parazitleri yaptırılıyor ve aşıları tam. Dışarıya sokağa hiç çıkmadı ve kesinlikle çıkmasını istemiyorum tamamen ev kedisi ve sokaktaki başka kedilerle yan yana gelmedi ev de yaşayan kedilerle yan yana geldi uyumlu. Kuru maması özel bir mama ve ondan başka mama kesinlikle vermiyorum ve hafta da 2 defa ıslak mama hafta da 3 defa malt ve hafta da 2 defa laktozsuz kefir veriyorum. Suyunu sürekli yeniliyorum. Şuan tüyleri tıraşlı ama uzadığı zaman ara sıra da olsa taranması gerekiyor ve hafta da iki defa gözlerinin silinmesi gerekiyor. Mamasını, ıslak mamasını, kumunu ve kefiri her ay düzenli olarak kalacağı adrese göndereceğim ya da mamayı 10 kg lık alabilirim zaten aylık mama tüketimi 1-1.5 kg daha fazla mamayı sağlığı açısından kesinlikle vermiyorum o yüzden mama kabının doldurulup verilmesinden yana değilim sabah ve akşam veriyorum mamayı. Malt da aynı şekilde 2 ay da bir malt gönderimini adrese gerçekleştireceğim. Sağlıklı ve temiz bakılması benim için çok önemli. Açıkcası aynı evin içinde olacağı diğer kedilerin sağlık sorunlarının olmaması önemli ve tekrar belirtmek isterim yediği kendi maması dışında diğer kedilerin mamasını kesinlikle yememesi gerekiyor bunun için alınabilecek bir çözüm varsa ve bütün bunlar uygunsa teklifte bulunursanız sevinirim. Oğlumu bırakacağım tarih bu ayın ortaları veya sonu olabilir.
M Merve K.
3 yaşında tekir benim oğlum. Travmalı, bu yüzden de hep gergin. Yabancıların yanına yaklaşmasından hoşlanmaz, çok korktuğu için tıslar. Israr halinde agresifleşiyor. Ancak çok meraklı olduğu için korka korka da olsa koklama turuna çıkar. Sizi koklamasına izin vermelisiniz fakat o an korku halinde de olduğu için tek bir ani hareketinizle refleks hareketler yapar. Başka bir kediyle aynı ortamda ciddi kavgalar yaşar. Yalnız olmalı ve kendi haline bırakılmalı. Kendi halinde olduğu sürece durup dururken saldırma huyu hiç yoktur. Titiz bir kedidir. Kumu ve suyu hep temiz, taze olmalıdır. Suyunun gün içerisinde en az 3 kere tazelenmesi gerekir. Taze olmayan su içmez. Kumu her gün temizlenmeli. Yüksek ve ani seslerden hiç hoşlanmaz. Elinizde olmayan bir sebeple oluşuyorsa yakınlarından uzaklaşmak gerekiyor. Kısacası aslında çok korkak fakat korktuğu an da agresifleşiyor. Üzerine gitmeden ama aynı zamanda terk de etmeden Kendi haline bırakılması en kilit noktası. Tek bir odaya tıkılı kalamaz. Kapı koluna sıçrayıp açar, kilitlenirse de kapı kolunu kırabilir 7,5 kilo bir kedi. Bir yerde kapalı kalmayı sevmiyor ve ben de bunu asla istemiyorum. Kedi dilinden anlayan bir hayvansever arıyorum Eylül ayındaki 10 günlük bir şehirdışı ziyaretim için.
N Nilüfer Y.
van-ankara kedisi kırmasıdır sağır olduğundan dolayı sesi çok çıkıyor tam sağır değil ama %70 bir sağırlık oranı var dış sesleri duyamıyor ortada gitar olursa pati ve ağzıyla çalar tellere zarar vermez ama bu konuda hassasiyetiniz varsa gitarlara düşkündür beraber uyumayı sever yalnız kalınca bazen çok hareketli olur çok sevdirmez kafasından ve boyun altından sevdirmeyi sever göbüş dokunmasında ısırır gibi yapar ama eliniz sabit kalırsa hemen bırakır yalamaya başlar 6 kilo civarındadır eğer gece mama kabı boş olursa sabah ağzında mamayı sürükleyerek gezdirme özelliği var oyuncu değildir günün 18 saati uyuma skiline sahip zaten en sevdiği oyunca kapak eğer ortada kapak görürse tındır mıngır kapakla oynar durur mutfağa girmeme eğitimi vardır masada yemek yenirken asla çıkmaz kum konusunda asla kum dışı bir yere tuvaletini yapmaz kumu dolduğunda zaten kendisi belli eder anlarsınız en önemli husus benim açımdan evin penceresi ve başkonunda tel olması çünkü atlamaya meyilli olabiliyor kuş gördüğünde çılhına döner ama balkonya yanınızdayken sizinle balkon keyfisi yapmaya bayılır kısacası BADE kızım böyle bir kedidir ve ayrıca dişi kısırdır
A Aslıhan K.
Merhaba. Pufi, Scottish & British karması, kulakları dik de eğik de olmayan karma bir kızımız. Rahatsızlığı yok, sol bacağı, genetik eklem hastalığından dolayı biraz hassas ama topallamaz. Gözleri ırk olarak hassas olduğu için damlası var. Her akşam glikosamin takviyesi kullanıyor. Ama bir geceliğine siz bunları vermeseniz de olur. Kedimizin dışardan korkan bir yapısı var, ömrünün ilk 2 ayında kaldığı yerden kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Kendi kokusunun bulunduğu hava alan bir kedi doğum çadırıyla getireceğiz, rahatsız hissettiği an giriş çıkışı oraya rahatça yapabilmesi gerekiyor. Veya ortamdan çok irite olursa sadece orda kalması için destek olmanızı rica edeceğim. Mamasını biz getireceğiz. Asıl evimiz Bursa'da fakat Denizli'de nişan sahiplerinden olduğumuz için bırakacak yerimiz yok. Bir günlüğüne kalacak yere ihtiyacı var. 3 Eylül'de sabah 08-10 arası sizden almamız gerekiyor.
I Irem I.
Merhaba, kedim 9 yaşında ismi Jale. Ben doğum yapmak için yurtdışına gideceğimden ona aslında Aralık ayına kadar yuva arıyoruz. Yurtdışına onu getirip götürmek çok zor olacak gibi görünüyor. Jale biraz asabi görünümlü bir kedi, çok da korkak. Başlangıçta koltuğun altından asla çıkmaz. Yabancılarla hemen kaynaşmaz. Onu yavruyken barınaktan sahiplenmiştim. Alıştı mı da yalama ve sarılma makinesine dönüşüyor. Jale geçimi zor bir kedi olabileceği için tecrübeli bir bakıcı arıyorum. Ve evinde başka hayvan olmayan tabii. Ama süre uzun olduğu için kabul edip etmeyeceğinizi bilmiyorum. Sevileceği bir yer bulabilmeyi çok isterim. Bir de Jale naylon poşet yemeyi seviyor. O nedenle poşetleri hep saklıyorum. Eviniz açık mutfak mı? Yiyip kusup rahatsızlanabiliyor.
A Ali G. S.
Chinchilla cinsi, 8 yaşında kısır erkek, başka kedilere karşı samimiyet kurmada eksiği var ama son 1,5 senedir site bahçesine çıkmaya alıştığı için site içindeki kedilerle sorunsuz yaşayabilmekte. Hırı gürü yoktur. Sadece yanaşmaz, yanaştırmaz. Çok düzenli şekilde Proplan kısır Somonlu ve Hindili (ikisi bir arada) kuru mamasını yerken, sabah çok erken ve akşam birer tatlı kaşığı Proplan / Gourmet yaş mamasını veririz. Gün boyu da Dreamies marka Somon / Peynirli / Tavuklu Ödül Maması ile şımartırız. Kesinlikle çok uysal, asla arsız olmayan bir yapısı vardır. Mesela arsız olmadığı için başka kedilerden geride kalır ve sadece bekler. Şu an tüyleri traşlanmış olduğu için heybetini kaybettiğinden diğer kedilere bir caydırıcılık da vermemektedir.
D Dennis S.
Antalya'da aşık olduğum sokak kedisine yer bulabilir miyim diye bakıyorum. Bu kediye çok sarıldım ama kaldığım otel onu orada tutmama izin vermiyor (25 Eylül'e kadar Antalya'dayım). Ayrıca yurtdışında yaşıyorum, bu yüzden bu kediyi eve götürmeden önce pasaport almam gerekiyor, bu yaklaşık 3 ay sürecek. Ve yanınızdayken bu kediyi veterinere götürmek ve pasaport almak için tüm tahlilleri ve aşıları yaptırmak için yardımınıza ihtiyacım var. Tabi ki veterinerin tüm masraflarını karşılayacağım. Bu kedi çok sevimli ve sorunsuz görünüyor. Ancak sokak kedisi olduğu için tuvalete gitmeyi öğrenmesi gerekir. Bana yardım etmeye istekli olur musun? Ve ben onu yurt dışına getirene kadar ne kadar ücret ödemeyi umuyorsun?
E Eylem C.
Merhaba kedimizi sokaktan sahiplenmiştik bebekken bence türü tekir ama Norveçli olduğunu söyleyen bir veterinerimiz var:) Bir de Maltese terrier köpeğimiz var. 3 yıldır beraber huzurla yaşıyorlar arada küçük koşturmalı oynamalar dışında hiçbir problem çıkarmadı. sokakta doğduğu için ilk başta çok çekingen oluyor saklanıyor ama daha sonra uyum sağlar hemen. geçtiğimiz tatillerde eski eşimin evinde kalıyordu onun da kedisi var onunla da anlaşıyorlardı. bu sene maalesef eski eşim hasta olduğu için ona bırakamıyorum yük olmasın diye. 1 temmuz 1 ağustos arası bodrumda olucam. 30 haziran 1 ağustos arası misafir olarak kalsın istiyorum kızım Mizuki. Umarım müsaitliğiniz vardır. Sevgiler.
C Ceren F.
Merhabalar, 9 yaşındaki, kısır, erkek sarman oğlumuza 3 ay süre ile bakabilecek güvenilir eller arıyoruz. 1 ay sonra yurtdışına çıkıp 3 ay sonra almaya gelebileceğim. Bu sürede strese girmemesi ve güvende olması bizim için çok önemli. Süre oldukça uzun, bu nedenle sık sık internet üzerinden iletişimde olabilmeyi istiyoruz. Çok uysal bir kedi fakat diğer kedilerden duruma göre hoşlanmayabilir, ama hırçınlık göstermez. Yalnız kalabileceği bir köşesi olması ve sizin tarafınızdan sürekli ilgi ve sevgi görmesi önemli. Yaşı itibariyle vaktinin çoğunu uykuda geçiriyor. Şu an bir araştırma içindeyiz. Sizden de teklif alabilirsek seviniriz. Şimdiden teşekkürler
N Nergis Ö.
Kedimin cinsi Scottish fold . Bebekliği pandemi dönemine denk geldiği için sürekli bizimle olduğundan dolayı biraz yabani. Yabancı insanlara karşı çok sinirli tıslıyor özellikle erkeklerden nefret ediyor saldırma huyu var. Onun dışında mamasını kumunu biz karşılarız tavuk peynir yumurta tatlı gibi besinlere alerjisi var çok vermiyoruz sadece mamasını yemesi yeterli. Ayrı bir odası olsun maması suyu verilsin iyi bakılsın bizim için yeterli . Eylül ayında düğünüm olacağı için mecburen onu misafir edecek bir yere ihtiyacım var çünkü evimiz çok kalabalık olacak ve kedimin de misafir sevmemesi huyu sebebi ile çok çaresizim.

Kedi Oteli Kolaylığı ile Aklınız Kedi Dostunuzda Kalmasın

Kedi oteli & pansiyonları; hayvanseverlerin sevimli dostlarını ağırlamak için oluşturduğumuz konaklama alanlarından oluşan yerlerdir. Kedi otelleri sayesinde artık tatilini, iş seyahatini, aile ziyaretlerini ve çok daha fazlasını rahatlıkla yapabilirsin. :)

Kedi oteli sayesinde artık aklın sevimli dostunda kalmayacak, kedi oteli fiyatları hakkında net olarak bilgi vermek maalesef mümkün değil, semtine göre, otellerin konfor ve özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösteriyor. Kedi pansiyonu, dostunuzun siz yokken oldukça rahat edebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Kedi pansiyonları artık birçok il ve ilçelerde kolaylıkla erişebildeğiniz kadar fazla ve merkezi konumlarda yer alıyor.

Evcil hayvan oteli seçerken nelere dikkat etmelisin?

Evcil haycan oteli seçimi yaparken dikkat etmen gereken birkaç önemli nokta var. Doğru bir kedi oteli seçimi için aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurabilirsin.

Kedi oteli seçerken dikkat etmen gereken en önemli nokta geçmiş müşteri değerlendirmeleri ve kedi oteli puanı olmalı. Geçmiş müşteri yorumları kedi oteli için sana en iyi fikir verecek ve referans olacaktır. Daha sonraki aşamada ise kedi köpek otelinin mevcut görsellerini incelemelisin. Odalar, ortak alanlar vb. temiz, rahat ve konforlu mu? gibi noktalara dikkat etmelisin.


Kedi Oteli hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Kedi Oteli tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?