Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Eskişehir Kedi Oteli

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Eskişehir Kedi Oteli

20
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Eskişehir Kedi Oteli için en iyi profesyonel listesi
5.0 6 oy
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Kedi Oteli
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Eskişehir Kedi Oteli Fiyatları 2024

Eskişehir Kedi Oteli fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.230 TL ile 1.500 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Kedi Oteli fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Eskişehir Kedi Oteli Müşteri Yorumları

M
Mustafa Musti
Çok memnun kaldım. Gözünüz kapalı guvenebilirsiniz.

Y
Yüsra Ercan
Kedimi güvenle emanet edebildiğim tek kişi. Çok ilgili kediyle ilgili soru işareti oluşabilecek herşeyi haber veriyor ilgileniyor. Kum temizliği konusunda hassas. Oyunlarını aksatmıyor. Güvenle bırakabilirsiniz.


Eskişehir Kedi Oteli Talepleri

D Dorahan A.
Kedim sokaktan alınmış bir tekir kırmasıdır, bebekken sahiplenilmiş, hep insanlarla birlikte yaşamış, insanlara karşı belli bir güven duygusuna sahiptir. Delilikleri yoktur, zorlanmadığı sürece insanlara zarar vermez, rahat olduğu zamanlarda kuytu köşeye gitme gibi huyları da yoktur, oyuncudur, oynamayı sever, birine güvendikten sonra ona kendini 24 saat sevdirebilir.Her gün sabah saatlerinde kedimi ziyaret etmeyi planlıyorum, mamasını da getireceğim, onun huzuru benim için çok önemli, hayatında şiddet unsurunun yanından geçen tek bir şey bile görmedi, böyle kalması benim için çok önemli.
D Dorahan A.
Sokaktan sahiplenilmiş bir kedidir kendileri. Sosyal bir kedidir, insanlarla da hayvanlarla da kısa zamanda iyi anlaşır. Gözleri ilk açılınca sokaktan alındı ve o zamandan beri bir insan tarafından hiç rahatsız edilmedi, şiddete uğramadı, öyle kalmasını istiyorum. Zaten her gün ziyaretine geleceğim, huzurunun yerinde olması benim için çok önemli, kendi mamasını da yanımda getireceğim, bu hayatta birbirimizden başka kimsemiz yok :)
S Sibel Ş.
Scottish Fold,erkek,kısır,bir buçuk yaşında. Ürkek;ama topuyla oyun oynamayı sever. Başka kedi ile temas etsin istemiyorum. Tek bakılabilirse ve istediğim an görüntülü görebilirsem çok sevinirim. Uyumayı sever. İlk defa böyle bir deneyimi olacak. Strese girsin istemiyorum. Temiz bir ortamda sevgi dolu birine güvenerek emanet etmek istiyorum.
İ İmran Ö.
İki kedim var biri erkek biri dişi ikisinin birlikte kalmasını istiyorum. Erkek kedim kısır aşıları ve parazitleri tam dişi kedimin de tam ama kısır degil .Dişi kedim çok korkak başka kedilerden rahatsız oluyor. Erkek kedimde uysal ama başka kedilerden korkuyor. İkisinin birlikte kalmasını istiyorum
F Funda S.
Kedim tekir dişi çok korkak bir kedi deprem travması yaşadı 6 gün yanliz kaldığı için hic bırakmak istemiyorum fakat Eskişehir de kaldığım yere goturemiyorum sakin gorunup pati atip kendini savunmaya geçiyor yanliz kalması daha iyi olur alarjisi yok kendi maması dışında mama yemez aşıları tam
S Sevcan K.
Kedimin cinsi Russian blue cinsiyeti erkek. Yaklasik aydır benimle şuan ortalama 1 buçuk yaşlarında. İnsanlara karşı çok uysaldır ve sakindir ama diğer kedilerle anlasabilir mi bilmiyorum. Bayram tatilinde bırakabilecegim güvenilir bir yer arıyorum
İ İlknur K.
Kedimin cinsi tekir ama asla bir kedi veya insanla anlaşamaz bu yüzden ayrı bir alanda kalmalıdır. Biraz huysuzdur ama ilgi arsızıdır herhangi bir şeye alerjisi yoktur kendi mamaları dışında farklı bir mama kesinlikle tüketmiyoruz aşıları tamdır.
A Ali A.
Britihs blue point erkek kedidir ilk başlarda çekingen olabilir ama sonradan ılımlı bir kedidir her kedi gibi günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikle tuvalet temizliği günlük yapıldığı için kirli tuvalet olduğunda sıkıntı çekmekte
C Cansu N.
Tekir, yaklaşık 2 yaşında erkek. İsmi Nova, Oyuncu, şımarık, sevgi dolu. Başka hayvan olmaması gerek evde. Pencere ve kapılara çok dikkat edilmeli, açık gördüğü an çıkmaya çalışıyor. Toka ile oynamayı çok seviyor :)
A Aysel Ş.
Calico cinsi iki dişi kardeş. Başka kedilerle pek karşılaşmadılar anlaşamazlar diye düşünüyorum. Lady sakin uyumlu, Queen biraz hareketli ısırma tırmalama huyları yok. Hastalık ve alerjileri yok.

Kedi Oteli hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Kedi Oteli tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?