Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Köpek Oteli

Köpek Oteli

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
495
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Köpek Oteli için en iyi profesyonel listesi
4.8 675 oy
Patili Home İzmir
Patili Home İzmir
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Karabağlar, İzmir
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
4.8
Çevrimiçi
21 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Pelin Arıman
Pelin Arıman
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Bodrum, Muğla
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Küçükçekmece, İstanbul
Köpek Eğitmeni Emre
Köpek Eğitmeni Emre
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
4 aydır gigbi'de
Konyaaltı, Antalya
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Köpek Oteli Fiyatları 2024

Köpek Oteli fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.070 TL ile 1.310 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Köpek Oteli fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Köpek Oteli Müşteri Yorumları

M
Murat Kalaylı
Alanında oldukça profesyonel bir eğitmen. Gözüm kapalı tavsiye edebilirim.

İ
İlayda Karayel
Kendisine gönül rahatlığıyla köpeğinizi teslim edebilirsiniz. İlgi ve alakası çok güzel.

N
Nihal Aygün
Yılda en az iki defa köpeğim burada kalır yıllardır başka alternatif hiç düşünmedim bugüne kadar🧚çok teşekkürler 🤲🏻

M
Mercan Çırak
Duygu hanım çok pozitif hayvanlarla aradı da çok iyi hem kedimi hem de köpeğimi bıraktım daha önce kendisine ve gayet güzel ilerledi süreç hiçbir sıkıntı yaşamadık her şey için teşekkür ederiz 🖤

M
Mercan Çırak
Ebru hanımın hayvanlarla olan samimiyeti gerçekten çok iyi hayvanlar için çok güzel ve geniş bir alanı var. Kediler için ayrı bir alanı ve köpekler için de güzel açık bir alanı var hem enerjilerini atacakları hem de güvenli bir yer. Biz çok memnun kaldık🫶🏾


Köpek Oteli Talepleri

E Esther B.
Küçük köpeğim (terrier mix) ve kedim (scottish) için geçici bakıcı arıyorum. Türkiye'den taşınmam nedeniyle şu anda köpeğimin ve kedimin AB'ye giriş prosedürünü tamamlıyorum. Bu, kuduz için zorunlu kan testi ve kan testi onayından sonra 3 aylık zorunlu bekleme süresi nedeniyle birkaç ay süren bir süreçtir. Koşullar nedeniyle evcil hayvanlarımın benimle gelmesine izin verilenden daha erken ayrılmak zorunda kalıyorum. Bu nedenle, ben onları alıp AB'ye götürene kadar hayvanlarımı geçici olarak alabilecek birini arıyorum. Ayrılış tarihim 1 Mayıs civarında olacak. Köpeğimin ayrılık kaygısı var ve bir an bile yalnız kalmak istemiyor. Beni 24 saat takip ediyor, 5-6 aylık ve 2 aydır bende. Benim şüphem, onu uzun süre odalara kilitleyen ve tasmasına bağlayan önceki sahibi tarafından yuvadan bunun için alındığı yönünde. Tasma korkusu artık tamamen ortadan kalktı ve tasmasını çıkardığımda artık çok mutlu oluyor ama yalnız kalmak hala mümkün değil. Çok az eğitim almış, çünkü onu aldığım zamanki durumu göz önüne alındığında, öncelikle bir güven bağı oluşturmak istedim. Onu geçici olarak başka bir yere yerleştirmek zorunda kalmam aslında çok talihsiz bir durum ama ne yazık ki bundan kaçınamam. Benim de bir kedim var, kedi bakımı da sağlıyor musunuz? Kedim ve köpeğim artık birbirine oldukça alıştı ve köpeğim giderek başka bir odada kediyle 'oynamak' için beni bir süreliğine yalnız bırakıyor. Bu yüzden benim tercihim onları bir arada barındırmak
Y Yeşim B.
Amerikan staf dişi. 1 yaşına yeni girdi. Genellikle evde olduğu için insanları çok seviyor. Gezdirmeye çıkarırken diğer köpeklerle oynamak istiyor fakat biraz haşin sonra hırlamalar başlıyor.kendi cinsinden bir arkadalı var onunla boğuşarak oyun oynuyor, hiç ısırmadı kimseyi yada kimseye zarar vermedi. Yine de başka köpeklere nasıl davranır bilemiyorum. Kuşları ve köpekleri kovalıyor. Evde genellikle çok uyumlu. Şimdiye kadar yabancı bir yerde kalmadığı için nasıl davranacağı hakkında bilgim yok. Tuvaletini kesinlikle zincirli yada tasmalı yapmıyor. Küçük bir bahçemiz var tasmasını çıkarınca öyle yapabiliyor. Hayır, gel, al, otur komutlarını biliyor. Oyun oynamayı seviyor. Sadece oyuncak çok çeşitli almama rağmen kemirdiği için jelatin kemik veriyorum diğer oyuncakları kullanamadık. Sabah ve akşam tuvalet saati var. Terlik, toka, kumanda gibi birçok nesneyi kaçırıp kemiriyor. Tokaları yutuyor. Ne kadar hayır desem de yerden yiyecek yemeyi bıraktıramadım. Aşıları tam sadece kısırlaştırılmadı.
D Defne Ö.
Tarçın kızımız 5 yaşında bir toy poodle. Kendisi çok sevgi ve ilgi seven, akşamları bizim yanımızda yatan insan dostu bir köpek. Gün içinde sakince insanların yanında oturmayı sever, çok hareketli değildir. Evde oyuncaklarıyla oynuyor. Zaman zaman akşamları hayvan derisinden yapılmış kemik veriyoruz. Ayrıca yürümekten ve bahçeye çıkmaktan da hoşlanır. Akşamları da oyun oynamak veya gezmek ister. Daha önceden başka köpeklerle kaldı ve bir sorun yaşanmadı. Kısır değil ama kızışma döneminde de değil. Onu ev yapımı yemekle besliyoruz ve yemeklerini buzlukla beraber hazır olarak vereceğiz. Yemeklerini sabah ve akşam 2 öğün olarak yiyor. Tuvaletini gün içinde tuvalet pedine veya yemekten sonra dışarı çıkarılırsa dışarıya yapıyor. Otur, yat, pati ver ve çak komutlarını biliyor. Kısacası Tarçın sevecen, insanlarla olmak isteyen sakin bir köpek. En büyük ihtiyacı şefkat.
K Kaan T.
Maltipoo, 1 yaşında ve kısır. Büyük ırklardan korkuyor ve genelde küçük ırklarla geçinebiliyor. Sabah 9-10 arası, akşam 18-19 saatleri arasnda tuvalete çıkarıldığında günün geri kalanı sakin ve huzurlu geçiriyor. Kalacaģı oda veya alanda kendinden başka küçük ırk ve en fazla 2 adet odada veya uyuyacağı yerde köpek olması lnı tercih ederim. Aksi taktirde döndüğümde köpeğimde bir travma hali görmek istemem. Bu onun ilk konaklama tecrübesi olacağı için kormaması ve sosyal olması otel sahiplerinin ve çalışanlarının elinde olacağını düşünüyorum. Ayrıca 6 günlůk kuru maması tarafımca otele teslim edilecektir. Özet olarak, güvenli, huzurlu ve ilgi görebileceği yerde ben dönene kadar konaklamasını talep ediyorum.
M Müzeyyen Y.
Kızımı 2.5 aylıkken 4 kardeş olarak buldum ve sokaktan evlat edindim terrier russkiy toy cinsi küçük ırk bir köpek çocuklarla arası iyi bu zamana kadar 2 küçük ırk ile bir araya geldi biri ile saatlerce oynadı ama jack rusel ile nedense bir frekans yakalayamdı. kısırlaştırıldı. 2.5 ay sokakta kaldığı süreçte ne yaşadı bilmem ama rüzgardan çok korkuyor. Havuzda yüzmeyi seviyor. İlk 2 saat belki benden ayrı kaldığı için ağlayabilir ama sonrasında normale döneceğini düşünüyorum. Evde iken ayrıkta bir sorun yaşamadık ama 5-6 saatliğine yabancı birine bıraktığımda ilk yarım saat çok korkmuş ağlamış ama sonradan oyunlarla vs birbirine alışmışlar. 16 -23 temmuz arası kızımı emanet edecek teklifleri bekliyorum.
M Mert U.
Rottweiler Cinsi 3,5 yaşında oğlumu güvenebileceğim. Temiz, ilgili bakıcıların olduğu strese girmeyeceği bir pansiyon arıyorum. Yılda ortalama bu konaklamayı 4,5 kere gönül rahatlığı ile verebileceğim yer aramaktayım. Yavru kızımız da var büyüyünce onuda verebileceğim bir yer ihtiyacım var. Oğlum biraz agresiftir profesyonel kişiler tarafından bu konaklamanın en basından en sonuna kadar iyi bir eğitmenin yaklaşması gerekiyor. Aksi takdirde kendisine kimseyi yaklaştırmayacaktır. Diğer köpeklerle arası iyi erkeklerle biraz problem yaşayabilir. Oda karşı taraftan tehdit almadığı sürece sorun olmayacaktır. Evimden alınıp evime bırakılmasını istiyorum aynı zamanda.
İ İrem Y.
Merhabalar 9 yasında erkek terrier oğlum. Depremden 1 ay önce sahiplendim. Fakat şuan sabit yerimiz olmadığı için çok zorlanıyoruz. Kaldığım ev sahiplerinin 2 köpeği var maalesef uyum sağlayamadıkları için hepsine eziyete dönüyor. Kendi düzenimi kurana kadar geçici bir yuva bulmam gerekiyordu. Normalde köpeklerle arası fena değil fakat eğer sinirlenmişse diğer köpek arkasını döndüğünde şiddetle havlama ve atağa geçme huyumuz var. Tuvalet eğitimi vardı fakat şuan muhtemelen strese bağlı ve sahiplenme içgüdüsü ile her yere çişini yapıyor. Aşıları tamamladım cip siparişi vermiştim fakat depremden dolayı takamadık dolayısıyla karnesi de bende mevcut değil.
F Funda A.
Kaju 9 yaşında York Shire kırması, kısır erkek (5 kg). Özel maması var, başa bir şey yemesi yasak. (Sindirim sistemi çok zayıf) Aşıları ve parazit ilaçları tam. Herhangi bir rahatsızlığı yok. Kapı ve telefon sesi dışında havlaması yok. İstemediği bir şey olursa hırlayarak bilgisini verir. Kesinlikle ısırmıyor. Apartman dairesi 2+1'de yaşıyor. Oyun oynamayı sevmiyor. Fazla dokunulmaktan hoşlanmıyor. Kedileri sevmiyor. Sabah akşam yarım saat gezmesi gerek. İhtiyaç duyarsa size temas ederek uyuyabilir. Yeni bir yer olduğu için sürekli sizi takip etmek isteyebilir. Cuma öğleye doğru getireceğiz ve pazar günü akşam üzeri teslim alacağız.
A Ayşegül S.
Bornova civarı otel-pansiyon arıyoruz.İngiliz Setter cinsi, 8 yaşında , çok uysal. Başka köpeklerle aynı ortamda kalmaktan çok korktuğu için hoşlanmıyor. Tuvaletini sabah aksam dolaşarak toprağa yapıyor , asla içeri yapmaz. Mama konusunda biraz seçici. dışarıda dolaştırırken başka köpeklerden de korkar, üstüne gelen köpekten ya kacar yada olduğu yerde çöker kalır asla saldırmaz. küçük ırk köpeklerle bazen oyun oynayabilir. Kedilere hiçbirşey yapmaz, zaten 2 kediyle yaşıyor. Cuma aksamı saat 18:00 gibi bırakıp pazar akşamı saat 20:00 gibi alacağız. Beslenme-dolaştırma ve barınma şartlarınızla ücretinizi rica ederim.
B Banu A.
Anne-kız olarak 2 dişi köpeğimiz var. Şans 6 - Minik 2yaşında. Şans artık yaşı ve anneliğiyle beraber daha kendi halinde, kendini yabancılara ellettirmez sevdirmez , kızını yabancılardan korur. Ama minik tam tersi insan ayırt etmez herkese gider , herkese kendini sevdirir , fazla oyuncudur. Genel olarak ikisinin de zorluğu yok. Çimenlik yeşillik konusunda hassasız asla çime bırakmıyoruz bit pire açısından. Tuvalete dışarı çıkarmıyoruz , evde pet kullanıyoruz. Sokağa çıkmayı çok sevmiyorlar. Balkona bayılıyorlar. Erkek köpeklere dikkat edelim , bir kaza olmaması için. Döneminde olan yok ama belli olmaz yine de.

Köpek Oteli Hakkında Bilmen Gerekenler

Köpek oteli seçerken dikkat etmen gereken birkaç önemli konuya değineceğiz.

Köpek oteli hizmeti genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirde daha sık görülmekte. İş gezisi, seyahat gibi belirli süreler için şehir dışına çıkan ve köpeğini güvenebileceği emin ellere bırakmak isteyen hayvanseverlerin bir numaralı durağı evcil hayvan oteli oluyor. Köpek oteli olarak hizmet veren işletmeler genellikle kedi&köpek oteli, eğitim merkezi, pet kuaför, günlük bakım gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Köpek otellerinde genellikle veteriner bulunması da oldukça güzel bir artı olarak değerlendiriliyor. Sevimli dostunun rutin programının birebir uygulanması, gezme ve oyun saatlerinin düzenli bir şekilde tamamlanması onun kaliteli ve keyifli zaman geçirmesini sağlayacaktır. Konaklama süresi boyunca tırnak bakımı, kulak muayanesi, göz muayenesi gibi hizmetler sunan köpek otelleri de mevcut.

Köpek oteli fiyatları nedir?

Köpek oteli fiyatları, bulundukları konuma, veridikleri hizmete ve özelliklere göre (yukarıda belirttiğimiz özellikler gibi) değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat söylemek bu nedenle mümkün değildir.

Köpek oteli seçimi yaparken nelere dikkat edilmelidir.?

Hayvan oteli seçimi yaparken mutlaka köpek otelinin fotoğraflarını incelemelisin. Odalar, alan genişliği, bahçe, temizlik & hijyen ve eğer varsa çalışan ekip ile ilgili bilgileri iyice araştrmalısın.

gigbi.com'da köpek oteli olarak yer alan firmaların geçmiş çalışmalarını ve müşteri değerlendirmelerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsin.


Köpek Oteli hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Oteli tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?