Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Köpek Oteli

Köpek Oteli

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
248
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Köpek Oteli için en iyi profesyonel listesi
4.8 394 oy
daha fazla...
Köpek Oteli
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Köpek Oteli Fiyatları 2023

Köpek Oteli fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 900 TL ile 1.100 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Köpek Oteli fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Köpek Oteli Müşteri Yorumları

Tarık Kemal Sayın
Tarık Kemal Sayın
Buddy köpek eğitimi dostumun bütün ihtiyaçları için yanımızda oldu. Eğitim süreçleri boyunca bize sürekli bilgilendirmede bulunarak süreçleri kavramamızı sağladı. Onların sayesinde Marsel ile çok daha konforlu ve güzel bir hayatımız oldu
Buddy Köpek Eğitimi
Tolgahan Özkan
Tolgahan Özkan
Kedimizi mutlu bir şekilde geri aldık çok ilgili her gün video ve fotoğraf paylaştı güvenle kedinizi bırakabilirsiniz. Teşekkür ediyoruz.
İkra Özden
Berrin yavuz
Berrin yavuz
Kesinlikle Murat bey en iyi seçim. Gönül rahatlığı ile yavrumu teslim ettim. Enerjileri çok iyi tuttu yavrumla çok güzel zamanlar geçirdiler bu sürede geçirdikleri her dakika da beni fotoğraf ve video ile bilgilendirdiler kendilerine ne kadar teşekkür etsem azdır. 🙏🙏
red cat dog house
Nihan Sakar
Nihan Sakar
Dostlarımızı güvenle sevgi dolu bir yuvaya emanet etmek için bildiğim en iyi aile. Esra ve Burak kendi arkadaşlarınız gibi hissedeceğiniz samimiyetteler, köpekleri Random ve Peynir de en az onlar kadar sıcakkanlı:) Tekrar görüşmek üzere 🙏
Peynir Köpek Oteli
 Seçil kaya
Seçil kaya
Çağatay bey köpeğimizle çok ilgiliydi. Diğer pet otellere çok daha fazla ilgiliydi günde 2 3 kez video ve görüntülü arama ile bizi bilgilendirdi. Güler yüzlü işinde usta Çağatay beye teşekkür ederiz tavsiye ederim gözünüz kapalı evcil hayvanınızı bırakabilirsiniz
ExPo Pet Otel

Köpek Oteli Talepleri

Y Yeşim B.
Amerikan staf dişi. 1 yaşına yeni girdi. Genellikle evde olduğu için insanları çok seviyor. Gezdirmeye çıkarırken diğer köpeklerle oynamak istiyor fakat biraz haşin sonra hırlamalar başlıyor.kendi cinsinden bir arkadalı var onunla boğuşarak oyun oynuyor, hiç ısırmadı kimseyi yada kimseye zarar vermedi. Yine de başka köpeklere nasıl davranır bilemiyorum. Kuşları ve köpekleri kovalıyor. Evde genellikle çok uyumlu. Şimdiye kadar yabancı bir yerde kalmadığı için nasıl davranacağı hakkında bilgim yok. Tuvaletini kesinlikle zincirli yada tasmalı yapmıyor. Küçük bir bahçemiz var tasmasını çıkarınca öyle yapabiliyor. Hayır, gel, al, otur komutlarını biliyor. Oyun oynamayı seviyor. Sadece oyuncak çok çeşitli almama rağmen kemirdiği için jelatin kemik veriyorum diğer oyuncakları kullanamadık. Sabah ve akşam tuvalet saati var. Terlik, toka, kumanda gibi birçok nesneyi kaçırıp kemiriyor. Tokaları yutuyor. Ne kadar hayır desem de yerden yiyecek yemeyi bıraktıramadım. Aşıları tam sadece kısırlaştırılmadı.
M Müzeyyen Y.
Kızımı 2.5 aylıkken 4 kardeş olarak buldum ve sokaktan evlat edindim terrier russkiy toy cinsi küçük ırk bir köpek çocuklarla arası iyi bu zamana kadar 2 küçük ırk ile bir araya geldi biri ile saatlerce oynadı ama jack rusel ile nedense bir frekans yakalayamdı. kısırlaştırıldı. 2.5 ay sokakta kaldığı süreçte ne yaşadı bilmem ama rüzgardan çok korkuyor. Havuzda yüzmeyi seviyor. İlk 2 saat belki benden ayrı kaldığı için ağlayabilir ama sonrasında normale döneceğini düşünüyorum. Evde iken ayrıkta bir sorun yaşamadık ama 5-6 saatliğine yabancı birine bıraktığımda ilk yarım saat çok korkmuş ağlamış ama sonradan oyunlarla vs birbirine alışmışlar. 16 -23 temmuz arası kızımı emanet edecek teklifleri bekliyorum.
M Mert U.
Rottweiler Cinsi 3,5 yaşında oğlumu güvenebileceğim. Temiz, ilgili bakıcıların olduğu strese girmeyeceği bir pansiyon arıyorum. Yılda ortalama bu konaklamayı 4,5 kere gönül rahatlığı ile verebileceğim yer aramaktayım. Yavru kızımız da var büyüyünce onuda verebileceğim bir yer ihtiyacım var. Oğlum biraz agresiftir profesyonel kişiler tarafından bu konaklamanın en basından en sonuna kadar iyi bir eğitmenin yaklaşması gerekiyor. Aksi takdirde kendisine kimseyi yaklaştırmayacaktır. Diğer köpeklerle arası iyi erkeklerle biraz problem yaşayabilir. Oda karşı taraftan tehdit almadığı sürece sorun olmayacaktır. Evimden alınıp evime bırakılmasını istiyorum aynı zamanda.
A Ayşegül S.
Bornova civarı otel-pansiyon arıyoruz.İngiliz Setter cinsi, 8 yaşında , çok uysal. Başka köpeklerle aynı ortamda kalmaktan çok korktuğu için hoşlanmıyor. Tuvaletini sabah aksam dolaşarak toprağa yapıyor , asla içeri yapmaz. Mama konusunda biraz seçici. dışarıda dolaştırırken başka köpeklerden de korkar, üstüne gelen köpekten ya kacar yada olduğu yerde çöker kalır asla saldırmaz. küçük ırk köpeklerle bazen oyun oynayabilir. Kedilere hiçbirşey yapmaz, zaten 2 kediyle yaşıyor. Cuma aksamı saat 18:00 gibi bırakıp pazar akşamı saat 20:00 gibi alacağız. Beslenme-dolaştırma ve barınma şartlarınızla ücretinizi rica ederim.
D Dilan E. B. Y.
Köpek yaşlı bir kangal kırması. Son dönemlerini geçiriyor, normalde İstanbul' da Tuzla' da sanayi bölgesinde kalıyor. Sürekli yaralanıyor ve aç kalıyor. Köpeği ömrünün sonuna dek en iyi şekilde misafir edecek Adapazarı' na ya da Arifiye' ye uzak olmayan bir yer bakıyorum. Köpek normalde sahipsizdir, ancak sokak hayvanı iken İstanbul' da ben bakıyordum. Şimdi de Sakarya' ya almak istiyorum. Ziyarete gelebileceğim, yürüyüp koşabileceği alanı olan, mutlaka sevgi göreceği bir yer olmalı. Ömrünün sonuna dek konaklama için anlaşmak istiyorum. Lütfen mesajlarınızı ayrıntılı şekilde kendinizi açıklayarak yazınız.
S Sena K.
Golden erkek 14 aylık ev ortamına alışık hiç bahçe veya dışarda kalmadı yanlız kalmayı sevmez hareketli yağmur ve karanlıktan korkar geceleri uyurken tek kalmadı hiç hep bizimle uyur tek olmaktan korkar kuru mamayla ve ödül olarak arada sırada yaş mamayla beslenir suyu çok içer dışarda kesinlikle oyun harici ve tuvalet harici kalmaz yanında hep biz olduğumuzdan yanında sürekli birilerini arar uyumludur sevecendir kendini sevdirmek için herşeyi yapar Yanlız hissettiğinde yada heyecanlı olduğunda havlar başka türlü sesi bile çıkmaz ilgilenen biri ve onunla uyuyan biri olunca uslu bir çocuktur
S Sezen M.
Roxy - Yaklaşık 2 yaşında - Mix - 1.5 sene önce sokaktan sahiplenildi Nessa - Yaklaşık 6 yaşında - Mix - 7 ay önce barınaktan sahiplenildi İki adet köpeğimize bizim olmadığımız bir gece 2 gün boyunca bakabilecek ve iyi olduklarından emin olabilecek bir pansiyon arayışı içindeyiz. İkisi de birbiriyle ve başka köpeklerle herhangi problem yaşamadı daha önce. Yalnız Roxy fazlasıyla ürkek, özellikle insanlar ve ani seslere karşı. O yüzden bu tarz bir psikolojiye aşina olan biri olması önemli, sizin tecrübeniz ile bunun bir problem olmayacağını düşünüyorum. imdiden teşekkür edeirm.
M Mertcan K.
American Staff 4 aylık erek tuvalet eğitimini öğrenmiş halde, geceleri uyurken korkuyor bu yüzden havlayabilirir insanlar ve hayvanlar la arası çok iyi saldırma gibi bir huyu yok yavru olduğu için diş kaşıntısı oluyor bu yüzden bazen elimize ve ayakkabılarımızla oynamak istiyor sopa veya bir sert cisim verebilirsiniz verdiğiniz şey ile devamlı bir şekilde oynar dışarıda gezmeyi çok seviyor Köpek parkında,parkta ,park benzeri yerlerde oynamayı çok seviyor parkında oynamayı sever aşırı heyecanlıdır yolda gördüğü herkes ile tanışmak ister.
Ö Özlem Z.
Deprem bölgesindeydik evimiz ağır hasarlı oldu. 3 tane köpeğimizle birlikte sokakta kaldık. Ankara'ya taşınacağız 1 yıllığına. Onları orda bırakırsak başına çok kötü şeyler gelir. Bölge insanı çok vicdansız. Golden sokak köpeği melezi köpeklerimiz. Aşıları tam. 1 tanesi aşırı uysal ve sakin. 1 tanesi biraz çekingen ve asosyal. 3 yaşındalar. En fazla 1 yıl kalacaklar. Uygun fiyatlı bir yer olursa çok seviniriz. Gerekirse mamalarını biz alırız her ay. Lütfen yardımcı olacak birileri ulaşsın bana lütfen..
A Ali E. Ş.
Merhabalar. Oğlum Pablo bir French Bulldog. 3,5 yaşında. Bilirsiniz cinsi gereği şımarık bir köpek. Ben hataylıyım. Deprem felaketinden dolayı evimiz yıkıldı. Şu anda geçici olarak Mersin'deyim. Mecburi olarak 3 aylık yurt dışına babamın yanına gideceğim. Bu süreçte Pablo'yu gözümü kapalı emanet edebileceğim birini arıyorum. Bebekliğinden beri bizimle ve aynı yatakta uyuyoruz. Ayrı kalmak ne kadar üzse de ne yazık ki buna mecbur kaldım. Teklifinizi bekliyorum, iyi günler diliyorum :)

Köpek Oteli Hakkında Bilmen Gerekenler

Köpek oteli seçerken dikkat etmen gereken birkaç önemli konuya değineceğiz.

Köpek oteli hizmeti genellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya gibi büyük şehirde daha sık görülmekte. İş gezisi, seyahat gibi belirli süreler için şehir dışına çıkan ve köpeğini güvenebileceği emin ellere bırakmak isteyen hayvanseverlerin bir numaralı durağı evcil hayvan oteli oluyor. Köpek oteli olarak hizmet veren işletmeler genellikle kedi&köpek oteli, eğitim merkezi, pet kuaför, günlük bakım gibi hizmetleri de sunmaktadır.

Köpek otellerinde genellikle veteriner bulunması da oldukça güzel bir artı olarak değerlendiriliyor. Sevimli dostunun rutin programının birebir uygulanması, gezme ve oyun saatlerinin düzenli bir şekilde tamamlanması onun kaliteli ve keyifli zaman geçirmesini sağlayacaktır. Konaklama süresi boyunca tırnak bakımı, kulak muayanesi, göz muayenesi gibi hizmetler sunan köpek otelleri de mevcut.

Köpek oteli fiyatları nedir?

Köpek oteli fiyatları, bulundukları konuma, veridikleri hizmete ve özelliklere göre (yukarıda belirttiğimiz özellikler gibi) değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat söylemek bu nedenle mümkün değildir.

Köpek oteli seçimi yaparken nelere dikkat edilmelidir.?

Hayvan oteli seçimi yaparken mutlaka köpek otelinin fotoğraflarını incelemelisin. Odalar, alan genişliği, bahçe, temizlik & hijyen ve eğer varsa çalışan ekip ile ilgili bilgileri iyice araştrmalısın.

gigbi.com'da köpek oteli olarak yer alan firmaların geçmiş çalışmalarını ve müşteri değerlendirmelerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsin.


Köpek Oteli hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Oteli tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?