Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Sadık Esin

Sadık Esin

5.0 (12)
Çevrimiçi
Teklif Al

Sadık Esin
5.0 12 oy
Hakkında
Merhaba,
57 yaşımdayım, iktisat ve  insan kaynakları mezunuyum. 2015 yılında (48 yaş) İnsan Kaynakları Uzmanı görevimden ,genç emekli oldum.

Aklımın erdiği yaşımdam beri hayatımın her evresinde bir köpeğim olduğundan köpeklerle iletişim konusunda, 50 yıllık tecerübemi Şemsettin Şayan üstadtan aldığım eğitim ile Yedi yıldır profesyonel olarak köpek eğitimi yapıyorum.
SERTIFIKALARIM;
-Köpek eğitmeni,
-Köpek eğitmeni eğitmeni,
-İş (Arama-kurtarma, Rehber köpek, Detektör köpek) ve spor (av, show ve gösteri) köpeği eğitmeni.
Bu süre zarfında 400 ün üzerinde tecrübem oldu. Meslegimde %100 müşteri memnuniyetim bulunmaktadır.
Bu vesile ile işlerimin %80 ini referans ve tavsiye üzerine almaktayım.
Eğitimlerimi kendi evinde veriyorum. Evde yaşayan petlerin , bir çiftlik tarzı egitim merkezinden ziyade; bir ev ortamında eğitim almasını daha uygun olduğunu düşünüyorum.; Ev ortamında eğitim almasının avantajları; mutfağa girmeme, tuvaletini evde belli bir lokasyona yapmaya alıştırma, kapı çaldığında tepki vermeme, evdeki diğer türdaş ( köpek) ve tür dışı ( kedi) sosyalizasyonu, (evde kendi köpeklerimiz ve kedilerimiz var) sokak ve toplum sosyalizasyonu beslenme ve öğünlerinin düzenlenmesi gibi pek çok faydasını sayabilirim.

- Temel itaat, ileri itaat,
- Yavru köpek uyum eğitimi,
- Tuvalet alışkanlığı kazandırma,
- Davranış sorunları çözümü..
Adres
Çankaya, Ankara
Genel Bakış
Ortalama 13 saatte teklif veriyor
12 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
2015 yılında işe başladı

Fotoğraflar ve Videolar
5 Fotoğraf
Sadık Esin
Sadık Esin
Sadık Esin
Sadık Esin
Sadık EsinDeğerlendirmeler
5.0
12 değerlendirme
5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Elif Kaya
İyiki sizinle tanışmışız iyiki oğlumu size emanet etmişim sonsuz teşekkür ederim
23 Nisan, 2022
Bir golden retriever ı daha, mutlu ve uzun bir yuvada tutmanın mutluluğunu yaşattığiniz için ben tesekkur ederim
Bu işe ait görsel eklenmedi.
Sadık Esin

Senem Tümer
.
10 Nisan, 2022

Funda Özgür
16 Mart, 2022

Hilal Pekel
İyi ki tanımışız asla gözümüz arkada değil çok güzel ilgileniyor Sadık bey ve sürekli de bizi bilgilendiriyor 🙏
07 Mart, 2022

Zeliha Deniz
O kadar içim rahat ki oğlum sizin yanınızdayken 😇 iyi ki siz, iyi ki.
29 Haziran, 2021

Banu A.
Artık mutfağa girmek yok :) Limitleri zorlayıp bize eski hallerini hatırlatmaya çalışsa da işe yamadığını görüyor. İletişimin asıl önemli olan şey olduğunu başta bize sonra ona çok iyi öğrettiniz.
06 Haziran, 2021

Gülden Erdoğdu
Çok memnun kaldım
02 Şubat, 2021

Esra Y.
Çok çok beğendim. Sadık Bey’e buradan çok çok teşekkürler.
11 Ekim, 2020

Neslihan E.
O kadar uğraşmama rağmen oğlumun tuvalet problemini ve havlama gibi sorunlarını çözememiştim. Ama Sadık Bey çok kısa bi süre içinde bütün problemleri çözdü. Ve aynı zamanda videolarla fotoğraflarla bize sürekli bilgi verdi. Ve eğitim sonrasında istediğimiz zaman ihtiyacımız olduğunda her zaman bize yardımcı oluyor. Gerçekten çok memnun kaldık.
28 Ağustos, 2020

Yağmur S.
Ne kadar teşekkür etsem azdır. Eskiden çekiştirdiği için dışarı çıkarmak istemediği iki köpeğimle beraber uzun yürüyüşler yapabiliyorum. İkisi de daha arkadaş canlısı. Çok ama çok teşekkür ederim her şey için.
10 Temmuz, 2020

Özgür Ç.
Oğlumuzla çok fazla ısırma ve havlama sorunu yaşıyorduk. Bizi dinlemeye fazlasıyla direnç gösteriyordu. Sadık Beyle olan 10 günlük eğitim süresince sakin, söz dinleyen ve ısırmayan bir çocuk oldu. Eğitim döneminde bize attığı bideolar bizim de kendimizi köpek sahipliği konusunda eğitmemizi ve yanlışlarımızı görmemizi sağladı. Gösterdiği emek için kendisine de eşine de çok teşekkür ederiz.
17 Eylül, 2019

Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.
13 Mayıs, 2019

Sık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Eğitim ücretim; <br> <br> köpeğinizin&nbsp; yaşı, cinsi, kısır olup olmadığı, onunla yaşadığınız sorunun rehabilitasyonunun güçlük seviyesi gibi unsurlara bağlidır. Köpeğinizin verimli ve başarılı bir eğitim alması için gerekli&nbsp; ideal süre; en az 30 ile 60 gün olmalıdır.<br> <br> Vasıfsız bir emek gücünün bir aylık karşılığı yani asgari&nbsp; ücret düşünüldüğünde, ayrica kaliteli, hijyenik ve sağlıklı bir pet otelinde günlük iki öğün mama karşılığı konaklama ücreti ;ortalama 150 tl&nbsp; baz alındığında, bir eğitim proğramımın 4500tl ilâ 6000 tl.&nbsp; aralığında olmasını takdirlerinize sunarım.
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
Köpek eğitiminde standart bir ücret belirlemedim. Sebebi şudur; köpeğin büyük ırk-küçük ırk oluşu, cinsi ve eğitime yatkınlığı, extra bir davranış probleminin olup olmaması, yaşı , temel itaat, ileri itaat vb gibi köpeğin eğitimi için harcanacak emek ve zaman değiştiren unsurlar olduğundan ücret de buna bağlı olarak değiikenlik gösterir
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
Şemseddin Şayan SAR arama kurtarma köpekleri eğitim SERTIFIKALARIM; - Köpek eğitmeni - Köpek eğitmeni eğitmeni - İş ve spor köpekleri eğitmeni
Bu işi yapmaya nasıl başladınız?
Ilk köpegime 5 yaşında sahip oldum Bir Golden retriever idi. İsmi Johny idi. Bana köpeklerle nasıl iletışim kuracağımı o ögretti diyebilirim. 13 yaşında yaşlılıktan kaybettim. Ikinci köpeğim bir Terrier idi. 23-24 yaşlarındayďım. . Johny den öğrendiklerimi ona ögrettim, Sonra terkedilmiş bir Golden retriever daha sahiplendim. DORİ.. çok özel bir çocuktu. Zeytin, siyah bir Golden retriever. Barınaktan kurtardım. Onlarla yaşarken onlar bana köpekçe yi , ben onlara türkçeyi öğretim.
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Eğitim talebinde bulunan köpek sahibi ile , kendisine hissettirmeden mülakat yaparım ( IK cılıktan kalma mesleki deformasyon ) köpeğine iyi bir lider olamayacağını, ondan kolay vazgeçebileceğini hissettiğim, kendi bastırılmış duygularını köpeği ile yaşamak isteyenleri, çok küçük çocuklarına oyuncak niyetine köpek sahiplenmiş insanlarla çalışmam.
İyi iş çıkardığınız bir projeyi açıklayın. Ne kadar zaman aldı? Nasıl bir projeydi?
En iyi işim; 2,5 yaşında Shnauzer cinsi bir köpeğin egitimiydi. Aşırı agresyonu olan ve bu yüzden kendisinden vazgeçilmesinin eşiğinde olan bir oğlumuzdu. Sokakta herşeye havlayıp saldırma eğiliminde olan, eve evsahiplerinin dışinda kimseyi sokmayan bir köpek. 7 ay sürdü eğitimi. Ama sahipleri onu tekrar kazandı . Şu an eve gelen konuklarla da , mahallenin çocukları ile de oyun oynayabilen sevgi dolu bir çocuk oldu. Yorumlarımdaki Banu ... hanım...
Çalışma alanınızla ilgili profesyonel/şirket seçmek isteyen bir müşteriye ne tavsiye edersiniz?
Köpek sahiplenirken; Köpeğinizin annesini (mümkünse babasını da) görün. Böylece zalimce merdiven altı üretim olup olmadığını anlar ve gerekeni yaparsınız. ( umarım) Annesinden en az iki ay süt emmiş yavru alın ( ya da annesi sütten kesmiş ise). Yavrunuzun kardeşleri ile en az bir ay kardeş sosyalizasyonlu sağlamış olmalıdır. Bu da demektir ki üç aydan küçük yavruyu anne ve kardeşlerinden ayırmak zalimliktir. Yapmayın.
Müşteriler, çalışma alanınız ile ilgili bir profesyonel seçerken, hangi soruları sormalıdır?
1-annesini görebilir miyim 2- kaç gün anne sütü emdi. 3- annesinin ve onun annesinin çipi var mı ( akraba çiftleştirilmesi ve genetik bozukluğunu nesilden nesile geçmesini önlemek) 4- aşıları tamamlandı mı 5- eğitime ne Zaman vermeliyim

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
Sadık Esin
/
Sadık Esin
/
Sadık Esin
/
Sadık Esin
/
Sadık Esin
/
gigbi-customer

Sadık Esin sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?Devam
gigbi-customer
Sadık Esin
Sadık Esin gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer firmalardan fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

İlgilenebileceğin Hizmetler
Ankara Köpek Oteli Ankara Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?