Adana Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Birbirinden güzel parti fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1669

Parti hazırlamak çok zevkli bir iştir ama aynı zamanda iyi de bir organizasyon ister. Parti hazırlıkları yaparken malzeme listenizi iyi hazırlamalı ve alışveriş için iyi bir mağaza bulmalısınız. Parti malzemeleri Adana mağazalarından partiniz için ihtiyacınız olan malzemeleri temin edebilirsiniz.

Parti Malzemeleri Adana Önerileri

Parti malzemeleri Adana şehrinin pek çok bölgesindeki mağazalarda satılıyor. Kendinize parti için bir liste hazırladıktan sonra bu mağazalardan birine giderek ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri

1Adana Pasta Malzemeleri

Adana Pasta Malzemeleri mağazasında pasta yapımında işinize yarayacak pek çok malzeme satılıyor. Sadece pasta malzemeleri değil, partinizle ilgili işinize yarayabilecek malzemelerin de satışını yapıyorlar. Doğum günü süsleri, yılbaşı süsleri, sofra malzemeleri, sunum standları gibi ihtiyaçlarınızı da bu mağazadan karşılayabilirsiniz.

Adres: Karacaoğlan Cad. 11/A Seyhan / Adana

Telefon: 0322 999 89 22

2Parti Sepeti

Parti Sepeti’nin birkaç şehirde mağazası var. İstanbul başta olmak üzere Adana, Ankara, İzmir ve Bodrum’da da mağazaları bulunuyor. Parti Sepeti mağazasından doğum günü setleri, kişiye özel ürünler, yetişkin parti malzemeleri, kullan at malzemeler, parti süsleri gibi farklı kategorilerden ürünleri temin edebilirsiniz. Eğer isterseniz internet üzerinden sipariş de verebilirsiniz. Mağaza, Pazartesi- Cumartesi günleri 09:00-20:00, Pazar günleri ise 09:00-17:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mutlaka incele:  Minnie Mouse Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Fikirleri

Adres: Reşatbey Mahallesi Gazipaşa Bulvarı Üzeri (Vali EVİ Caddesi Işıklarda) Meto Apt. No:15/C – Adana

Telefon:  0322 911 02 44

3Party Shop

Party Shop mağazasından parti ile ilgili hemen hemen bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bebek doğum günü ürünleri, çocuk ve yetişkin partileri, Cadılar Bayramı, bekarlığa veda partisi, yılbaşı partileri, parti süsleri, kostümler, dekorasyon ürünleri bu mağazadan satın alınabilir. Balloons Organizasyon’a bağlı olarak hizmet veren mağaza, partiler konusunda deneyimli oldukları için ihtiyaçlarınızı belirlemenizde de yardımcı oluyor. Organizasyonla ilgili desteğe ihtiyacınız olursa size bu konuda da yardım edebiliyorlar.

Mutlaka incele:  Bakırköy Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Adres : Bülent Angın Bulvarı 69049 Sk. Fidancılar Apt. 79/A Seyhan/ADANA

Telefon : 0 322 453 59 90

Evde Doğum Günü Partisi Hazırlıkları İçin Tavsiyeler

Evde doğum günü partisi hazırlamak istiyorsanız her şeyin yolunda gitmesi için iyi organize etmeniz gerekiyor. En güzel parti tavsiyeleri için Evde Doğum Günü Partisi Hazırlıkları İçin Tavsiyeler isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!