Ankara Maskot Kiralama Fiyatları

499

Açılış, festival, kutlama, tanıtım gibi etkinliklerin vazgeçilmezleri arasında yer alan maskotlar hakkında daha fazla bilgi almaya ne dersiniz? Ankara maskot kiralama fiyatları ve maskot kiralamaya uygun etkinlikler hakkında sunduğumuz önerilere göz atmayı unutmayın.

Ankara Maskot Kiralama Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bazen bir grubu, bazen kurumsal bir kimliği temsil eden maskotlar etkinliklerinizin dikkat çekmesini sağlar. Ankara maskot kiralama fiyatları organizasyonun türüne göre değişse de genel olarak 150 TL’den başlamaktadır. Gün boyu süren etkinliklerde ise bu fiyat 500 TL’yi bulmaktadır.

Mutlaka incele:  Bursa Bando Takımı Kiralama Fiyatları

1Maskot kiralama için uygun etkinlikler

Maskotlara sıklıkla rastlayabileceğimiz etkinlikler genelde çocuk odaklı organizasyonlar olsa da fuar, açılış, alışveriş merkezi etkinlikleri, firma tanıtımı gibi organizasyonlarda da maskotlardan yardım alınır. Kreş etkinlikleri, doğum günleri, sünnet düğünleri gibi organizasyonlarda da çocukları eğlendirmek için maskot kiralanır.

2Doğum günü kutlaması için Ankara maskot kiralama fiyatları

Çocuklar sevdikleri bir kahramanı canlı bir şekilde karşılarında gördükleri zaman hem şaşırır hem de mutlu olurlar. Siz de çocuğunuzun doğum gününü unutulmaz kılmak için en sevdiği karakterlerin maskotunu kiralayabilirsiniz. Genelde 2 saat süren ve çocukların neşelerine neşe katan bu gösteriler için Ankara maskot kiralama fiyatları 150- 300 TL arasında olmaktadır.

Mutlaka incele:  Bursa Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

3Açılış organizasyonları için Ankara maskot kiralama fiyatları

İş yeri ya da mekan açılışınızda farklılık yaratmak ve etraftaki potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız, eğlenceyi kazanca dönüştürmenizi sağlayacak maskotlardan yararlanabilirsiniz.

4Sünnet düğünü için Ankara maskot kiralama fiyatları

Sünnet düğünü olan çocuğunuzu ve davetlilerinizin çocuklarını eğlendirmek istiyorsanız, oğlunuzun en sevdiği karakterleri maskot olarak sünnet düğününüze dahil edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  İstanbul Tahta Bacak Kiralama Fiyatları

5Tanıtım için maskot kiralama

Broşür, insert gibi el ilanlarını dağıtırken müşterilerinizin dikkatini çekmenin en iyi yolu, kurumunuzu temsil eden bir maskot kullanmaktır.

Ankara Palyaço Kiralama Fiyatları

Palyaçolar da çocuklar ile ilgili etkinliklerin ve açılışların olmazsa olmazıdır. Siz de çocukların doyasıya eğlenmesini ve yüzlerinde gülücüklerin eksik olmasını istiyorsanız palyaço kiralamayı düşünebilirsiniz. Ayrıca açılış gibi kurumsal organizasyonlara renk katmak ve müşterilerinizin dikkatini çekmek için de palyaçolardan yararlanabilirsiniz. Ankara Palyaço Kiralama Fiyatları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Maskot Kiralama Fiyatlarımasko2cebit11-2_20110301125457 maskot5msko7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!