Avrupa Yakası Doğum Günü Mekanları Önerileri

3715

Doğum günleri özellikle çocukların dört gözle beklediği önemli günlerden birisidir. Geri sayım başladığı zaman daha çok heyecanlanırlar, günler geçmek bilmez. Anne ve babalar içinse doğum günü partisi telaşı başlar. Kaç kişi çağıracağız, eve sığabilecek miyiz, süslemeleri nerden almalıyız, nasıl ve kaç kişilik bir pasta yaptıralım gibi bir çok soru sorulur. Eğer Avrupa yakasında oturuyorsanız Avrupa yakası doğum günü mekanları sayesinde rahat bir nefes alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri

Avrupa Yakası Doğum Günü Mekanları ile Doğum Günlerini Şenlendirin!

Çocuklar doğum günü yaklaşıyor diye sevinirken ebeveynler telaşa düşerler. Eğer kalabalık bir doğum günü partisi yapacaksanız, parti sırasında eviniz çok dağılacaktır ve misafirler gidince belki saatler hatta günler süren bir temizlik başlayacaktır. Eğer doğum gününü Avrupa yakası doğum günü mekanları arasından seçtiğiniz birinde kutlarsanız bütün bu sorunlar ortadan kalkacaktır.

1Party Kids

Party Kids isminden de anlaşılabileceği gibi çocukların parti mekanı. Lokasyon olarak Beşiktaş’ta yer alıyor ve ulaşımı da oldukça kolay. Party Kids’te çocuğunuzla beraber bir tema oluşturup neşeli bir doğum günü partisi yapabilirsiniz. Örneğin çocuğunuz Karlar Kraliçesi filmini çok seviyorsa Karlar Kraliçesi temalı bir doğum günü partisi verebilirsiniz. Partiye gelen çocuklar mekandaki 4 katlı oyun parkı sayesinde doyasıya eğlenip enerjilerini atacakları eğlenceli bir doğum günü partisi yapacaklar.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Doğum Günü Pasta Yazıları Örnekleri

2Play Cafe

Play Cafe Avrupa yakası doğum günü mekanları arasında yerini alan mekanlardan biri. Play Cafe lokasyon olarak Şişli’de yer alıyor ve doğası, bahçesi ve terasıyla çocuklarınızı bambaşka bir dünyaya davet ediyor. İçerisinde Pony’ler, Safari ve Disco gibi bir çok eğlence alanı barındıran Play Cafe çocuklarınıza dolu dolu bir doğum günü yaşatmayı vaadediyor.

Mutlaka incele:  Erkek Bebek Doğum Günü Pastaları için Öneriler

3Filiii Parti Evi

Filiii Cafe, lokasyon olarak Beylikdüzü’nde yer alıyor. Avrupa yakası doğum günü mekanları arayan ailelerin ortak yeri olmuş durumda, oldukça popüler bir mekan. Filiii parti evinde içinde top havuzu, spor havuzu, tahterevalli, kaydırak, tramplen gibi oyun yerlerinin olduğu tam 350 metrekarelik bir alan var. Çocuklarınız burada eğitmenler gözetiminde doyasıya eğlenirken büyükler de cafesinde özgürce sohbet edebiliyor.

4İşte Doğum Günü Mekanlarından Birbirinden Güzel Kareler

Avrupa yakası doğum günü mekanları seçeneklerinden birbirinden güzel önerileri sizler için derledik. Daha fazla doğum günü mekanı için İstanbul Çocuk Doğum Günü Mekanları isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

dogum-gunu-ankara-bulut-parti1 parti evi ADA (25) IMG_8206 Karnaval-Konseptinde-Özel-Doğum-Günü-Süslemesi-ve-Organizasyonu-Palyaço-Pasta-8

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!