Avrupa Yakası Doğum Günü Organizasyon Şirketleri

665

7’den 70’e her yaş özeldir ve yeni yaşa girdiğimiz o özel günler sevdiklerimizle birlikte kutlanmaya değer… Siz de doğum günü partisi düzenlemeyi planlıyorsanız hizmet alabileceğiniz bazı Avrupa yakası doğum günü organizasyon şirketleri var.

Avrupa Yakası Doğum Günü Organizasyon Şirketleri

Bu yazımızda İstanbul’da doğum günü partisi gerçekleştirmeyi düşünenler için Avrupa yakası doğum günü organizasyon şirketleri listesi hazırladık. İşte, o organizasyon şirketlerinden bazıları…

1Kervan Organizasyon

Bakırköy’de bulunan Kervan Organizasyon, 2004 yılından beri müşterilerinin en mutlu, en özel ve en anlamlı günlerinde yanlarında oluyor. Bu özel günleri unutulmaz hale getiriyor. Güçlü ekibi ve başarılı çalışmaları ile siz de Avrupa yakası doğum günü organizasyon şirketleri arasında yer alan bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bebek Doğum Günü Parti Bardakları

Adres: Kartaltepe Mah. Gençler Cad. No:10/6 Bakırköy/İSTANBUL (Bakırköy Meydan – Otobüs durakları altı – Hatboyu)

Telefon: 0212 466 10 48

2Mie Organizasyon

Mie Organizasyon, kutlama ve parti denildiğinde İstanbul’da akla ilk gelen şirketlerden biri. Avrupa yakası doğum günü organizasyon şirketleri listemizde bulunan bu firma, çocukların yanı sıra yetişkinlere de hitap eden gösteri, sahne şovu ve aktivitelerle rakiplerinden sıyrılıyor. Köpük balon bubble sahne gösterisi, sihirbaz Cem Aydın’ın inanılmaz
sahne showu, Survivor Kids çocuklar yarışması, eğlenceli bilim çılgın deneyler
atölyesi, müzikal sosis balon sahne gösterisi, karaoke party organizasyonu ve hazine avı etkinliği..

Mutlaka incele:  Pinyata Yapımı Fikirleri, Pinyata Nasıl Yapılır?

Adres: 4. Levent/İstanbul

3Eğlence Organizasyonu

İsminden de anlaşılacağı üzere en eğlenceli organizasyonların altına imzasını atan bir firma; Eğlence Organizasyonu… Sadece doğum günü partilerinde değil düğün, davet, açılış, lansman, fuar, konser gibi etkinliklerde de hizmet veriyor.

Adres : Bahçelievler Merkez Mah. Mahmutbey yolu Cad. Çiçek Sokak No: 12 Bahçelievler – İstanbul – Turkey

Telefon: 444 6 892

4Poyraz Organizasyon

Doğum günleri özeldir ve sevdiklerinizi davet edeceğiniz bu partide “keşke” dememek için Poyraz Organizasyon ile çalışabilirsiniz. Avrupa yakası doğum günü organizasyon şirketleri arasında bulunan bu firma, bugüne kadar sayısız organizasyona imza atmış, müşteri memnuniyetinden asla ödün vermemiştir.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri

Adres: Süleyman Demirel Cad. Çarşı Pazarkent AVM NO:55 Esenkent  Bahçeşehir / İSTANBUL
Telefon: 0212 672 91 85

5Sürpriz Perisi

“Hayatınızın her anında, değer verdiğiniz insanlara sürpriz yapmak için bir nedeniniz olabilir. Bunları daha fazla ertelemeyin.” diyor Sürpriz Perisi. Siz de değer verdiğiniz insanlara sürpriz yapmak istiyorsanız Sürpriz Perisi’nden yardım alabilirsiniz.

Adres: Portakal Yokuşuna Paralel , Ortaköy Mah. Reşat Ağa Sok. No:15 Ortaköy, Beşiktaş , İstanbul

Telefon: +90 (212) 506 82 87

Doğum Günü Pastanızı Seçtiniz Mi?

Doğum günü partileri pastasız olmaz! Henüz doğum günü partiniz için pasta seçimi yapmadıysanız Büyük Doğum Günü Pastası Modelleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!