Avrupa Yakası Pastacılık Kursu Listesi

751

Pasta yapmak zevkli bir hobi ve iştir. Sevdiklerinize, kendinize boş zamanlarınızda şık pastalar yapabilirsiniz. Pasta yapmayı bilmiyorsanız iyi bir kursa gidip pasta yapmanın temellerini öğrenerek işe başlayabilirsiniz. Sizin için derlediğimiz Avrupa yakası pastacılık kursu listesinden size uygun kursla görüşmeye başlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Pastacılık Kursu

Avrupa yakası pastacılık kursu listesinden bir kurs seçtiğinizde öncelikle kursa giderek ortamı görmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca kursta eğitim veren hocalarla da tanışıp, görüşebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bakırköy Kuaför Önerileri

1Mutfak Sanatları Akademisi

Mutfak Sanatları Akademisi, 2004 yılında kuruldu. Şu anda verdiği eğitim ile dünyanın en iyi aşçılık okullarından birisi olarak gösteriliyor. Hem Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir okul hem de İngiltere kökenli City & Guilds, İskoç SQA ve Pearson/Ed Excel tarafından onay almayı başarmış tek Türkiyeli okul. Bu okulda pastacılık dışında da birçok aşçılık eğitimi alabilirsiniz.

Adres: Maslak Mahallesi, Maslak Meydan Sokak Numara:1 Beybi Giz Plaza B Blok No: 123-134, 136 Sarıyer-İstanbul

Mutlaka incele:  Bakırköy Spor Salonları İçin Harika Öneriler

Telefon: 0 212 290 35 50

2Chef’s Table Mutfak Akademisi

Chef’s Table Mutfak Akademisi 2011 yılında Serkan Bozkurt tarafından kuruldu. Akademi, kendini dünya standartlarına ulaştırmak isteyen aşçılar yetiştirmeyi hedefliyor. Akademide dünyadaki en iyi eğitim düzeni olarak görülen U eğitim atölye sistemi kurulmuş.

Adres: Maslak Mah. 52.Sok. No:12 Maslak – Sarıyer / İstanbul

Telefon: 0212 258 88 86

3Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi

Chef’s İstanbul, 2004 yılında Gülhan Kara tarafından kuruldu. Açıldığı günden bugüne uzman eğitmenleriyle binlerce kişiyi mutfakla tanıştırdı. Kurucusu Gülhan Kara’nın çabalarıyla mutfakta eğitimin bir sektör haline gelmesini sağladı. Avrupa yakası pastacılık kursu olarak butik pastacılık ve profesyonel pastacılık alanında da eğitimler vermeye devam ediyor.

Mutlaka incele:  Bakırköy Restaurantları İçin Harika Öneriler

Adres: İnönü Caddesi, Akar Palas Apt. Giriş Kat No: 14 Gümüşsuyu – Taksim – İstanbul

Telefon: 02122447694

4Uluslararası Servis ve Lezzet Akademisi (USLA)

Avrupa yakası pastacılık kursu seçeneklerinden USLA, 25 yıldır otelcilik ve yiyecek içecek sektöründe sertifikalı ve diplomalı eğitimler veren American Hospitality Academy International Hotel Management Schools’un İstanbul kampüsü olarak hizmet veriyor. Mecidiyeköy’de 2300m2’lik alanda 8 kattan oluşan akademi binasında birbirinden farklı kategorilerde eğitim vermeye devam ediyor.

Pasta Süsleme Malzemeleri ve Ekipmanları

Pastacılık kursuna gitmeden önce, pastacılıkla ilgili bir araştırma yapmanız işinize yarayacaktır. En işe yarar pasta ekipmanları için Pasta Süsleme Malzemeleri ve Ekipmanları isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!