Boğazda Tekne Partisi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Daha fazla tekne partisi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içerikleri mutlaka ziyaret edin!

637

Boğaz’ ın o eşsiz manzarasını sevdiklerinizle geçireceğiniz unutulmaz bir tekne partisi havasına dönüştürmek ister misiniz? Nasıl? diye sorduğunuzu duyar gibiyiz… Aslına bakacak olursak geçmiş yıllara oranla İstanbul Boğazı kıyılarında yapılmakta olan partilerin çok daha uygun ve değişik konseptleri içerisinde bulundurduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de Boğaz tekne partisi konseptleri içerisinde hem şıklık, hem kalite, hem de kusursuzluğa eş zamanlı bir şekilde ulaşmak çok daha mümkün olabilir. Bunun için iyi bir tekne kiralama firması ile iletişime geçmeniz ve kendi organizasyon konseptiniz ile seçiminizi yapmanız yeterli olacaktır.

Mutlaka incele:  Maltepe Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

En İyi Tekne Partisi Fikirleri

Tekne partisi planlaması yaparken öncelikle davetli sayınız, davetli sayınıza göre bir tekne ve diğer profesyoneller ile görüşmeler planlamanız, unutulmaz bir parti ve eğlence yaşamanızı sağlayacaktır.

1Tekne partisi Boğaz’da bir başkadır

Hele ki gecenin yakamozluğu ve ay ışığı altında sevdiklerinizle birlikte doyasıya bir eğlence yaşayabilirsiniz. Bunun adına mutlaka boğaz tekne parti konseptleri üzerine yoğunlaşmanızı tavsiye ederiz. Bu partilerin ne şekilde ilerleyebileceği biraz da sizlerin elinde gelişecek bir olgu olacaktır. Sizler yine de bu ilerleyişi, işi bilen kişilerin eline teslim ederek çok daha etkili sonuçlar elde edebilmeniz mümkün olabilir.

Mutlaka incele:  Parti Organizasyonu Düzenlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

2Evlilik teklifi, evlilik yıldönümü veya doğum günü partilerini de tekne’de kutlayabilirsiniz.

Boğaz tekne parti konseptleri kapsamında romantizmi elinden düşürmek istemeyen çiftlerimiz için olabildiğince etkileyici seçeneklerin varlığından bahsedebiliriz. Özel günler, yıl dönümleri ve süpriz evlilik teklifleri gibi her çeşit unutulmaz anı ömürlük bir mutluluğua dönüştürebilmek adına lüks bir tekneyi boğazın serin gece manzarası ile bütünleştirmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

3Mezuniyet partilerini de unutmamak gerek tabii

Boğaz tekne partisi konseptleri olarak yıl sonu mezuniyetlerinizi artık deniz üzerinde yapmak çok daha anlamlı. Nitekim havada uçuşacak olan keplerin canlı müzik eşliğinde gece ve denize karışması sizler için anlamlı bir mezuniyet olacaktır.

4Tekne partileri için detaylar çok önemli

Tekne partileri tüm bunların yanında şimdilerde düğün, nişan, kına gecesi ve sünnet organizasyonları da boğazda ve hoş bir tekne üzerinde yapılmaya başlandı. Yat partisi kıyafetleri de kutlamaya göre çeşitlilik göstermektedir. Bunun için gündüzden başlatılan titiz çalışmaların içerisinde ses sisteminin kontrolü önemlidir. Güvenlik detaylarının incelenmesi, davetlilerin oturma düzeni ve catering hizmetleri gibi pek çok detayın eklenmesi de, ortaya çıkacak sonucun artı puanlar ile şekillenmesine katkı sağlamaktadır.

Mutlaka incele:  Ev Partisi Konseptleri İçin Öneriler

Özellikle fotoğrafçı ve party DJ olmazsa olmaz

Tekne partisi fiyat araştırması yaparken Party DJ’ler tarafından seçilen özel parçalar ya da kaliteli bir canlı müzik eşliğinde yapacağınız partileri gecenin ilerleyen anlarında tematik havai fişek gösterileri ile renklendirebilir ve belki de Dünya’ nın en mutlu insanları listesine sevdiklerinizle birlikte kendinizi de ekleyebilirsiniz. Ek olarak tüm bu unutulmaz anları fotoğraflayacak ya da video çekimi yapacak bir etkinlik fotoğrafçısı ile de görüşmenizde fayda var. Şimdiden eğlencenin tadını doyasıya çıkarmanız dileğiyle..

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!