Bride To Be Kuşak Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

873

Gelin adayları düğünden önce bir “Gelin Partisi” ya da “Bekarlığa Veda Partisi” veriyorlar. Siz de bu tarz bir parti yapacaksanız Bride To Be kuşak kullanabilirsiniz. Partinizde bir Bride to be kuşağı kullanarak farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

En Güzel Bride To Be Kuşak Örnekleri

Gelin partisi ve bekarlığa veda partisi bizim kültürümüzden değil başka kültürlerden geldiği için aksesuarları da yine o kültüre uygun ancak bizim gelin adaylarımız da bu kültüre ayak uydurmuş durumda. Bride to be kuşak kullanımının oldukça yaygın olması da zaten bunun bir kanıtı…

Mutlaka incele:  En Güzel Bekarlığa Veda Partisi Elbiseleri

1Renkli Yazılı Kuşaklar

Bride to be kuşaklarında genellikle tek renk yazılar göze çarpsa da böyle bir kural tabii ki yok. Kuşağınızda birçok rengi bir arada kullanabilirsiniz hatta eğer isterseniz her harfte ayrı bir renk kullanabilirsiniz. Karışık ve göz yorucu bir görüntü olsun istemiyorsanız arka tonda beyaz ya da krem renk kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Mutlaka incele:  En Güzel Bekarlığa Veda Partisi Elbiseleri

2Neon Pembe Yazılı Kuşaklar

Pembe renk, kadınların aksesuar seçiminde ilk tercih ettiği renklerden biri. Pembenin her tonu gerçekten çok seviliyor. Neon pembe, Bride To Be kuşaklarına çok yakışıyor. Bu rengi kullanmak istiyorsanız arka plan rengi olarak beyaz ya da krem tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Diğer renkler fazla dikkat çekici ve demode görünebilir. Beyaz ve neon pembe bir araya geldiğinde ise harikalar yaratıyorlar.

4Siyah-Beyaz Kuşaklar

Bride to be kuşak modelleriniz illa renkli olacak diye bir kural yok. Siyah-beyaz renkler de tercih edebilirsiniz. Eğer isterseniz biraz farklılık katmak için “o”harfinden bir yüzük yapabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Bride To Be Kuşak Modelleri

Umuyoruz ki yukarıdaki kuşaklardan biri sizin aradığınız “Bride To Be” kuşağıdır. Biz yine de ilham almanızı sağlayacağını düşündüğümüz kuşakları sizin için derledik. Ayrıca Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri için Muhteşem Öneriler isimli yazımızı okumayı unutmayın.

bride-to-be-kusak-5 bride-to-be-kusak-6 bride-to-be-kusak-7 bride-to-be-kusak-8 bride-to-be-kusak-9 bride-to-be-kusak-10 bride-to-be-kusak-11

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!