En Güzel Bekarlığa Veda Partisi Elbiseleri

Son dönemlerin popüler parti temalarından bekarlığa veda partilerinde her geçen gün farklılıklar ortaya çıkıyor. Peki bu partilerde ne tür elbiseler giyilmeli? Yazının sonunda bulunan, sizin için hazırladığımız galeriye göz atmayı unutmayın!

2829

Bekarlığa veda partileri, son dönemde gelin adayları için en popüler parti temalarından biri haline geldi. Düğünden önceki eğlencenizi kına gecesi yerine bekarlığa veda partisi şeklinde yapmak istiyorsanız artık bu mümkün. Peki bu çok eğleneceğiniz, size özel partide bekarlığa veda partisi elbiseleri arasından nasıl bir seçim yapacaksınız?

Birbirinden Güzel Bekarlığa Veda Partisi Elbiseleri

Bekarlığa veda partisi elbiselerl için aslında genel olarak sizin nasıl bir parti planladığınız önemli olmakla birlikte, rahat olmanız çok önemli detaylardan biridir. Elbise seçiminde de en öne çıkan faktör bu olmaktadır. Hem rahat hem de şık birbirinden güzel bekarlığa veda partisi elbiseleri bulunmaktadır.

1Dantelli Şık Beyaz Elbise

Dantelli ve şık bekarlığa veda partisi elbiseleri

Partinizde, gelin adayı siz olduğunuz için, gelinliğe benzer beyaz bir elbise tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda partisi elbiseleri arasından seçim yaparken mutlaka rahat edeceğiniz modellere yönelmenizde fayda var. Çünkü düğününüzden daha çok eğlenip dağıtabileceğiniz bir parti vereceksiniz. Kız arkadaşlarınızla birlikte çılgınca eğlenip dans edeceğinizi unutmayın. Bu açıdan kısa beyaz elbiseler tercih edebilirsiniz. Eğer partinizi club ya da bar tarzı bir yerde yapmaya karar verdiyseniz mini beyaz bir elbise tercih edebilirsiniz. Fakrlı bir mekan tercihi yaptıysanız da midi, dantelli şık bir beyaz elbise ideal olacaktır.

Mutlaka incele:  Bride To Be Kuşak Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

2Çan Etekli Elbiseler

çan etekli bekarlığa veda partisi elbiseleri

Kız arkadaşlarınızla çıkıp eğleneceğiniz bir parti organize ettiyseniz sade elbiseler de tercih edebilirsiniz. Çok fazla gösterişli olmayan, içinde rahat edebileceğiniz, dans ederek sizi kısıtlamayacak ama oldukça da şık görünmenizi sağlayacak kısa elbiseler iyi bir seçim olabilir. Çan etekli elbiseler, bu tür partiler için oldukça ideal. Zaten parti elbiseleri olarak bilinen bu tarz elbiselerle hem çok şık hem de parti temasına uygun görünebilirsiniz. Sade bir elbise tercih ettiğinizde takılarınız ya da makyajınızla görünümü dengeleyebilirsiniz. Ancak yine de bu partiyi dans etmek, eğlenmek ve gülmek üzerine kurduysanız saçlarınız da makyajınız da doğal olmalı. Hatta topuklu ayakkabı yerine düz tabanlı ayakkabılar seçerek çok rahat edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Bride To Be Kuşak Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

3Uzun Elbiseler

uzun bekarlığa veda partisi elbiseleri

Şık bir bahçede sakin bir parti planlıyorsanız, uzun elbise tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda partisi elbiseleri arasından yapacağınız seçimler sizi her zaman zarif göstermeli. Bu yüzden straplez ya da kuyruklu elbiseler tercih etmemenizde fayda var. Yırtmaçlı, düz inen, şifon gibi hafif kumaşlardan yapılmış, askılı elbise modelleri ile hem oldukça şık ve zarif görünebilir hem de partiniz boyunca rahat edebilirsiniz.

4Gösterişli Elbiseler

gösterişli bekarlığa veda partisi elbiseleri

Gösterişten vazgeçemeyen bir gelin adayıysanız, bekarlığa veda partisinde de her zaman şaşaalı görünmek istersiniz. İşte bu yüzden elbisenizi de oldukşa şık ve gösterişli modellerden seçebilirsiniz. Kırmızı, bordo, bebe mavisi gibi senenin trend renklerini taşıyan iddialı renklerle muhteşem görünebilirsiniz. Vücudunuza tam oturan ve sizi aynı zamanda çekici gösterecek bir elbise tercih edebilirsiniz. Dantelli, ışıltılı, taşlı ya da süslemeli elbiseler de bu tür partiler için uygundur. Şık bir restoranda yakın kız arkadaşlarınızla birlikte kimi zaman sakin kimi zaman eğlenceli bir parti planı yaptıysanız şık bir kısa elbise tercih etmelisiniz. Restoranlarda genellikle oturacağınız için elbisenin üst kısmı çok daha gösterişli olmalı. Göğüs dekoltesi, omuz detayı, ışıltılı ya da taşlı süslemeler gibi detaylarla elbisenin üst kısmı ön planda olabilir.

Mutlaka incele:  Bride To Be Kuşak Modelleri, Örnekleri ve Yapılışları

Bekarlığa Veda Partisi Fikirleri

Bekarlığa veda partisi son yıllarda gün geçtikçe gelişen eğlence türlerinden birisi haline geldi. Her geçen gün yeni trendler oluşuyor. Bekarlığa veda partisi elbiseleri arasından seçim yaparken aslında parti fikrinizin de önemli olacağını ve buna göre seçim yapmanızın daha verimli olacağını düşünüyoruz. Fikirler hakkında daha fazla ilham almak isterseniz Kadınlar İçin Bekarlığa Veda Partisi Nasıl Olmalı? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!