Evde Nişan Konsepti Fikirleri

En güzel nişan organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

16674

Nişanını bir salonda yapmak istemiyorsanız evde de salonu aratmayacak güzel bir nişan töreni yapabilirsiniz. Evde nişan konsepti oluşturarak unutulmaz bir nişan töreni gerçekleştirebilirsiniz. Evde yapacağınız nişan töreni için fikre ihtiyacınız varsa yazımızın devamını okumalısınız.

En Güzel Evde Nişan Konsepti Fikirleri

Evde nişan konsepti için farklı şeyler hazırlayarak güzel bir nişan töreni hazırlayabilirsiniz. Evde  nişan yapmak sanıldığı kadar zor değil. Özellikle de eviniz nişan için müsaitse çok daha güzel bir tören yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Nişan Elbise Modelleri için 10 Büyüleyici Öneri

1Evde Nişan Organizasyonu Fikirleri

Evde nişan yapmak için şık bir ortam hazırlamak istiyorsanız görseldeki gibi bir tasarım hazırlayabilirsiniz. Masa örtüsü olarak şık, dantelli bir masa örtüsü kullanabilirsiniz. Masanın üzerine gecenin genel konseptine uygun renklerde objelerde nesneler seçebilirsiniz.

2Evde Nişan Töreni İçin Değişik Fikirler

Evde nişan töreni için farklı bir konsept arıyorsanız görseldeki gibi bir süsleme hazırlayabilirsiniz. Kara tahta kullanmak farklı bir fikir olabilir. Eğer fazla para harcamadan güzel bir süsleme yapmak istiyorsanız evinizi sizin ve nişanlınızın fotoğraflarıyla süsleyebilirsiniz. Bu fotoğrafları mandal ve ip kullanarak masanın etrafına asabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Söz İçin Saç Modelleri

3Evde Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Evde nişan süslemeleri için bir organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Organizasyon şirketi ile çalışırsanız sizin nişan ile ilgili ekstra hiç bir şeyle uğraşmanıza gerek kalmaz. Organizasyon şirketiniz bütün ayrıntıları sizin için düşünecektir ancak eviniz büyük değilse organizasyon şirketi gereksiz bir masraf olacaktır. Böyle bir durumda da nişanınız için evinizi kendiniz süsleyebilirsiniz. Abartısız, şık süsleme malzemeleri ile evinizi güzelce süsleyebilirsiniz. Değişik nişan konseptleri hazırlamak için güzel süsleme malzemeleri satın alabilirsiniz. Balonlar, tüller, çiçekler kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kabarık Abiye Modelleri

4Evde Söz Konsepti

Evde söz yapacaksanız evinizi söz için süsleyebilirsiniz. Söz için yapacağınız süslemelerin abartısız ve sade olmasını öneriyoruz. Renkli çiçekler ve tüllerle süslemeniz söz için yeterli olacaktır.

Evde Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Nişanınızı evde yapmak istiyorsanız güzel bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Eğer eviniz büyükse bir organizasyon şirketiyle çalışabilirsiniz. Evde nişan organizasyonu yapmak aslında oldukça kolay. Nişanınızı evde yapmayı düşünüyorsanız ve organizasyon ile ilgili bilgiye ihtiyacınız varsa Evde Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

2 Yorumlar

 1. KİRALIK

  NİŞAN VE SÖZ KONSEPTİ

  NOT:KONSEPTİMİZDE İSİMLİK HARİÇTİR

  *1 ADET JARDİNYER 3’LÜ

  *1 ADET ŞERBETLİK

  *2 ADET ŞAMDANLIK

  *2 ADET ŞEKERLİK

  *2 ADET VAZO ÇİÇEKLER DAHİL

  * 2 ADET KÜP YÜKSELTİCİ

  *1 ADET PASTA YÜKSELTİCİ

  *1 ADET PULPAYET MASA ÖRTÜSÜ 3METRE*1,5 METRE

  ÜRÜNLERİMİZ SADECE İSTANBUL İÇİ KİRALIKTIR.

  KARGOYLA GÖNDERİM YOKTUR ,İŞ YERİMİZDEN TESLİMDİR

  İŞYERİMİZ İSTANBUL BAHÇELİEVLERDEDİR

  KİRALAMA BEDELİ KADAR DA DEPOZİTO İSTENMEKTEDİR.

  ÜRÜNLER SAĞLAM VE ZAMANINDA TESLİM EDİLDİĞİNDE ALINAN DEPOZİT İADE EDİLECEKTİR.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!