Hareketli Düğün Giriş Müzikleri Seçiminde Harika Öneriler

2002

Düğün organizasyonunun iyi yapılmış olması kadar düğün giriş müziğinin de düğün temasına uygun olarak iyi seçilmiş olması oldukça önemlidir. Peri masallarındaki kadar güzel bir tören istiyor ve giriş müziğinizin de davetlileri heyecanlandıracak kadar hareketli olmasını istiyorsanız hareketli düğün giriş müzikleri listemizi mutlaka incelemelisiniz.

En Popüler Hareketli Düğün Giriş Müzikleri

Düğününüzde son dakika talihsizlik yaşamamak için öncelikle giriş müziğinizin türüne ardından da hangi parça olacağına düğünden önce karar vermelisiniz. Hareketli düğün giriş müzikleri tercihiniz olacaksa bu müziklerin son yıllarda en popüler olanlarını sizler için derledik.

Mutlaka incele:  En İyi Düğün Pastası Kesme Müzikleri

1Bruno Mars’ın ‘Marry You’ Parçası

Seçim yaparken mutlaka dinleme listenize almanız gereken bu şarkı sizleri ritmi ve hareketli, dinamik yapısıyla büyüleyecek. Birçok kişi bizimle aynı fikirde olmalı ki son yıllarında giriş müziği olarak en çok kullanılanlar arasında.

2Sia’nın Chandelier Parçası

Oldukça farklı bir ses rengine sahip Sia’nın Chandelier parçası bu seninin popülerleri arasında. Hareketli düğün giriş müzikleri arayışınız için de oldukça uygun bir parça. Eğer arkadaşlarınızın ağırlıkta olduğu genç, dinamik ve parti havasında bir düğün düşünüyorsanız bu parçaya mutlaka bir şans vermelisiniz.

3Jennifer Lopez’den Let’s Get Loud

Hareketli olduğu kadar ilginç de bir giriş düşünüyorsanız Let’s Get Loud şarkısı tam size göre. Bu parçayla gelin ve damat çılgın bir dans gösterisi yaparak hem davetlileri eğlendirebilir hem de kendileri çılgınca eğlenebilir. Lopez’in 1999 albümünde yer alan bu parçanın hala hareketli düğün giriş müzikleri arasında yerini alabiliyor olması sanırım çılgın insanlardan kaynaklanıyor.

Mutlaka incele:  Düğün Giriş Müzikleri

4Goran Bregovic’den Chupchick

Hareketli bir düğün giriş müziği istiyorum ancak aynı zamanda da enstrümantal olsun diyorsanız bu parça harika bir seçim olacak. Enstrümantal ezgilerin verdiği hareketli ve eşsiz tınılar düğününüzün uzun süre davetlilerin zihninden çıkmamasına yetecektir.

5Asu Maralman’ın Bal Gibi Olur Parçası

Düğününüzde hareketli düğün giriş müzikleri ile nostalji havası mı estirmek istiyorsunuz. Eski Türk Pop müziğinin önemli temsilcilerinden Asu Maralman’ın ‘Bal Gibi Olur’ parçasını sizlere şiddetle öneriyoruz. Özellikle vintage düğün düşünenler için bizce bu parça harika bir seçim olacaktır.

Mutlaka incele:  Düğün Giriş Müzikleri

6Füsun Önal’ın Senden Başka Parçası

Nostaljik Türk Pop Müziği parçalarından vazgeçemeyenlerdenseniz size en iyi bir başka önerimiz Füsun Önal’ın Senden Başka parçası olacak. Bu parçayla yerinde duramayan gelin, damat ve davetliler için hem hareketli hem de romantik dakikalar yaşatabilirsiniz.

Diğer Hareketli Düğün Giriş Müzikleri Önerileri

Sizler için ayrıntılı şekilde verdiğimiz popüler hareketli düğün giriş müzikleri haricinde canlı bir giriş için aşağıda listelediğimiz parçaları da seçebilirsiniz. Bunun dışında daha farklı giriş müziği arıyorsanız ‘Düğün Giriş Müzikleri’ yazımızda yer verdiğimiz parçalardan ve bloğumuzda yaptığınız aramalarda karşınıza çıkan konuyla ilgili yazılardan fikir alabilirsiniz.hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-1The Black Eyed Peas – The Time (Dirty Bit)hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-2INNA – Tu si Eu (Rock the Roof @ Mexico City)hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-3Rihanna – Where Have You Beenhareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-4Oya & Bora (Grup Denk) – Sevmek Zamani (Nostalji)

hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-5 hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-6 hareketli-dugun-giris-muzikleri-fikirleri-7

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!