Bağdat Caddesi, Kadıköy Güzellik Merkezleri Listesi

384

Güzellik denildiğinde herkesin aklında beliren kavramlar farklıdır. Kadıköy güzellik merkezleri sayesinde siz de kendi güzellik kavramınıza göre kendinizi şekillendirebilirsiniz.

En İyi Kadıköy Güzellik Merkezleri

Eğer Kadıköy civarında yaşıyorsanız Kadıköy güzellik merkezleri listemizden kendiniz için uygun hizmeti veren mekanı seçin, güzelleşin!

1City Beauty Kadıköy Güzellik Merkezleri

Nişantaşı, Mecidiyeköy ve Bakırköy gibi farklı semtlerde de şubesi olan CITYBEAUTY, size hayallerinizdeki güzelliği sunmaya hazır. Bölgesel incelme, leke uygulamaları, cilt bakımları, vücut bakımları ve solaryum gibi hizmetleri bulunan bu güzellik merkezine siz de uğramalısınız.

Mutlaka incele:  Susam Yağı Nasıl Yapılır? Nasıl Kullanılır?

Adres: Bahariye Cd. No:25/1 Kat:1 B-Blok (Kadıköy sineması üstü) Kadıköy / İstanbul

Telefon: (0216) 450 30 32

2Dermatec Polikliniği 

Güzellik konusunda profesyonel bir destek alabileceğiniz, Kadıköy güzellik merkezleri arasında bulunan bu poliklinikte epilasyon, botoks, cilt bakımı, peeling, mezoterapi, akupunktur ve hatta dövme silme hizmeti dahi veriliyor.

Adres: Rıhtım Cad. Ziyattin Koç İş Merkezi No:34 K:3 Kadıköy / İstanbul

Telefon: +90(216) 338 40 04

3Meltem Şarkışlalı Esthetic & Wellness

Güzelliğe dair hemen hemen her konuda alanında uzman kişiler tarafından verilen bir hizmet için Kadıköy güzellik merkezleri arasında yer alan bu güzellik merkezini tercih edebilirsiniz. Zayıflama, cilt bakımı, kalıcı makyaj, selülit tedavisi gibi pek çok konuda hizmet veriyorlar.

Mutlaka incele:  Saç Dökülmesinin Nedenleri Nelerdir?

Adres: Bağdat Cd. Medine Acun Apt. Suadiye No: 482 D:6 Çatalçeşme / İstanbul (Saray Muhallebicisi Yanı, Big Chefs Karşısı)

Telefon: +90 216 384 22 83

4Quartz Güzellik Merkezi

Kadıköy güzellik merkezleri arasında yer alan bu mekan oldukça fazla rağbet görüyor. Profesyonel ekibinin deneyimi ile kavitasyon, power plate, G5 masaj ve selülit tedavisi hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız buraya uğrayabilirsiniz.

Adres: Osmanağa Mah. Kırtasiyeci sk. No: 36 Halitbey Apt. Kat : 2 Kadıköy – İstanbul

Telefon: 0216 348 56 44

5Daisy Kadıköy güzellik merkezleri

Deneyimli ve eğitimli uzman kadrosuyla kişiye özel cilt bakımları, oksijen terapi, bölgesel incelme programları, epilasyon, sauna, vücut bakımlar gibi uygulamalar sunan Daisy, güzelliğinize güzellik katmak için sizi bekliyor.

Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No: 258 D: 6 K: 3 Kadıköy / İstanbul

Telefon: 0 (216) 302 75 30

Mutlaka incele:  Basit Saç Modelleri

6Est-Care Kadıköy güzellik merkezleri

Epilasyon, bölgesel zayıflama, selülit tedavisi, sivilce ve akne tedavileri, manikür-pedikür gibi bir çok konuda hizmet veren Est-Care güler yüzlü ve profesyonel kadrosu ile hizmet etmek için sizleri bekliyor.

Adres : Bagdat Caddesi caddebostan mah.yılmaz apt. no 249 kat 2 daire 4

Telefon : +90 216 368 00 35

7Zen Kadıköy güzellik merkezleri

Güzellik alanında 15 yıllık bir tecrübeye sahip olan Zen Güzellik Salonu saç bakımından cilt bakımına, zayıflamadan ve epilasyona kadar bir çok konuda hizmet sunmaktadır.

Adres: Hızır Bey Cad. Merdivenköy Mah. Nuri Bey Apt. No:170 Kat:1 D:3

Telefon: 0(216) 565 12 12

Güzellik Merkezleri İçin Mekan Önerileri

Siz de güzelliğinize ve bakımınıza çok mu düşkünsünüz? Bulunduğunuz çevrenin en başarılı, en deneyimli kadrosuyla en kaliteli hizmeti veren estetik merkezlerini merak ediyorsanız İstanbul Estetik Merkezleri Listesi – En İyi İstanbul Güzellik Merkezleri yazımızı incelemelisiniz. Listelediğimiz estetik merkezleri, çok geniş yelpazede hizmet verdikleri için sizin de sorununuza çözüm bulabilir, hayalini kurduğunuz güzellik kavramına kavuşmanızı sağlayabilirler.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!