Maltepe Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

En iyi parti organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

648

Parti malzemeleri artık pek çok yerden temin edilebiliyor. Çoğu zaman internetten satın alımlar tercih edilse de yerinden görerek, seçerek almanın tadı başka oluyor. Parti malzemeleri Maltepe mağazalarından satın alınabilir. Eğer Maltepe civarında oturuyorsanız buralardaki mağazalara bakabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Maltepe Önerileri

Parti malzemeleri Maltepe ilçesinde bulunan mağazalardan satın alınabilinir. Beğendiğiniz, size yakın olan bir mağazaya giderek yapacağınız partiniz için ihtiyacınız olan şeyleri satın alabilir ve güzel bir parti organize edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kadıköy Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Parti Sepeti

parti malzemeleri maltepe

Parti Sepeti’nin İstanbul’un pek çok semtinde mağazası var. Sadece İstanbul’da değil başka illerde de parti malzemeleri satışı yapıyorlar. Hem mağazasına gidip oradan alışveriş yapabilir hem de internet sitesinden sipariş verebilirsiniz. Pek çok kategoride satış yapan mağaza, partiyle ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitede hazırlanmış. Mağaza hafta içi 09:00-19:00, Cumartesi 09:00-16:00 saatleri arasında açık. Pazar günleri ise hizmet vermiyor.

Adres:  Aydınevler Mah. Sancak Sok. No:11 Maltepe-İstanbul

Telefon:  0530 127 45 98

Mutlaka incele:  Boğazda Tekne Partisi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

1Parti Dünyası

Parti Dünyası’nda her türlü parti için malzeme satılıyor. Baby shower partisi, diş buğdayı partisi, doğum günü, yılbaşı, bekarlığa veda, kına gecesi ürünleri gibi kategorilerden bütün ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Mağaza Pazartesi-Cumartesi günleri 09:30-20:00, Pazar günleri ise 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Ayrıca web sitesi üzerinden de alışveriş yapmanız mümkün.

Adres: Feyzullah Mahalle, Mimar Sinan Cadde, No:12 / 1-A
/ Maltepe / İstanbul

Telefon: 0(216) 352 32 51

2Süs Evi

Süs Evi, Maltepe’de bulunan başka bir parti malzemesi mağazası. Burada da partinizle ilgili bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Doğum günü parti malzemeleri, temalı doğum günü partileri ile ilgili ürünler, yılbaşı, sevgililer günü parti malzemeleri gibi pek çok kategoride satış yapılıyor. Parti mekanınızı balonlarla süslemek istiyorsanız yine Süs Evi’nden temin edebilirsiniz. Parti yapacaksanız Süs Evi mağazasına da mutlaka bakmalısınız.

Mutlaka incele:  Adana Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Adres: Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. No:15/2 Maltepe/İSTANBUL

Telefon: 0216 371 08 60

En Güzel Yılbaşı Parti Süsleri

Yılbaşında ev partisi yapmayı düşünüyorsanız, yılbaşına özel hazırlanmış süslerle evinizi partiye hazır hale getirebilirsiniz. Yılbaşı süsleri ile evinizin atmosferini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Yılbaşı süsleri ve fikirleri için En Güzel Yılbaşı Parti Süsleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!