Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri Listesi

833

Güzellik merkezlerinde kadın-erkek herkesin ihtiyacı olan bütün bakımlar yapılıyor. Eğer, cilt bakımı, saç bakımı, epilasyon, kalıcı makyaj, botoks gibi işlemleri yaptıracaksanız iyi bir güzellik merkezine gitmeniz önemlidir. Mecidiyeköy güzellik merkezleri tavsiyelerimizden dilediğinizi seçip görüşmeye gidebilirsiniz.

Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri

Mecidiyeköy güzellik merkezleri, güzellik ve bakımla ilgili bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyor. Mecidiyeköy’ün konum olarak iyi bir yerde olması, güzellik merkezleri açısından da zengin olmasını sağlıyor. Eğer sizde Mecidiyeköy’de bir güzellik merkezi arıyorsanız size bazı tavsiyeler vermek isteriz.

Mutlaka incele:  İstanbul'a Yakın Tatil Yerleri Listesi

1Kiana Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri

Kiana Güzellik Merkezi’nde profesyonel cilt bakımı uygulamaları yaptırabilirsiniz. Güzellik merkezinde epilasyon da yapılıyor. Şu anda “1 seans alana, 1 seans ücretsiz” kampanyası mevcut. Hazır kış gelmişken epilasyona başlamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat bu. Ayrıca Kiana’da kalıcı makyaj, kimyasal peeling, akne ve leke tedavisi, botoks gibi uygulamalar da yapılıyor.

Kiana Güzellik Merkezi Adres: Büyükdere Cad. No:56 Kat:7 D:16 Mecidiyeköy / İstanbul

Mutlaka incele:  Anadolu Yakası Restaurant Önerileri

Kiana Güzellik Merkezi Telefon: 0 212 274 75 76

2Citybeauty Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri

Citybeauty’de bölgesel incelme imkanı sunan Hypoxi yöntemi uygulanıyor. Eğer profesyonel bir güzellik merkezinde bölgesel incelme işlemi yaptırmak istiyorsanız Citybeauty sizin için doğru yer olabilir. Merkezde ayrıca cilt ve vücut bakımları, ağda, anti-aging işlemleri, manikür, pedikür gibi işlemler de yapılıyor.

Citybeauty Güzellik Merkezi Adres: 2.Taşocağı Cad. Şekerciler Sok. No:1/8 (Profilo AVM karşısı) Mecidiyeköy / İstanbul

Citybeauty Güzellik Merkezi Telefon: (0212) 213 45 31

3Berillife Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri

Berillife Güzellik Salonu, hizmet açısından oldukça zengin bir içeriğe sahip. Cilt bakımı ve gençleştirme ile ilgili birçok uygulamayı yapıyorlar. Lazer epilasyon, kılcal damar tedavisi, bölgesel incelme işlemleri, ipek kirpik, botoks, kalıcı makyaj, saç mezoterapisi gibi işlemleri de gerçekleştiriyorlar.

Mutlaka incele:  İstanbul Paintball Mekanları

Berillife Güzellik Salonu Adres: Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Güneş Apt No:12/8 Kat:3 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul

Berillife Güzellik Salonu Telefon: 0(212) 213 00 51-52

Yüz İçin Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Çoğu bayan yüzüne, vücudundaki diğer yerlerden daha çok önem verir. Özellikle yüzünde istenmeyen tüylerin olmasını hiç bir bayan istemez. Eğer yüzünüze lazer epilasyon yaptırmak istiyorsanız ve bu işlemin nasıl yapıldığını bilmek istiyorsanız Yüz İçin Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!