Nişan Müzikleri Listesi

2985

En özel günlerinizden biri olan düğününüz öncesi önemli adımlardan biri de nişanınız. Nişan müzikleri ise bu özel günün görünmeyen; fakat önemli detaylarından. Seçeceğiniz müzik ile davetlileri heyecanınıza ortak edebilir, günün büyülü atmosferinde buluşturabilirsiniz.

Sizi Anlatan Detaylara Odaklanın

Nişan gününüzün konsepti ne olursa olsun, nişanınız nerede gerçekleşirse gerçekleşsin nişan müzikleri için en önemli detay çift olarak sizin sevdiğiniz melodiler içermesi. Zira nişanınızda dans edecekseniz bu müzik en sevdiğiniz müzik olmalı. Siz mutlu olunca, davetliler de mutlu olacak, sizin mutluluğunuzu paylaşacaktır. İster ön planda bir müzik olsun, ister fonda hafif tonlarda duyulan bir müzik; nişanınızın o büyülü havasına eşlik edeceğinden emin olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kız İstemeye Giderken Neler Götürülür?

1Nişan müzikleri için klasiklerden yanaysanız

Frank Sinatra, Leonard Cohen, Edith Piaf, Eric Clapton gibi eski ama eskimeyen isimlerle gecenizin havasını nostalji havasında geçirebilirsiniz. Bu şarkılar davetlilerin de anılarının canlanmasına yardımcı olacak, emin olun.

290’larda anılar birikmişse

İlk gençlik yıllarınız 90’lara denk geliyorsa siz de Mariah Carey, Enrique Igleasias ve Whitney Houston ile melankoli yaşamışsınız demektir. Bu özel gününüzde 90’lara ait nişan müzikleri ile sizin gibi anıları olan misafirleri de aynı hava içine sokmaya ne dersiniz? Dans pistini veya evinizin salonunu, dans etmek için bekleyen çiftler içim hazır bulundurun. Zira kendini tutamayacak olanlar olabilir.

Mutlaka incele:  Nişan Konsepti Fikirleri, Önerileri ve Tavsiyeleri

3Türkçe nişan müzikleri

Dinlediğiniz parçalara eşlik etmek, yeri geldiğinde coşkuyla haykırmak istiyorsanız Türkçe şarkılar tam sizlik. Nişanınıza yakışacak bir Zuhal Olcay parçası veya aşk şarkılarının unutulmazı Kayahan ve Nilüfer ile gününüzü anlamlı kılabilirsiniz. Romantik parçalarla günün anlamı da kat be kat artacak.

4Enstrümantal müzikler fonda

Nişanınızda öne çıkacak olan şeyin müzik olmasını istemiyorsunuz; ama müziksiz de olmaz diyorsunuz. O halde fonda size eşlik edecek enstrümantal müzikleri tercih edebilirsiniz. Bu müzikler hem havayı yumuşatacak; hem de sessiz bir ortamı neşelendirmek için yeterli olacak.

Mutlaka incele:  Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri

Nişanınız, düğününüzden önceki unutulmaz günlerin başında geliyor. Bütün hazırlıklar o günü, iki aileyi bir araya getirecek organizasyonu kusursuz planlamak için. Önce kendinizi rahat bırakın ve bu özel günün her anıyla keyfini çıkarın. Müzik seçimleri hemen ardından kendi kendine gelecektir zaten.

nişan müzikleri

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!