Tesettür Nişan Başı Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri

2330

Nişan hazırlığı yapıyorsanız nişan başı konusunda da seçim yapmanız gerekecektir. Eğer tesettürlüyseniz sizin için hazırladığımız harika tesettür nişan başı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İşte, o modeller…

Tesettür Nişan Başı Modelleri İçin Harika Fikirler

Nişan telaşı içerisinde düşünmeniz, planlamanız ve hazırlamanız gereken pek çok şey vardır. Bu hazırlıkların arasında nişan başı modeline karar vermeyi ihmal etmemelisiniz. Bu özel güne yakışır, en harika modeli seçmenize yardımcı olacağız.

Mutlaka incele:  Söz Merasimi Nasıl Yapılır? Söz Nişan Hazırlıkları Listesi

1Gösterişli nişan başı modelleri

Eğer nişanınızın olacağı günün önemine yakışır şekilde şık ve gösterişli bir nişan başı modeli arıyorsanız bu örnekten ilham alabilirsiniz. Son derece göz alıcı taş işlemelere sahip türban kısmı ile sizin de beğeninizi kazanabilir.

3Çiçekli nişan başı modelleri

Eğer taş detaylarına sahip ışıltılı bir nişan başı modeli istemiyorsanız çiçekli modeller ilginizi çekebilir. Özellikle yaz mevsiminde açık havada bir nişan töreni gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız nişan töreninizin konseptine de uyum sağlamış olacaksınız. Nişanlığınız ile uyumlu bir çiçek tacı seçmeye özen gösterin.

4Sadelikten hoşlananlara…

Hem ışıltılı hem de çiçekli nişan başı modeli istemiyorsanız, sade bir nişan başı modeli ile de oldukça şık ve zarif görünebilirsiniz.

6Nişanlığınızla uyumlu olmalı 

Tesettür nişan başı modeli seçerken nişanlığınız ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz. Nişanlığınızla aynı işlemelere sahip olabilir veya uyumlu renkleri tercih edebilirsiniz. Türbanınızı nişanlığınızla takım olarak da satın alabilirsiniz. Ancak her nişanlık için türban bulunmuyor. Kendiniz de ayrı satın alarak kombinleyebilirsiniz.

Nişan İçin Harika Türban Modelleri

Nişanınızda giyeceğiniz nişanlıkla takım olarak türban alabileceğiniz gibi ayrı olarak alıp, kendiniz de kombinleyebilirsiniz. Sizin için nişanda takabileceğiniz birbirinden göz alıcı türban modellerini listeledik. Tesettür Nişan Türban Modelleri, Örnekleri ve Fikirleri linkine tıklamanız yeterli. Daha fazla tesettür nişan başı modelini incelemek için de aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!