Evde Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri

1579

Uzun tırnaklara sahip olmak istiyor fakat tırnaklarınızın yavaş uzamasından şikayet mi ediyorsunuz? Bu yazımızda bu durumdan şikayetçi olanlar için evde hızlı tırnak uzatma yöntemlerini listeliyoruz.

Evde Hızlı Tırnak Uzatma Yöntemleri Nelerdir?

Tırnaklarınızı kısa sürede uzatmak için evde uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu yöntemleri sizler için aşağıda listeledik. Önerilerimizi inceleyin, siz de tırnaklarınızın çabuk uzamasını istiyorsanız bu yöntemleri uygulayın.

Mutlaka incele:  Bağdat Caddesi, Kadıköy Güzellik Merkezleri Listesi

1Tırnak uzatma konusunda kaçınmanız gereken şeyler nelerdir?

Tırnaklarınızı kırabilecek sert harketlerden kaçının. Asla bir tornavida, açacak gibi kullanmayın. Aşırı su temasının tırnakları uzatacağı düşüncesine kapılmayın çünkü su, tırnakları yumuşatır ve kırılmasını, soyulmasını kolaylaştırır.

3Günlük bakım önerisi

Geceleri yatmadan önce ellerinizi vazelinleyebilirsiniz. Tırnak eti ve tırnaklarınıza iyi gelecektir. Ellerinizi yıkayıp kuruladıktan sonra mutlaka nemlendirin. El kremi en yakın arkadaşınız olmalı.

4Haftalık bakım önerisi

Manikür ve pedikür yapmak tırnakların düzgün uzamasını sağlar. Bu yüzden iyi bir törpü ve tırnak makasınız olmalı.

6Bol miktarda su için

Araştırmalarımıza göre uzmanlara göre bol su içmenin birçok faydası var ve bu faydalardan biri de tırnakları uzatması.

7Tırnak güçlendirici ürünler kullanın

Tırnak uzatma yöntemlerinin hepsi tırnağın güçlü ve sağlıklı bir şekilde uzamasını temel alır. Bu sebeple tırnak uzatma yöntemlerinin tırnaklarınızı güçlendirici etkisi olduğunu unutmayın. Çabuk kırılan ve soyulan tırnaklara sahipseniz öncelikle tırnaklarınızı güçlendirici, besleyici tırnak cilalarından kullanabilirsiniz. Böylece tırnaklarınız güçlenmiş olacaktır. Daha sonra tırnaklarınız çok daha güçlü ve çabuk uzayacaktır.

Kına Gecesi Ojeleri İçin Harika Fikirler, Kına Gecesi Hediyelikleri

Kına gecesi için davetli konuklara özel hediyelikler hazırlayabilirsiniz. En çok tercih edilen kına hediyeleri arasında kına gecesi ojeleri yer almaktadır. En Güzel Kına Gecesi Ojeleri yazımızda birbirinden güzel kına gecesi ojelerini listeledik.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!