Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
İslami Düğün Organizasyon

İslami Düğün Organizasyon

Düğün organizasyonu için en iyi islami düğün organizasyonu seçeneklerinden hemen teklif alın, karşılaştırın ve en iyisini seçin!
Hızlı Teklif Al
İslami Düğün Organizasyon
292
İslami Düğün Organizasyon profesyoneli sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

İslami Düğün Organizasyon Fiyatları

İslami Düğün Organizasyon fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 3.160 TL ile 3.860 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İslami Düğün Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İslami Düğün Organizasyon Müşteri Yorumları

Z
Zeynep Özçelik
Profesyonelliklerinin yanı sıra malzemelerinin kalitesi diğer firmalara göre çok daha iyi. Verdikleri yaratıcı fikirlerle kararsız gelinlerin çok yardımcısı oluyorlar. Söz törenim için beraber çalıştık, düğünüm için de beraber çalışmak isterim.

M
Mehmet can örüz
Bella Organizasyona Teşekkürler. Düğünümüzün kahramanları diyebiliriz esim ve ben düğünümüzde Bella org. Tercih ettiğimiz için hiç pişman olmadık. "Onlar olmasaydı ne yapardık" dediğimiz anlar çok oldu. Emekleri için çok teşekkür ediyoruz ve tüm organizasyonlarınız için şiddetle tavsiye ediyoruz.

B
Büşra H.
Muhteşem organizasyonduSize ve ekibinize çok çok teşekkür ederim.Sayenızde herkes çok eğlendi düğünümde

E
Eda Nur Ata
Herşey çok güzeldi emeklerinize sağlık, düğün yapacaklara tavsiyem kesinlikle bu tatlı bayanları tercih edin, çünkü en zor an da bile kurtarıcı çözümleri var

N
Nur önder
Gözüm kapalı size güvendiğimiz için hiç pişman olmadık herşey dört dörtlüktü ilgi ve alakanız ancak bu kadar olabilirdi eksiksiz ve kusursuz bir düğündü mekan ferah büyüktü kesinlikle antalyada renkli düşler organizasyonu artık tek geçeriz. Herkese tavsiye ediyorum


İslami Düğün Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

İslami Düğün Organizasyon Talepleri

B Bahar E. D.
İslami usullere göre bir düğün yapmak istiyoruz. Yemek verilmeyecektir. Sadece lokum ve gül şerbeti olacak. Tarih henüz belli olmadığı için tahmini bir şey işaretledim. Yaklaşık 1.5-2 saat sürsün istiyoruz. İlahi grubu vs. İstemiyoruz. Sadece hoca çağırıp dua yaptırmayı düşündük. bir de Kur'an tilaveti.
N Naci H.
Yürüş yolu geçiş tacı sandelye giydirme 30 tane yuvarlak masa 10 standart masa giydirme 2 adet paylanço balon susleme masalara çiçek bide hoş geldiniz yazısı
N Nurullah Ö.
Düğünümüz dinî olacak virüs nedeniyle yoğunluk olmamasina gayret gösterilecek yani 250 kişi bile olamayabilir
G Gülsen İ.
Evimde kızım için 1 yaş doğum günü aynı zamanda da mevlidini yapmayi düşünüyorum.
C Cenk T.
İlahi Grubu Semazen Grubu Dini Sohbet (10-15 dk) Dua 500 kişilik salon

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları, Dini Düğün Ücretleri

İslami bir düğün gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız İslami düğün organizasyonu fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmanızda fayda var.

İslami Düğün Organizasyonu Fiyatları

Bu yazımızda, islami düğün organize etmeyi düşünenler için islami düğün organizasyonu fiyatları listesi hazırladık. Düğününüzü yapmadan önce bu yazıyı mutlaka incelemelisiniz.

İslami düğün nedir

İslami düğün, sadece hayatlarını birleştirmeyi düşünen çiftlerin evliliği için değil sünnet, davet ve açılışların da dini değerler çerçevesinde düzenlenmesi için de kullanılır.

İslami düğünde ne gibi gösteriler yapılabilir?

İslami düğünlerde aşırıya kaçılmamak şartı ile ilahi sanatçısı, tasavvuf ekibi ve semazen gösterilerine yer verilebilir. Bunun yanı sıra orkestra ve fasıl grupları da tercih edilmektedir.

İslami düğün organizasyonu fiyatları

İslami düğün organizasyonu için bir organizasyon firması ile anlaşmayı düşünüyorsanız firma size farklı fiyat seçenekleri sunacaktır. Ortalama olarak İslami düğün organizasyonu fiyatları 800-1200 TL arasında değişmektedir.

Farklı paket seçenekleri mevcut

İslami düğün organizasyonları için farklı paket seçenekleri bulunuyor. Bu paketlerde farklı hizmet ve fiyat alternatifleri sunuluyor. Tasavvuf ekibi ve ilahi sanatçısı hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız 750 TL civarında bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

Ekstra hizmet seçenekleri

İslami düğün organizasyonu fiyatları ekstra hizmetlerle değişiklik gösterebilir. İslami düğün organizasyonu fiyatları için semazen gösterisi istiyorsanız yaklaşık 200 TL bir bütçe, fasıl ekibi istiyorsanız 1000-1200 TL civarında bir bütçe ayırmanız gerekiyor. İslami düğün organizasyonu yapan firmalar arasında bu fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

İslami sünnet düğünü organize etmeyi mi düşünüyorsunuz?

İslami düğün kapsamında düzenlenen sünnet düğünleri için farklı gösteri ve şov seçenekleri bulunuyor. Eğlenceli Nasrettin Hoca gösterilerinin yanı sıra palyaço şovları, yarışmalar, oyunlar, yüz boyama etkinlikleri ve balon hediye etme gibi hizmetler de çokça tercih ediliyor.

İlahili Düğün Organizasyonu Kimler Tarafından Yapılır?

Düğün organizasyonları da kendi aralarında farklı gruplara ayrılmaktadır. Özellikle son yılarda belli kesimler tarafından sıklıkla tercih edilen ilahili düğün organizasyonları üzerinde titizlikle duruluyor ve nasıl yapılması gerektiği konusunda araştırmalar yapılıyor. Peki, ilahili düğün nasıl yapılır?

İlahili düğün organizasyonu, organizasyon şirketler tarafından düzenleneceği gibi kişiler tarafından da düzenlenebilir. Dilerseniz sema gösterisi yaptırabileceğiniz gibi, fasıl ekibinden de yararlanabilirsiniz. Dileyen herkes ilahili düğün organizasyonu yapabilir.

İlahili Düğün Girişinde Sunum Oldukça Önemli

İlahili düğün yapıyorsunuz ve bu düğünün amacını, önemini davet ettiğiniz misafirlere anlatmak isteyebilirsiniz. Bu nedenle ilahili düğün başında sizin ve misafirlerinizin adına konuşabilecek birine günün anlam ve önemini içeren sunum yaptırabilirsiniz.

Tasavvuf Ekibini İyi Seçmelisiniz

İlahili düğün organizasyonu düzenlerken seçeceğiniz tasavvuf ekibi sizin istediğiniz parçaları oldukça iyi çalmalı ve günün amacından dışarı çıkacak müzikler tercih etmemeli. İlahi sanatçısı seçebileceğiniz gibi enstrümantal sanatçılar da tercih edebilirsiniz.

Mehter Marşı Eşliğinde Gelin Çıkarmaya Ne Dersiniz?

Son yıllarda oldukça moda olan Mehter Marşı, gelin’in evinden çıkması esnasında çalınmakta ve ortama oldukça hareketlendirmektedir. Bazı zamanların tekrarı olmadığını belirterek, gelin evinden çıkarken seçeceğiniz müziğin ortama uygun olmasını tavsiye ediyoruz.

İlahili Düğün Organizasyonu Düzenlenirken Nelere Dikkat Edilir?

İlahili düğün organizasyonu düzenlenirken dikkat etmeniz gereken hususlardan biri dinimizin kural ve buyruklarını esas almaktır. Sunum oldukça önemlidir ve çağıracağınız sanatçıların giyimi günün anla ve önemine tezat olmamalıdır.

Dini Düğün’de Dilediğiniz Yiyecekleri İkram Edebilirsiniz

İlahili düğün organizasyonunda dilediğiniz yiyecekleri ikram edebilirsiniz. Düğün yemekleri yapabileceğiniz gibi, çerez, kuru pasta gibi ufak atıştırmalıklar da hazırlayabilirsiniz. İçecek kısmında alkol yer almayacağı için asitli içeceklerden yararlanabilirsiniz.

Misafirlerinize Geceyi Unutturmayacak Ufak Hediyelikler Hazırlayın

İlahili düğün organizasyonunda misafirlerinize düğünüzü unutturmayacak ufak Mevlana resminin üzerinde yer aldığı hediyelikler dağıtabilirsiniz. Dağıttığınız hediyelik eşyalar düğün gününü daha anlamlı kılacak ve unutulmamasını sağlayacaktır.

İlahili Düğün Organizasyonu İçin Farklı Fikirler Günü Anlamlı Kılacak

İlahili düğün organizasyonu için bir organizasyon şirketi ile anlaşabileceğiniz gibi, çevrenizde ilahili düğün hazırlayan kişilerden farklı fikir ve tasarımlar öğrenebilirsiniz. Oldukça farklı mekânlarda farklı dekorasyonlarla yapılabilir. Düğün konsepti dini olduğu için dilediğiniz dini karakteri düğünde canlandırabilirsiniz.

gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer