1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları Listesi ve Malzemeleri

3470

1 yaş doğum günü hazırlıkları listesi oluştururken bebeğiniz için kusursuz bir parti hayali kurarsınız. İkramlardan süslemelere kadar her bir detayı özenle hazırladıktan sonra hem konuklarınızın eğleneceği hem de bebeğinizin ilk doğum gününün unutulmaz olacağı bir partiye imza atabilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları Listesi Nasıl Hazırlanır?

Bebeğiniz için vereceğiniz partiye hazırlanırken nasıl bir tema istediğinize karar vermelisiniz. Kız bebek ya da erkek bebek için farklı temalar, renkler ve süslemeler kullanabilirsiniz. İşte size fikir vermesi için derlediğimiz 1 yaş doğum günü hazırlıkları listesi ile ilgili her şey.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Süsleme Modelleri

1Doğum Günü Pastası

Listenin başında elbette güzel bir pasta tasarımı geliyor. Bebeğinizin ilk pastasının çok özel ve sevimli olması için temaya uygun bir tasarım yaptırabilirsiniz. Çizgi film kahramanlarının olduğu ya da balonlarla süslenmiş bir pasta tercih edebilirsiniz.

2Sevimli Süslemeler

Evde ya da farklı bir mekanda doğum günü partisi hazırlıyorsanız süslemelere dikkat etmelisiniz. Belirlediğiniz temaya göre renkli balonlar, kapı süslemeleri, happy birthday yazıları ve 1 rakamını içeren süslemeleri ihmal etmeyin.

Mutlaka incele:  Çocuğunuz İçin Doğum Günü Pastası Fikirleri

3Şık ve Bol Çeşitli İkram Masası

Son zamanlarda doğum günü partilerinde bir ikram masası mutlaka bulunuyor. Siz de bebeğinizin ilk doğum gününde konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için böyle bir masa hazırlayabilirsiniz. Tatlı ve tuzlu ikramlar, içecekler ve mezeler ile masayı zenginleştirebilirsiniz.

Konuklara Küçük Hediyeler

Partinizin kusursuz olması için her detayı düşünmenizde fayda var. Mesela gelen konuklarınıza sizden bir hatıra kalması için küçük bir hediyelik verebilirsiniz. Mum, anahtarlık ya da magnetler yaptırarak herkesin gönlünü fethedebilirsiniz.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Masası Hazırlama Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

Bebeğinizi Unutmayın

Birçok kişi doğum günü partisine o kadar çok odaklanır ki bebek için bir parti olduğunu unutur. Parti boyunca bebeğinizi nerede oturtacağınızı, fotoğraflarını nerede çekeceğinizi ve hatta ne giydireceğinizi de bu hazırlık listesine eklemenizde fayda var.

1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri

Hazırlıkları tamamlamak için kolları sıvadıysanız doğum günü pastasına karar vermeden önce sizin için derlediğimiz 1 Yaş Doğum Günü Pastası Modelleri, En Güzel 1 Yaş Pasta Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!