1 Yaş Doğum Günü Konsepti, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri

En iyi 1 yaş doğum günü hazırlıkları için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4779

Çocuğunuzun ilk ve belki de en önemli yaşı şüphesiz 1. yaşı olacak. Bu hem kendisi, hem de sizin için önemli yaşında 1 yaş doğum günü konsepti seçenekleri de oldukça cezbedici. Birlikte göz atalım…

1 Yaş Doğum Günü Konsepti ile En Güzel Fotoğraflar

1 yaş doğum gününde yapacağınız özel doğum günü konsepti sayesinde önce siz, çocuğunuz için mutlu olacaksınız. Fotoğraflarda yaşayacak olanlarsa çocuğunuz için mutluluk kaynağı olacak.

Mutlaka incele:  1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları ve Fikirleri

1İsmi ön planda olan bir konsept belirleyin

Çocuğunuzun ilk yaş doğum günü, öncelikle sizin için heyecan verici bir gün olacak. Gerek hazırlıkları, gerekse kutlaması, sizi, davetlileri ve ileri dönemde çocuğunuzu oldukça memnun edecek. İsmini önce plana yerleştireceğiniz bir konsept belirlemek, fotoğraflarda iyi görünecek bir resim de oluşmasını sağlar. Uçuşan tüller, romantik renkler ve lezzetli yemeklere eşlik eden göz alıcı isim ve aynı tonlardaki detaylar, doğum günü kutlamasını oldukça özgün kılacak.

Mutlaka incele:  1 Yaş Bebek Doğum Günü Kıyafetleri için Harika Öneriler

2Konseptiniz eğlence olabilir!

Doğum günleri, özellikle davetli olanların öncelikle düşünüldüğü zamanlar. Davetli misafirler arasında olan küçük çocuklar da elbette her doğum gününe olduğu gibi sizin çocuğunuzun doğum gününe de beklentiyle gelecekler. Onlar için sürpriz bir doğum günü konsepti hazırlayabilir, çeşitli oyunlar, palyaçolar veya balon köşeleri organize edebilirsiniz. Aynı zamanda bu balonlar veya farklı herhangi bir üründen küçük hediyelikler yapabilir, günün anılarında güzel yaşamasını sağlayabilirsiniz.

3Hayvanlarla süslü bir gün yaratın

Çocuğunuzun ilk oyuncakları arasında elbette filler, kaplanlar, kaplumbağalar veya maymunlar olacaktır. İlk doğum gününde de bu karakterlerin yer alması sevimli bir hava katarken, görenleri de kendine hayran bırakacaktır. Bu sevimli karakterleri dilediğiniz renk ve boyutta seçebilir, evinizin her köşesine yerleştirebilirsiniz. Eğer doğum gününü bir dış mekânda kutlama kararı aldıysanız büyük fotobloklarla çocukların da hayvanlarla eğlenmesine vesile olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Seti Nelerden Oluşur?

4Deniz kenarına uygun konseptler

Çocuğunuz bir yaz çocuğu ise, onun için yapacağınız doğum gününü bir deniz veya havuz kenarında yapmayı önceliğe almak isteyebilirsiniz. Özellikle havuz kenarında yapacağınız doğum günü kutlaması için rengârenk süslemeler yapabilir veya sipariş verebilirsiniz. Renkli tabak setleri, elyaf süs topları ve örneğin farklı renklerde deniz topları, bir yaz doğum gününü hakkıyla yaşamanızı sağlayacaktır.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!