1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları ve Fikirleri

1 yaş doğum günü organizasyonu hakkında tüm merak edilenler ve birbirinden güzel parti fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! 1 yaş doğum günü kutlamasıyla ilgili daha fazla ilham almak için sayfanın sonundaki içeriklere de göz atmanızı tavsiye ederiz.

6235

1 yaş doğum günü organizasyonu fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösteriyor. Mekan, catering, süsleme, müzik gibi hizmetler arasından yaptığınız seçime göre farklı fiyat seçenekleri sunulacaktır size. Peki, ortalama 1 yaş partisi fiyatları nedir?

1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

1 yaş doğum günü organizasyonu sizin için bebeğinizin ilk yaşı olduğundan dolayı önemlidir ve hemen hemen her hizmetten faydalanmak istersiniz. Fakat bütçenizi sarsmadan da harika bir parti düzenleyebileceğinizi unutmayın.

Mutlaka incele:  Kız Bebek 1 yaş Doğum Günü İçin Öneriler

11 yaş doğum günü organizasyonu fiyatları

1 yaş doğum günü organizasyonu için fiyatlar ortalama olarak 400-2000 TL arasında değişiklik göstermektedir. 1 yaş doğum günü organizasyon paketleri ile organizasyonunuzu kolay hale getirebilirsiniz.

2Fiyatın değişmesine etki eden unsurlar

1 yaş partisi fikirleri için fiyatın değişmesine neden olan unsurların başında tercih edeceğiniz organizasyon şirketinin profesyonel olup olmaması geliyor. Yani, amatör bir firmayla anlaştığınızda uygun bir bütçeyle iyi bir parti düzenleyebileceğiniz gibi alanında uzman, organizasyon sektöründe ismi duyulan bir firmayı tercih ettiğinizde de bütçenizi biraz daha artırmanız gerekmektedir.

Mutlaka incele:  1 Yaş Kız Bebek İçin Doğum Günü Kıyafet Önerileri

31 yaş bebek doğum günü hazırlıkları için diğer unsurlar

Ayrıca 1 yaş organizasyonları yiyecek ve içecek kısmını da organizasyon şirketine bırakırsanız fiyat artacaktır. Bunun yanı sıra seçeceğiniz mekanın ücreti de mekanın kalitesine göre değişiklik gösterir. Legoland gibi farklı konsepte sahip eğlence merkezlerinde kutlama bütçenizi sarsabilirken küçük parti evlerinde daha uygun fiyata bir 1 yaş partisi organizasyonu yapabilirsiniz.

4Oyun parkları

Partide minik konuklarınız için oyun alanı kurulmasını istiyor olabilirsiniz. Bazı organizasyon şirketlerinin ayarladığı kutlama mekanında oyun alanı bulunuyor. Fakat bulunmayan mekanlar için küçük oyun alanları kurulabilir.

6Konsept partiler

Partiniz için hayal ettiğiniz konsept de fiyatı etkileyebilir. Farklı, sıra dışı bir konsept düşünüyorsanız buna uygun süslemeler de fiyatı değiştirebilir.

7Doğum günü Organizasyon Ürünleri Listesi

1 yaş doğum günü kutlaması için başlıca ürünleri aşağıda listeledik.

  • Kokulu Çerçeve İsim Etiketli
  • Parti Seti Afiş ve Magnetli
  • 1 Şeklinde Süsler
  • Doğum Günü Tabakları
  • Masa Örtüsü
  • Parti Şapkası
  • Renkli Balon süsleme
  • Kağıt Maske

1 Yaş Doğum Günü Organizasyonu İçin Pastanıza Karar Verdiniz Mi?

Doğum günü partisinin en zor karar verilen kısmı, doğum günü pastasıdır. Sizlere tavsiyemiz, partinin konseptine uygun bir doğum günü pastası tercih etmeniz. Bu konuda hala kararsızsanız sizin için hazırladığımız, çok çeşitli öneriler sunduğumuz En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Menüsü Fikirleri yazımızdan ilham alabilirsiniz. Pastanın yanına konuklarınıza ikram edebileceğiniz atıştırmalıklar da bu yazıda!

1 YORUM

  1. merhaba iyi günler. Beylikdüzünde evimde biri kız biri erkek ikiz bebeklerim için 1. yaş günü düzenlemek istiyorum. Pek çok yerden fiyat aldım gördüm ki hem fazla kalabalık olmayıp hem de full paket pastalı kurabiyeli menüler benim bütçemi aşıyor. Benim düşüncem evde salonda güzel bir konsept eşliğinde salonumu süsletmek. Pasta ve ikram işini kendim hazırlayacağım. Fiyat teklifinizi bekliyorum. 05468210892

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!