Ataşehir Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

Birbirinden güzel parti fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

554

Parti hazırlıkları, özellikle partiyi hazırlayan kişiyi çok heyecanlandırır. Herkes organize ettiği partide her şeyin sorunsuz olmasını ister. Parti süslerinin de partide kullanılacak diğer malzemelerin de tam olmasını amaçlar. Ataşehir civarında oturuyorsanız ve bir parti hazırlığı içerisindeyseniz parti malzemeleri Ataşehir mağazalarından ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Ataşehir Önerileri

Pek çok mağazada parti ile ilgili ürünler satılıyor ancak farklı farklı mağazalar dolaşmak yerine sadece partiler üzerine ürün satan mağazalara bakmak işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Parti malzemeleri Ataşehir mağazalarında, hazırlığını yaptığınız partiye uygun malzemeleri satın alabilirsiniz.

Mutlaka incele:  3 Yaş Doğum Günü Süsleri Fikirleri

Parti Dünyası

parti malzemeleri ataşehir

Parti Dünyası’nın İstanbul’un pek çok şehrinde mağazası bulunuyor. Ataşehir’de de faaliyetini sürdüren bir Parti Dünyası mağazası var. Bu mağazada doğum günü partisi, bekarlığa veda partisi, baby shower partisi, pasta malzemeleri, kostümler, yılbaşı malzemeleri gibi pek çok kategoride satış yapılıyor. Parti Dünyası’nın Ataşehir şubesi hafta içi, Cumartesi de dahil 09:30-20:00, Pazar günleri ise 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Pankartları, Yazıları ve Yapımı

Adres: Ataşehir Bulvarı Ata Çarşı No:6 Ataşehir-İstanbul

Telefon: 0(216) 456 60 22

Party Park

Party Park’ın da Parti Dünyası gibi pek çok yerde şubesi bulunuyor. Ataşehir’de de haftanın 7 günü hizmet veren bir şubesi var. Party Park genellikle doğum günü partisi malzemeleri üzerine yoğunlaşsa da buradan her türlü partiye uygun malzeme satın alabilirsiniz. Son yılların trendlerinden olan temalı doğum günü partileri için de malzeme bulundurmaları çok büyük bir avantaj. Party Park’ın Ataşehir mağazası Pazartesi-Cumartesi günleri 10:00-19:30 arası, Pazar günleri ise 10:00-17:00 saatleri arasında açık.

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Şerif Ali Yolu Cad. No:26 /A Ataşehir- İstanbul

Mutlaka incele:  Kartondan Taç Yapımı Örnekleri ve Modelleri

Telefon: 0216 999 9 768

1Parti Dükkanım

Parti Dükkanım’ın sadece Ataşehir’de mağazası bulunuyor ama diğer parti malzemesi satan dükkanlar gibi Parti Dükkanım da internet üzerinden satış yapıyor. Parti konseptleri, doğum günü malzemeleri, süsler, aksesuarlar, özel günler için malzemeler ve kostümler satıyorlar. Ataşehir’de parti malzemesi satan bir yer arıyorsanız Parti Dükkanım mağazasına da bakmanızı öneriyoruz.

Elsa Parti Malzemeleri

Elsa, kız çocuklarının çok sevdiği bir animasyon karakteri. Eğer doğum günü teması olarak Elsa’yı düşünüyorsanız Elsa Parti Malzemeleri isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!