Bakırköy Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

En iyi parti organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1191

Parti yaparken pek çok malzemeye ihtiyaç duyarız. Süsleme malzemeleri, tek kullanımlık tabak, bardak, çatal, bıçak gibi servis malzemeleri ve partinin türüne göre kullanabileceğimiz farklı malzemeleri temin etmemiz gerekir. Parti malzemeleri Bakırköy mağazalarından dilediğiniz parti malzemelerini satın alabilirsiniz.

Parti Malzemeleri Bakırköy

Parti malzemeleri Bakırköy mağazalarından mesai saatleri içerisinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Bazı mağazaların internet siteleri de bulunuyor. İnternet sitelerinden istediğiniz ürünleri alarak evinize kargo ile göndermelerini isteyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Malzemeleri Listesi

1Parti Sepeti

Parti Sepeti’nin İstanbul’un pek çok noktasında mağazası bulunuyor. Bakırköy, Zuhuratbaba mahallesindeki Parti Sepeti mağazasından ihtiyacınız olan ürünleri satın alabilirsiniz. Doğum günü setleri, kişiye özel ürünler, yetişkin partileri için kullanılabilecek malzemeler mağazadan satın alınabilir. Pazartesi- Cumartesi günlerinde 09:00-20:30, Pazar günleri 09:00-17:00 saatleri arasında dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Adres:  Zuhuratbaba Mah. Yüce Tarla Cad.No:26 (Zuhuratbaba Cami Yanı) – Bakırköy/İstanbul

Telefon: 0530 127 45 92

Mutlaka incele:  Pinyata Yapımı Fikirleri, Pinyata Nasıl Yapılır?

2Parti Marka

Parti Marka mağazası oldukça geniş kapsamlı bir mağaza. Partiye dair ihtiyacınız olan her şeyi Parti Marka mağazasında bulabilirsiniz. Parti malzemeleri, maske çeşitleri, peruklar, şapka ve taçlar, şaka malzemeleri, kostümler gibi pek çok kategoriden dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Eğer isterseniz parti malzemelerini internet sitesi üzerinden de satın alabilirsiniz.

Adres: Cevizlik Mahallesi,İzzet Molla Sokak,No:14/B Bakırköy/İSTANBUL

Telefon: 0212 660 00 62

3Party Time

Party Time, Bakırköy’de yer alan başka bir mağaza. İnternet üzerinden de satış yapıyorlar. Parti malzemeleri ve pasta malzemeleri satıyorlar. Yılbaşı yaklaşırken çam ağacı satın almak istiyorsanız Party Time’nin internet sitesi üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Partiniz için malzemeye ihtiyacınız varsa Party Time mağazasına gidebilir ve keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri

4Kostümcüm

Sadece parti malzemelerine değil, partilerde kullanılacak kostümleri de Bakırköy’den temin edebilirsiniz. Partiniz için farklı şeyler arıyorsanız size birbirinden güzel kostümlerin satıldığı Kostümcüm mağazasını önerebiliriz. Kostümcüm’ün sadece Bakırköy’de mağazası bulunuyor. Buradan dilediğiniz gibi bir kostüm alabilirsiniz.

Adres: Zeytinlik Mh. Odabaşı Sk. No.11 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0(212) 697 80 80

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!