Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Bakırköy Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bakırköy Köpek Eğitim
5
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bakırköy Köpek Eğitim Fiyatları

Bakırköy Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 660 TL ile 810 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bakırköy Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bakırköy Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Ö
Özge özsan
Birkan beyle tanıştığımız için ailecek çok şanslıyız sevgili köpeğimiz coco nun evimizde daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için profesyonelliğini oldukça ön plana çıkardı. Tuvalet ve itaat sorunumuz tamamen çözüldü. Şimdi çok daha mutluyuz.

Ş
Şule Anlar
Hocamızdan aldığımız pozitif enerji birçok bilgi ve sevgisine çok teşekkür ederiz:)

S
Selin özri
Nuri beyle yaklaşık 1 yıl önce çalıstık köpeğim pamuk daha önce bir merkeze giderek eğitim aldı ama işe yaramadı nuri beyle 10 ders çalıştık evde neredeyse 1 yıl geçti ama köpeğim hiç sorun çıkarmadı tesekkur ederim nuri

B
Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Ankara'da Musa beyden temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.

A
Ahmet DÖNMEZ
Herkese tavsiye ederim


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bakırköy Köpek Eğitim Talepleri

D Duygu K.
Merhabalar , yeni sahiplendiğim rough collie cinsi , 7 yaş köpeğimiz Alex için sizinle iletişime geçmekteyim. Alex kısa bir süredir bizimle. Evimiz 5. Katta ve asansörsüz. Alex asla merdiven çıkmıyor. Ödül maması ile çıkartmaya çalıştım ama işe yaramadı. Bugün de evden çıkarken tasmasını görünce yere yattı ve çok zor kaldırdım. İnerken de sıkıntımız var ama çıkmaktan daha kolay oluyor. Ev ortamında Alex’i eğitmemiz mümkün mü ya da böyle bir hizmetiniz var mı ? Şimdiden teşekkür ediyorum.
B Berika B.
Harika bir labrador dur kendisi mükemmel sıcak kanlıdır sevecendir Ocak doğumlu oğlum yani 6.ayımızı doldurduk 3 aydın bende benden önceki ailesi kötüymüş biraz korkularımız var ve eski sahibinden dolayı rahatsızlıkları vardı iyileşti ama miğdesinden dolayı hassas davranmak gerekiyor ona göre mama verilmesi gerekiyor başka da bir sorunumuz yok ?
H Hülya E.
cane corso cinsi köpegim 10 aylık tuvaletini evdeki pedine yapıyor. Dışarıya çıkardığımızda tutuyor ve eve geldiğinde yapıyor.dışarıya alışmasını istiyorum.Evde heycanlı geziyor.oyun oynarken dişeleme huyu var. dışarıda bbizimle yürüme alışkanlığı olmadığı için bizi sürüklüyor. bu konularda destek verecek egitmene ihtiyacımız bulunmaktadır.
S Sevinç G.
Merhabalar Ataköy'de yaşamaktayız leo adında 18 aylık pomerinan tilki surat bir dostumuz var. Sitede herkesi canından bezdirdi camda durp gelene geçene havlıyor. Kapı çaldığında havlıyor. Bütün köpeklere kedilere saldırıyor mamasını yemiyor gerçekten bize yardımcı olabileceğine inanan kişiler yazsın lütfen
M Meltem B.
Golden kurt kırması. 7 aylık. Sokaktan bulduk adamın biri sürekli kapatıp dövüyormuş. Evde bir tane daha köpeğim var. Ama bu sahiplendiğimiz dışarda herkese herşeye havlıyor dışarı çıkarmaya çekinir oldum. Tanımadığı köpeğe insana direk atlayıp saldırı pozisyonuna geçiyor ne yapabilirim?
H Hande U.
Franch buldog 11 aylık bahçe katında oturuyoruz iki köpeğimiz var diğerinde problem yok ama eğitim almasını istediğimiz köpeğimiz sokaktan geçen bütün köpeklere saldırıyor diğer köpekler konusunda saldırganlığıni yok edecek bir eğitim almasını istiyoruz
Ş Şehnaz Ş.
Pomerian cinsi erkek köpeğimiz kızıma hediye geldi 1 hafta öne daha 7 aylık, ama evimlzde 9 yaşında birde iskoç collie köpeğimiz var o çok eğitimli . O yüzden yeni gelen bebişimizinde tuvalet eğitimini bir an önce öğrenmesini istiyorum.
B Bülent A.
Pomeranian 7 aylık bir erkek, İsmi THOR.5 aydır bizimle evde tuvalet eğitimini 15 günde verdik. Algısı çok açık,sorunumuz hep ayağımızın dibinde yanlız kalmaktan hoşlanmıyor o yüzden temel itaat eğitimi gerekli.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer