Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Köpek Eğitim

Küçükçekmece Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Küçükçekmece Köpek Eğitim
1
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Küçükçekmece Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 211 oy
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Küçükçekmece, İstanbul
Küçükçekmece
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Küçükçekmece Köpek Eğitim Fiyatları 2023

Küçükçekmece Köpek Eğitim fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 8.630 TL ile 10.550 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Küçükçekmece Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Küçükçekmece Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

A
Ali Öztürk
Köpeğimin agrasyon davranış bozuklukları vardı. Eşyaları ısırma yemek yerken havlayıp ısırmaya çalışması sorunları sebebiyle Uğur beyle iletişime geçip sorunlarımı anlatıp  Egitim almak istedigimi artık başa cıka madıgımı bu problemleri cözemessem sahiplendirmek istediğimi söyledim  egitim almaya başladıktan bir süre sonra gözlede görülemicek şekilde degişmeler oldugunu fark ettim egitim bittikten sonra  köpegim mojo artık yemek yerken ısrma eşyaları kemirme yüksek oranda sona ermişti. Uğur bey Çok teşekkür ediyorum.

B
Bilge karahan
Mustafa hocamla calişmak gayet verimlidi tamamen pozitif yöntemler kullanıyor benim canavar zeytinim bile birçok numara ögrendi ve artık kedilere reaksiyon bile göstermiyor teşekkürler hocam 🙂🐕💛

D
Dileksu Akçay
Yavrumuz la yaşamak bir kabustu bizim için Dışarı da kesinlikle yürüyemeyen eve misafir kabul etmeyen bir çocuktu ilk görüşte etkileyen hocamız büyük bir özveri ile hem onu hem bizleri eğitti , hayatımızı kolaylaştırdığı için kendisine teşekkür ediyoruz kesinlikle tavsiye ediyorum teşekkürler Ares K9AKADEMİ ailesi iyi ki sizleri tanıdım.

E
Emre Yücelen
5 Aylık oğlumuza gerek yaklaşımı, gerekse de bize olan yönlendirmeleri ile artık çok daha rahatız. Yürüyüş yapmak daha keyifli oldu. Evde eşyalar parçalanmıyor ve en önemlisi tuvalet sorununu artık çözdük. Ne kadar teşekkür etsem az gelir. Oğlumuz ile artık daha mutluyuz

f
f C
En memnun kaldığım farkları, kızımın sağlığına verdikleri önem, aşı olmadan eğitime almamaları ve bizimle iletişimleri oldu. eğitim sürecine farklı yaklaştıkları, bu işi severek yaptıkları belli. diğer eğitimciler bu akşam gelip köpeğinizi alalım derken, Eren Bey önce köpeği görmeyi, eğitime uygun olup olmadığını kontrol etmek istediğini belirtince kendilerine güvendim ve güvenim boşa çıkmadı Eğitimde kızım kadar bizim de değişmemiz gerektiğini çok sık anlattılar köpek eğitimine insanı da merkeze alarak kaliteli bir yaklaşımı getirmişler. bu kalite ve ilgiye de fiyatı çok makul tuvalet ve saldırganlık problemimiz tamamen ortadan kalktı teşekkür ediyorumKöpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Küçükçekmece Köpek Eğitim Talepleri

B Berk K.
Bugün 4 Mart ben 1 Mart pazartesi sokaktan sahiplendim. Kırma bir köpek ama fazla zeki. Tahminimce soyağacında Alman kurdu, labrador, beagles türleri var. İnternette kırma köpeklere baktığımda Boxer, labrador ve doberman üçlüsünün kırma bir köpeğiyle aşırı benzediğini fark ettim. Tahminimce 30 35 günlük bir köpek. Annesinden erken ayrılmış. Beni ilk günden beri aşırı derecede seviyor ve bana aşırı bağımlı. Sanırım annesinin eksikliğini dolduruyor. Şu an en önemli sorunumuz tuvalet aslında. Onun dışındaki eğitimleri ben halledebilirim gibi geliyor ama bundan emin olmadığım için bu konuda profosyonel biriyle fikir alışverişi yapmam gerektiğini düşünüyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.
K Kerem Ö.
Franch buldog yavrumuz henüz 4. Ayının sonlarında , yaklaşık 10 gundurde bizle birlikte. Dışarı çıkardığımız da tuvaletini yapıyor yanlız evdede pet koymamiza rağmen petinin dışında evin muhtelif yerlerinde yapiyor. Mamasını kabidan yemek yerine elden yemek istiyor kendi yatağı olmasına rağmen yanımızda uyanmak istiyor. Dışarıda diğer köpeklerden korkuyor.Koltuklarin üstüne hep çıkmak istiyor vs,vs.
F Furkan U. U.
American Bully, dişi 8 aylık. 2 ay önce sahiplendim. Benden önceki geçmişinde aşdırı şiddete ve baskıya maruz kalmış. Sevmek için el uzatıldığında dahi aşırı bir titreme oluyor. Dışarı çıkmak istemiyor. Evde sabit bir yeri var oradan asla kalkmıyor. Kuyruğu sürekli arada. Kısacası aşırı derecede bir korku problemi var. Bu korkuları yenip sosyalleşmesini, kendine güvenmesini istiyorum.
I Işıl Ö.
Köpeğim iki yaşında poodle. 2 aylıkken sahiplendim o zamandan beri benimle. Tuvalet eğitimi var pede yapıyor fakat kızdığında ya da onu evde bıraktığımızda ilgilenmediğimizde tuvaletini evin farklı yerlerine yapıyor. İlgi onun üzerinde değilse ilgi çekmek için havlıyor. Bu sorunları çözmek istiyorum bu yüzden fiyat araştırması yapıyorum. Şimdiden bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
C Ceyda D.
Sibirya kurdu dişi 7-8 aylık herhangi bir kötü alışkanlığı yok . Dışarıda yürürken benimle yürüyüp çekiştirmemesini istiyorum özellikle evde ağzına bşr şey aldığında örnek olarak çorap çok inat edip bırskmıyor hırlıyor tuvaletini evde pede yapmaya alıştı dışarı çıkardığımızda da yapıyor ama tamamen dışarı alışmasını istiyorum otur kalk gel yat bekle vs bu komutları öğrettim.
Ç Çağla S.
İş saatlerimizde evde tek basına kalabilir duruma gelmeli havlamamalı. Şuanda baska odada tek basına bile durmuyor hemen havlamaya başlıyor. Onu çok seviyoruz ama çalıştığımız için bize çok zorluk çıkarıyor kesinlikle evde tek basına kalabilcek duruma gelene kadar bir eğitim almalı. Ondan bu sebeple ayrılmak istemiyoruz
F Furkan U. U.
Şiddet mağduru bir yavruya yuva olduk. Kediler ve köpeklerle arası çok iyi. Gayet oyuncu. Fakat benim dışımda 2. bir kişiden aşırı derecede korkuyor. Bunlar sürekli gördüğü insanlar olsa dahi değişmiyor. Köpeğimin bu korkuyu yenmesini insanlardan korkmamasını sosyal bir köpek olmasını istiyorum
E Emrecan Y.
Pitbul cinsi 2 aylıkken sahiplendim şuan 6-6.5 aylık ev ve dükkanda kapı tarafından bi ses geldiğinde veya kapı çalındığında hemen o yöne koşup havlamaya başlıyo ve içeri giren kişinin üzerine atlıyo deliler gibi oyun amaçlı . Tuvalet eğitimi ve bu özel sorun için ayrı ayrı fiyat verin
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?