Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Köpek Eğitim

Bahçelievler Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bahçelievler Köpek Eğitim
1
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Bahçelievler Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 318 oy
Bahçelievler
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bahçelievler Köpek Eğitim Fiyatları 2024

Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 9.490 TL ile 11.590 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bahçelievler Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

O
Orçun Yılmaz
İşini sıkı takip eden ve çok başarılı bir eğitmen gerçekten herşey için çok teşekkür ederim 🙏🏻

A
Alfa Hafsa
Köpeğim 9 saat dışarda dolaşıp tuvaletini tutar ve eve geldiğimiz zaman eve yapardı. Derla hoca evime 1 kez geleceğini söyledi, tereddüt etsem de eğitime başladım. Bir kere gelmesine rağmen aktardığı bilgilerle, yaptığımız çalışmalarla yanlışlarımı farkettirdi, süreci nasıl yönetmem gerektiğini öğretti. Eğitimin ilk gününde yavrum ilk kez tuvaletini dışarıya yapmayı başardı. Derla hanım sonraki günler telefon ile her soruma yardımcı oldu. Ben de süreci artık bilinçli bir şekilde yönetebiliyorum. 5 gündür evim tertemiz. Evet bir kere geliyor ancak her gün ne zaman arasam hep ulaşabildim, her ihtiyacımda desteğini sundu. Çok teşekkür ederim Derla hocam. İyi ki varsınız. Memnuniyetle herkese tavsiye ediyorum Derla hocam gerçekten pozitif ve işini gerçekten biliyor.

A
Alican
Bu yaşta bu tecrübe bayıldım gerçekten içim umut doldu

T
Tarık Kemal Sayın
Buddy köpek eğitimi dostumun bütün ihtiyaçları için yanımızda oldu. Eğitim süreçleri boyunca bize sürekli bilgilendirmede bulunarak süreçleri kavramamızı sağladı. Onların sayesinde Marsel ile çok daha konforlu ve güzel bir hayatımız oldu

A
Ali Öztürk
Köpeğimin agrasyon davranış bozuklukları vardı. Eşyaları ısırma yemek yerken havlayıp ısırmaya çalışması sorunları sebebiyle Uğur beyle iletişime geçip sorunlarımı anlatıp  Egitim almak istedigimi artık başa cıka madıgımı bu problemleri cözemessem sahiplendirmek istediğimi söyledim  egitim almaya başladıktan bir süre sonra gözlede görülemicek şekilde degişmeler oldugunu fark ettim egitim bittikten sonra  köpegim mojo artık yemek yerken ısrma eşyaları kemirme yüksek oranda sona ermişti. Uğur bey Çok teşekkür ediyorum.Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bahçelievler Köpek Eğitim Talepleri

A Aziz E.
Merhaba 10 Aylık japon spitiz erkek köpeğimiz var üç aylıkken sahiplendik 6 aylık iken kurumsal bir firmadan temel itaat eğtimi aldık yaklaşık 6 hafta fakat tam olarak temel itaati tasmayla gezdirilme ve hatta tuvalet eğitimi dahi tam olarak gerçekleşmedi tabi birseyler öğretildi ama tam istediğimiz gibi değil Bizim isteğimiz bir temel itaati tamamlayıp apartman dairedinde aşırı havlama tepkisini tam anlamı ile tuvalet eğitimi sosyalleşme ve tasma ike ve tasmasız gezdirilebilmesi ve bunların yanında biraz da ileri itaat eğitimi Yani tam olarak temel itaatin son yarısından ileri itaat ın ilk yarısı gibi bir proğram mümkün mü Teşekkürler…
S Sevda D.
Daha 45 günlük alman spitiz daha çok küçük aşıları tamamladıktan sonra ilk olarak yalnız kalma ve tuvalet eğitimi düşünüyorum henüz annesiyle hala beraber daha ayırmadık. Ama eve geldikten sonra çit alanında ilk etapta durmasını ve buna alışmasını istiyorum apartman dairesi oldupy için geceleri ağlamaso ve ben evde yokken ağlayıp havlaması rahatsızlık boyutunda olmadan baştan eğitim aldırmak için başvuruyorum maalesef kimse o kadar anlayışlı olamayabiliyor…
İ İsmail A.
Merhabalar köpeğim Orta ırk fakat cinsi bilinmiyor kırma bir köpek sokaktan sahiplendim yaşadığımız en büyük problem sosyallik ve aşırı tepki yani diğer köpeklerle eskiden oynuyordu belli bir yaştan sonra artık saldırmayı tercih etmeye başladı diğer sorun ise kapıya havlama binadan herhangi bir ses geldiğinde hiç düşünmeden havlıyor kendim öğrenciyim ve annem artık çok darlamaya başladı beni köpeğimi bırakmak istemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
S Sinejan K.
Merhaba köpeğimiz şivava cinsi, 3.5 yaşında. Daha önce eşimle evlenmeden önce dükkanın alt katındaki hanede kalıyordu ve ev ortamı vardı asla içeriye yapmazdı fakat eşimle evlenip evimize taşındığımızda asla pedine yapmıyor sürekli evin farklı noktalarına yapıyor ve çok itaatkar bir köpek olmasına rağmen çişini pedine yapmıyor. İlk gün pede yaptı sevinmiştik fakat o dakikadan sonra pedi asla kullanmak istemedi.
F Faruk K.
french buldog fawn. erkek 5 aylık. evimizin bir odasında beze tuvalet alışkanlığı edindirdik ancak yine çok nadiren de olsa başka odalara muftağa tuvaletini yapıyor. isteğimiz köpeğimizin tuvaletini dışarı yapma alışkanlığını kazandırmak. ancak eğitim verenin kendi yerinde bu eğitimi aldırmak istiyoruz çünkü gündüz çalıştığımız için böyle bir zamanlama mümkün görünmüyor.
E Elif Y.
Altı buçuk aylık setter kırması dişi köpeğim var. 2 aylıkken sahiplendim. Yaklaşık 1.5-2 aydır dışarı çıkartıyorum. Aşırı korkuyor tüm vücudu titriyor kuyruğu bacak arasında kulakları geriye doğru. Apartmanın merdivenlerinden aşağıya dahi indiremiyorum ya kucağıma almak zorunda kalıyorum ya da çekelemek zorunda. 2 kutu kot bayoun ilacı kullandı. Etkisi olmadı
D Dilay G.
Cinsi Morkie, 4 aylık. Kafes eğitiminin 3. günündeyiz. Tuvaletini pedine yapmaya yatkın. Sabah bizi görür görmez havlayıp kafesinden çıkmak istiyor, kafesin kapısını açmadan mamasını veriyoruz ancak çıkmak istediği için çok az yiyor. Dişleri kaşındığı için zaman zaman ısırmaya meyilli ve gördüğü her insanın/hayvanın üzerine atlıyor.
M Mert C. Ö.
2020 Eylül doğumlu, Labrador cinsinde. Önceki sahibinde şiddet gördüğü için psikolojisi iyi değil. Evde yalnız kalamıyor, banyoya dahı girerken kapıyı kapattırmıyor ağlıyor. Esyaları kemiriyor ve yemek yerken vs yanımızdan ayrılmıyor. Psikolojisi bozuk oldugu ve sıddet gordugu ıcın herhangı bır sekılde bagıramıyorum, kızamıyorum.

Bahçelievler Köpek Eğitimi: Sevgiyle ve Profesyonellikle

Bahçelievler, İstanbul'un merkezi ve hareketli semtlerinden biri olarak bilinir. Bu semtte, köpek sahiplerine sevgiyle ve profesyonellikle köpek eğitimi hizmetleri sunulmaktadır.

Bahçelievler'de Köpek Eğitim Seçenekleri ve Fiyatlar

Bahçelievler'de köpek eğitimi fiyatları, eğitimin süresine, eğitmenin deneyimine ve programın içeriğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Birçok farklı ve etkili köpek eğitimi seçenekleri sunulmaktadır.

Bahçelievler'de Doğru Köpek Eğitmeni Nasıl Bulunur?

  • Deneyim ve Uzmanlık: Eğitmenin deneyimi, eğitimin kalitesini direkt etkiler. Bu nedenle deneyimli bir eğitmen seçmek önemlidir.
  • Önceki İşlerin Referansları: Eğitmenin önceki işlerini incelemek ve referanslarına göz atmak doğru bir karar vermenize yardımcı olabilir.
  • Fiyatlar: Alınacak hizmetin fiyatı, piyasa şartlarına uygun ve bütçenize hitap ediyor olmalıdır.

Bahçelievler'de Köpek Eğitimi İçin Popüler Bölgeler

Yenibosna: Geniş parkları ve huzurlu yaşamı ile Yenibosna, köpek eğitimi hizmetlerinin sıkça tercih edildiği bir lokasyondur.
Şirinevler: Modern ve nezih bir yaşam sunan Şirinevler, köpek eğitmenlerinin ve sahiplerinin sıkça tercih ettiği bir bölgedir.
Merter: Yeşil alanları ve sakin atmosferi ile Merter, köpek eğitimi için ideal bir ortam sunar.

gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?