Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Köpek Eğitim

Bahçelievler Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bahçelievler Köpek Eğitim
0
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Bahçelievler Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 174 oy
Bahçelievler
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bahçelievler Köpek Eğitim Fiyatları 2022

Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 7.590 TL ile 9.270 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bahçelievler Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

T
Tuncay Nalcı
Sosyalleşme problemi olan Yorkshire Terrier kızımıza aldığımız eğitimde Musa Bey'ın ilgisi, samimiyeti, sakinliği ve verdiği güvenden çok memnun kaldık. Kızımızın eğitim sonunda artık diğer hayvanlara yaklaşamama, aşırı stres, korku ve titreme sorunu ortadan kalktı.

Y
Yeşim Demir
Eğitmenimiz Cihat Bey'in profesyonel ve pozitif yaklaşımı sayesinde casper ın tuvalet ve itaat eğitimini tamamladık,kendisine çok teşekkür ediyoruz 😊

Ö
Özge özsan
Birkan beyle tanıştığımız için ailecek çok şanslıyız sevgili köpeğimiz coco nun evimizde daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için profesyonelliğini oldukça ön plana çıkardı. Tuvalet ve itaat sorunumuz tamamen çözüldü. Şimdi çok daha mutluyuz.

U
Utku KILIÇ
2 yaşında olan ve eğitiminin çok zor olacağına ikna eden onlarca yer ile görüştükten sonra problemlerimizi çözen kişi Gürkan Bey'dir. Kızımız ile ilgili yürürken çekiştirme, kalabalık ortamlarda bizi yok sayması veya eve biri geldiğinde üzerlerine atlaması gibi bir çok problemden kurtulduk. Eğitim programı aslında köpeğinizi eğitmekten çok bizi eğitmeye dayalı olduğu için başarılı bir eğitim oldu. Çünkü her ne kadar fark edemesek de bu problemlerin tek kaynağı bizdik. Bize yaptığımız yanlışları ve nasıl olması gerektiğini sıkılmadan anlattı. Her gün arayıp durum bilgilendirmesi talep etti. Kısacası, köpeğinizi (kendinizi) eğitmek ve köpeğinizle geçirdiğiniz vakitlerden keyif almak istiyorsanız tereddüt etmeden görüşmeniz gereken kişi Gürkan Bey'dir.

Ş
Şule Anlar
Hocamızdan aldığımız pozitif enerji birçok bilgi ve sevgisine çok teşekkür ederiz:)Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bahçelievler Köpek Eğitim Talepleri

S Sevda D.
Daha 45 günlük alman spitiz daha çok küçük aşıları tamamladıktan sonra ilk olarak yalnız kalma ve tuvalet eğitimi düşünüyorum henüz annesiyle hala beraber daha ayırmadık. Ama eve geldikten sonra çit alanında ilk etapta durmasını ve buna alışmasını istiyorum apartman dairesi oldupy için geceleri ağlamaso ve ben evde yokken ağlayıp havlaması rahatsızlık boyutunda olmadan baştan eğitim aldırmak için başvuruyorum maalesef kimse o kadar anlayışlı olamayabiliyor…
F Faruk K.
french buldog fawn. erkek 5 aylık. evimizin bir odasında beze tuvalet alışkanlığı edindirdik ancak yine çok nadiren de olsa başka odalara muftağa tuvaletini yapıyor. isteğimiz köpeğimizin tuvaletini dışarı yapma alışkanlığını kazandırmak. ancak eğitim verenin kendi yerinde bu eğitimi aldırmak istiyoruz çünkü gündüz çalıştığımız için böyle bir zamanlama mümkün görünmüyor.
E Elif Y.
Altı buçuk aylık setter kırması dişi köpeğim var. 2 aylıkken sahiplendim. Yaklaşık 1.5-2 aydır dışarı çıkartıyorum. Aşırı korkuyor tüm vücudu titriyor kuyruğu bacak arasında kulakları geriye doğru. Apartmanın merdivenlerinden aşağıya dahi indiremiyorum ya kucağıma almak zorunda kalıyorum ya da çekelemek zorunda. 2 kutu kot bayoun ilacı kullandı. Etkisi olmadı
D Dilay G.
Cinsi Morkie, 4 aylık. Kafes eğitiminin 3. günündeyiz. Tuvaletini pedine yapmaya yatkın. Sabah bizi görür görmez havlayıp kafesinden çıkmak istiyor, kafesin kapısını açmadan mamasını veriyoruz ancak çıkmak istediği için çok az yiyor. Dişleri kaşındığı için zaman zaman ısırmaya meyilli ve gördüğü her insanın/hayvanın üzerine atlıyor.
M Mert C. Ö.
2020 Eylül doğumlu, Labrador cinsinde. Önceki sahibinde şiddet gördüğü için psikolojisi iyi değil. Evde yalnız kalamıyor, banyoya dahı girerken kapıyı kapattırmıyor ağlıyor. Esyaları kemiriyor ve yemek yerken vs yanımızdan ayrılmıyor. Psikolojisi bozuk oldugu ve sıddet gordugu ıcın herhangı bır sekılde bagıramıyorum, kızamıyorum.
Y Yunus Ö.
10 kasım 2021 doğumlu erkek maltipoo cinsi köpeğimizi 22 ocak 2022 tarihinde sahiplendik wc eğitimi evde pet sağladık ancak agresif ve ısırma huyu bulunmaktadır. ayrıca hırlama , söz dinlememe gibi problemleri de mevcut bu konuda destek almak istiyoruz.
H Hakan G.
Çin aslanı. 3 aylık. Kafesinden( kapalı balkonda yeri var) çıkarınca çok hareketleniyor, tuvaletini halıları kaldırıp salona ilave petler koyunca doğru yerlere yapıyor ancak, kafesi ( balkon) dışında çok hareketli ve temel itaati çok doğaldır ki eksik.
A Ayşe H.
Melez bir köpek pointer kırması bizi dinlemiyor köpeklere ve kedilere karşı çok saldırgan havlama huyu var tuvalet eğitimi var ama bazen dışarı da yapabiliyor yürürken çekiştiriyor sadece elimizde ödül maması varsa söz dinliyor
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?