Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Bahçelievler Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bahçelievler Köpek Eğitim
0
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Bahçelievler Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 156 oy
Bahçelievler
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bahçelievler Köpek Eğitim Fiyatları

Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları için ortalama fiyat aralığı 5.230 TL ile 6.390 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bahçelievler Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bahçelievler Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Y
Yeşim Demir
Eğitmenimiz Cihat Bey'in profesyonel ve pozitif yaklaşımı sayesinde casper ın tuvalet ve itaat eğitimini tamamladık,kendisine çok teşekkür ediyoruz 😊

Ö
Özge özsan
Birkan beyle tanıştığımız için ailecek çok şanslıyız sevgili köpeğimiz coco nun evimizde daha sağlıklı bir yaşam sürebilmesi için profesyonelliğini oldukça ön plana çıkardı. Tuvalet ve itaat sorunumuz tamamen çözüldü. Şimdi çok daha mutluyuz.

Ş
Şule Anlar
Hocamızdan aldığımız pozitif enerji birçok bilgi ve sevgisine çok teşekkür ederiz:)

S
Selin özri
Nuri beyle yaklaşık 1 yıl önce çalıstık köpeğim pamuk daha önce bir merkeze giderek eğitim aldı ama işe yaramadı nuri beyle 10 ders çalıştık evde neredeyse 1 yıl geçti ama köpeğim hiç sorun çıkarmadı tesekkur ederim nuri

B
Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Ankara'da Musa beyden temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bahçelievler Köpek Eğitim Talepleri

S Sevda D.
Daha 45 günlük alman spitiz daha çok küçük aşıları tamamladıktan sonra ilk olarak yalnız kalma ve tuvalet eğitimi düşünüyorum henüz annesiyle hala beraber daha ayırmadık. Ama eve geldikten sonra çit alanında ilk etapta durmasını ve buna alışmasını istiyorum apartman dairesi oldupy için geceleri ağlamaso ve ben evde yokken ağlayıp havlaması rahatsızlık boyutunda olmadan baştan eğitim aldırmak için başvuruyorum maalesef kimse o kadar anlayışlı olamayabiliyor…
F Faruk K.
french buldog fawn. erkek 5 aylık. evimizin bir odasında beze tuvalet alışkanlığı edindirdik ancak yine çok nadiren de olsa başka odalara muftağa tuvaletini yapıyor. isteğimiz köpeğimizin tuvaletini dışarı yapma alışkanlığını kazandırmak. ancak eğitim verenin kendi yerinde bu eğitimi aldırmak istiyoruz çünkü gündüz çalıştığımız için böyle bir zamanlama mümkün görünmüyor.
E Elif Y.
Altı buçuk aylık setter kırması dişi köpeğim var. 2 aylıkken sahiplendim. Yaklaşık 1.5-2 aydır dışarı çıkartıyorum. Aşırı korkuyor tüm vücudu titriyor kuyruğu bacak arasında kulakları geriye doğru. Apartmanın merdivenlerinden aşağıya dahi indiremiyorum ya kucağıma almak zorunda kalıyorum ya da çekelemek zorunda. 2 kutu kot bayoun ilacı kullandı. Etkisi olmadı
D Dilay G.
Cinsi Morkie, 4 aylık. Kafes eğitiminin 3. günündeyiz. Tuvaletini pedine yapmaya yatkın. Sabah bizi görür görmez havlayıp kafesinden çıkmak istiyor, kafesin kapısını açmadan mamasını veriyoruz ancak çıkmak istediği için çok az yiyor. Dişleri kaşındığı için zaman zaman ısırmaya meyilli ve gördüğü her insanın/hayvanın üzerine atlıyor.
M Mert C. Ö.
2020 Eylül doğumlu, Labrador cinsinde. Önceki sahibinde şiddet gördüğü için psikolojisi iyi değil. Evde yalnız kalamıyor, banyoya dahı girerken kapıyı kapattırmıyor ağlıyor. Esyaları kemiriyor ve yemek yerken vs yanımızdan ayrılmıyor. Psikolojisi bozuk oldugu ve sıddet gordugu ıcın herhangı bır sekılde bagıramıyorum, kızamıyorum.
Y Yunus Ö.
10 kasım 2021 doğumlu erkek maltipoo cinsi köpeğimizi 22 ocak 2022 tarihinde sahiplendik wc eğitimi evde pet sağladık ancak agresif ve ısırma huyu bulunmaktadır. ayrıca hırlama , söz dinlememe gibi problemleri de mevcut bu konuda destek almak istiyoruz.
H Hakan G.
Çin aslanı. 3 aylık. Kafesinden( kapalı balkonda yeri var) çıkarınca çok hareketleniyor, tuvaletini halıları kaldırıp salona ilave petler koyunca doğru yerlere yapıyor ancak, kafesi ( balkon) dışında çok hareketli ve temel itaati çok doğaldır ki eksik.
A Ayşe H.
Melez bir köpek pointer kırması bizi dinlemiyor köpeklere ve kedilere karşı çok saldırgan havlama huyu var tuvalet eğitimi var ama bazen dışarı da yapabiliyor yürürken çekiştiriyor sadece elimizde ödül maması varsa söz dinliyor
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?