Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Sevimli ve Kolay Bebek Doğum Günü Kurabiyeleri Tarifleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 12/05/2021 tarihinde yazıldı.

Son günlerde bebek doğum günü kurabiyeleri oldukça renkli ve çeşitli bir hala geldi. Bebeğinizin ilk doğum gününü kutlarken hem konuklarınıza hoş sunumlar yapmak hem de partinizi en iyi şekilde gerçekleştirmek için mutlaka sevimli kurabiyeler yapmalısınız.


En sevimli bebek doğum günü kurabiyeleri

Şeker hamuru ile rengarenk ve sevimli figürler yaratabileceğiniz bu kurabiyeler ile partinizi en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz ikram olarak dilerseniz de poşetleyerek küçük bir hediye olarak konuklarınıza verebilirsiniz. İşte evde kolaylıkla yapabileceğiniz bebek doğum günü kurabiyeleri


Zıbın figürlü kurabiyeler

Hem baby shower hem de bebek doğum günleri için zıbın figürlü kurabiyeler tercih ediliyor. Bebek kurabiyesi dendiğinde akla ilk olarak bebek eşyalarının figürlerinin yer aldığı tasarımlar geliyor. Dolayısıyla zıbın teması en çok kullanılanlar arasında yer alıyor. Bebeğinizin cinsiyetine göre farklı renk seçimleri yapabilirsiniz.


Kolay kurabiyeler

 

Eğer kurabiye dekorasyonu konusunda kendinize güvenmiyorsanız daha pratik ve kolay desenler tercih edebilirsiniz. Yuvarlak, kare gibi kurabiye kalıpları aldıktan sonra kurabiyelerinizi pişirin ve daha sonra aynı kalıbı şeker hamurunda kullanıp üzerine yapıştırın. Daha sonra krema sıkma aleti ile üzerine bebeğinizin adını ya da yaşını yazabilirsiniz.


Patik figürlü bebek doğum günü kurabiyeleri

Tıpkı zıbın gibi patik figürü de kurabiyelerde en çok kullanılan figürlerden biri. Zıbına göre yapımı çok daha kolay olduğu için tercih edebilirsiniz. Kurabiyenizi oval bir kurabiye kalıbı ile yaptıktan sonra şeker hamurunuzu patik şeklinde kurabiyeye yapıştırmanız yeterli. Düğme gibi süsler için ise boncuk şekerler kullanabilirsiniz.


Gülen bebek figürlü bebek doğum günü kurabiyeleri

Bebek figürünün yer aldığı harika kurabiye tasarımları mevcut. Ancak evde yapacağınız için çok daha basit modeller seçmenizde fayda var. Bunun için yapımı son derece kolay olan gülen bir bebek figürü tercih edebilirsiniz. Yuvarlak kurabiyelerinizin üzerine çikolata ile gülen yüz ifadesi çizmeniz yeterli.


Harfli bebek doğum günü kurabiyeleri

Harfli kurabiye kalıpları kullanarak harika bebek doğum günü kurabiyeleri yapabilirsiniz. Bebeğiniz hangi yaşa girdiyse o rakamı, bebeğinizin baş harfini ya da “baby”, “love” gibi kısa kelimeleri yapabilirsiniz. Dilerseniz bu harf ya da rakamları da yine renkli boncuk şekerlerle süsleyebilirsiniz.


Harika doğum günü kurabiyeleri

Eğer bebeğinizin ilk doğum gününü kutlayacaksanız buradaki örneklerin yanı sıra daha önce derlediğimiz 1 Yaş Kurabiyeleri için Sevimli Öneriler adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.


En İyi Bebek Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Bebek Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Sevimli ve Kolay Bebek Doğum Günü Kurabiyeleri Tarifleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 199 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
1 Yaş Kurabiyesi Tarifi, Yapımı ve Süslemeleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Doğum Günü Poster Örnekleri Bebeğinizin İlk Doğum Günü Hazırlıkları, Fikirleri ve En Güzel Önerileri En Sevimli ve Güzel 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri 1 Yaş Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Süsleme Modelleri Ay Ay Bebek Konseptleri ve En Güzel Konsept Örnekleri 1 Yaşındaki Bebeğe Doğum Günü Hediyesi Ne Alınabilir? 1 Yaş Doğum Günü Davetiyesi Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri 1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları Listesi ve En İyi İlk Doğum Günü Fikirleri 1 Yaş Doğum Günü Kutlaması Nasıl Yapılır? En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Seti Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Süslemeleri ve Fikirleri En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Hazırlama En Güzel 1 Yaş Doğum Günü Kıyafetleri, Kız, Erkek Bebek Önerileri Bebek Doğum Günü Hazırlıkları: Birbirinden Güzel Parti Bardakları Bebek Doğum Günü Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Bebek Fikirleri Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Hediyelik Fikirleri En Güzel Bebek Doğum Günü Süsleme Örnekleri ve Fikirleri Bebek Doğum Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Magnetleri Fikirleri ve Örnekleri 1 Yaş Bebek Doğum Günü Çerçeveleri Fikirleri ve Örnekleri En Güzel Bebek Doğum Günü Kıyafetleri - 1 Yaş, 2 Yaş Bebek Fikirleri En Güzel Bebek Anı Defteri Modelleri ve Örnekleri Bebek Çikolatası Fiyatları ve Birbirinden Güzel Modelleri Bebek Doğum Günü Süslemeleri Yapımı ve Modelleri Birbirinden Sevimli Bebek Doğum Günü Hediyeleri ve Örnekleri Eksiksiz 1 Yaş Bebek Doğum Günü Partisi İçin Düşünmeniz Gereken Her Şey! En Güzel Bebek Doğum Günü Konseptleri ve Hazırlıkları Kız bebek 1 yaş doğum günü fikirleri Bebek Doğum Günü Süsleri İçin Harika Öneriler Birbirinden Güzel Bebek Doğum Günü Elbiseleri Fikirleri 1 Yaş Bebek Doğum Günü Kıyafetleri için Harika Öneriler Kız Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri 1 Yaş Kız Bebek İçin Doğum Günü Kıyafet Önerileri En Güzel Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Elbisesi Fikirleri İkiz Bebek Doğum Günü Partisi Organizasyon Fikirleri Erkek Bebek Doğum Günü Kostümleri Örnekleri 1 Yaş Erkek Bebek Doğum Günü Kıyafet Önerileri ve Modelleri Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri - En Güzel Doğum Günü Partisi Fikirleri 1 Yaş Doğum Günü Hediyelikleri Fiyatları ve En Güzel Hediyelik Fikirleri 2 Yaş Doğum Günü Partisi Konseptleri, Hazırlıkları, Hediyelikleri ve Süsleri Erkek Bebek 2 Yaş Doğum Günü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?