Bursa Kına Organizasyon Şirketleri

Birbirinden güzel Bursa düğün fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

541

Kına gecesi, düğünden önce gelinin, ailesi, sevdikleri ve arkadaşlarıyla eğlendiği gecedir. Eğlencenin yanı sıra aileyle de vedalaşılır. Kına gecenizin organizasyonu konusunda kafanızda soru işaretleri varsa en kolay çözümü Bursa kına organizasyon şirketleri ile çalışmaktır.

Bursa Kına Organizasyon Şirketleri

Bursa kına organizasyon şirketleri, kına gecenizle ilgili bütün detayları organize ederler. Kaftanınız, kına gecesinde kullanacağınız tepsi ve süslemesi, kına çerezleriniz gibi bütün ayrıntılarla ilgilenirler. Size de sadece bol bol eğlenip evinize geri dönmek kalır.

Mutlaka incele:  Bursa Düğün Salonları Fiyatları 2016-2017

1Henna Organizasyon

Henna Organizasyon sadece kına gecesi organizasyonu yapmıyor. Nişan, düğün, sünnet düğünü ve kınası, gelin hamamı, bekarlığa veda gecesi gibi önemli günlerin de organizasyonlarını yapıyorlar. Henna Organizasyon’da kına için üç ayrı paket var. Bütçenize göre istediğiniz paketi seçebilirsiniz.

Adres: FSM Bulvarı Bulvar İş Merkezi K:3 D:17, Nilüfer / BURSA

Telefon: 0(224) 242 36 35

2Asude Organizasyon

Bursa kına organizasyon şirketleri içinde Asude Organizasyon, 1997 yılında kurulmuş. Kurulduğu günden bugüne birçok alanda organizasyon hizmeti vermiş. Kına organizasyonu da verdiği hizmetlerden biri. Henna Organizasyon’da olduğu gibi Asude Organizasyon’da da 3 farklı paket var. Bunlardan istediğinizi seçebiliyor ve ekstra hizmetler de ekleyebiliyorsunuz.

Mutlaka incele:  Bursa Moda Evleri - Gelinlik Mağazaları

Adres: Setbaşı Keresteciler Cad. Keskinler Apt. Kat: 1 Daire: 3 (Meridyen Avm Yanı) Osmangazi/ BURSA

Telefon: 0224 221 44 28

3MLS Organizasyon

MLS Organizasyon, 2008 yılından beri çeşitli organizasyonlar yapıyor. Kına gecenizin de her türlü ayrıntısını MLS Organizasyon’a bırakabilirsiniz. Kına gecesiyle ilgili istediğiniz ve hayal ettiğiniz her şeyi organizasyon yetkilileriyle görüşebilirsiniz.

4Lal Organizasyon

Lal Organizasyon 2005 yılının Ağustos ayında açılmış. Bursa’da 2, İstanbul’da 1 şubeleri var. Daha çok özel tasarım kaftan üzerine organizasyon hizmetleri veriyorlar. Ayrıca kına geceniz için kına şovları hazırlıyorlar. Merve Boluğur, Pelin Karahan, Buse Terim gibi birçok ünlünün de kına gecesinin organizasyonlarını yapmışlar.

Mutlaka incele:  En İyi Bursa Bekarlığa Veda Mekanları

Adres: Heykel İGS aralığı No:27/28 Nalbantoğlu / Heykel / BURSA

Telefon: 0(224) 221 09 90

Kına Gecesi Konuşma Balonları Nasıl Yapılır?

Bursa kına organizasyon şirketleri genellikle kına geceniz için konuşma balonları da temin eder ancak eğer böyle bir hizmetleri yoksa üzülmeyin. Siz kendi konuşma balonlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Bunun için Kına Gecesi Konuşma Balonları Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!