Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Bursa Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Bursa Köpek Eğitim

11
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


Bursa Köpek Eğitim Fiyatları

Bursa Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 2.500 TL ile 2.900 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bursa Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bursa Köpek Eğitim Tavsiyeleri

Recep güneş
Recep güneş
Mükemmel isini bilen bir insan
Erdal Civaroğlu
Sevda Zeynep
Sevda Zeynep
Temel itaat eğitimi için aldığımız eğitim çok güzel sonuç verdi. Çok teşekkür ederiz.
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Murathan Poyraz
Murathan Poyraz
Çok güzel bir ekipsiniz. Her birinize ilginiz için teşekkür ederiz. Eğitimlerimizi eksiksiz tamamladık :)
Nova Dog Club
Gökhan Kaş
Gökhan Kaş
İstanbul'daki sayılı güvenilir köpek otellerinden biri. Ne zaman seyahate çıksam köpeğimi gözüm kapalı emanet ediyorum. Tavsiye ederim
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Onur Yılmaz
Onur Yılmaz
Son derece profesyonel , başarılı , güleryüzlü bir ekip
Serkan Acar

Bursa Köpek Eğitim Talepleri

T Tuğçe Ö.
Kormforhlender ancak kırma . Dişi köpeğimiz. Köyden bir çiftlikten sahiplendik kötü bir halde idi. Tuvalet eğitimi için gerekli şeyleri yaptık ancak ne pede ne de gazeteye yapmak istemiyor zorunlu olarak yapıyor ama onları parçalayıp zemine yapmak istiyor . Sabah çok erken saatlerde ağlar gibi bağırıyor arada havlıyor akşamları da bu şekilde. İlk zamanlar böyle bir durum yoktu köpeğimizin bu konuda uzman ellerde bir eğitim almasını istiyoruz . Gücümüzün yettiğince destek olmak istiyoruz
A Ayşegül Ö.
Husky cinsi köpeğim var ve bana karşı söz dinlemiyor saldırganlığı da var elime atlama ısırma gezdirmeye dahi çıkaramıyorum aşırı derecede çok çekiştiriyor hatta ayakları bile kanamıştı bu yüzden maddi olarak sıkıntılarım var ama lütfen yardımcı olurmusunuz evladımdan ayrılmak istemiyorum lütfen yardım nisan 17 de 1 yaşını dolduracak huzun daha olmadı
M Mehtap D.
Coocker dişi. Agresif ve zaman zaman ısırma huyu var. 5 aylıkken sahiplendiği. İlk sahibi çok fazla ilgilenememiş. Günün nerdeyse tamamını kapalı bir odada geçiriyoruz. Oyun oynarken hep birşeyleri isirtip çekiştirerek oyun oynamışlar.
S Semih C. T.
Cane Corso dişi. 2 aylık köpek bir hafta sonra sahiplenicem fakat dükkanda beslicegimiz için tuvalet eğitimi ve temel itaat eğitimi aldırmak istiyorum. Bu eğitimlere ne zaman başlamamız gerekiyor? Fiyatları ne kadar?
M Murat E.
Cane corsa 3 aylık dişi yavrumuzun şu an evde bakıyoruz biraz büyüyünce bahçede bakıcaz.evde wc sıkıntılı oluyor wc eğitimi alan koruma ve herkese saldırmasını istemediğim için koruma eğitimi istiyorum.
G Gökhan K.
Köpeğim 2 yaşında melez alman kurdudur. Otur yat pati ver komutlarını kendi alanında uygulamakta fakat dışarıda gezerken uygulamamakta ve tasma ile cekistirmektedir bu problemleri çözmek istiyorum.
F Ferda T.
Pitbul cinsi köpeğim çiş kaka eğitimi olduğu halde yatağa ve koltuğa sabah uyanır uyanmaz çiş yaptı.Öğrenmiş olduğu şeyleri düzgün yaparken,(birşeye tepki dışında) niye yapmadığını anlamıyorum.
G Gonca B.
Maltese terrier 1 numara 2 ay önce başka bi aileden sahiplendim şuan 8 aylık oyuncaklarıyla veya başka bi cisimle terlik vs. Gibi eşyalarla anlaşamıyor hepsini parçalayıp yutuyor
C Ceyda T.
Golden retriever 4. Aylık. 1 bucuk aylıktan beri bizde. Isırma, hırlama, sürekli kuyruk etrafında dönme parçalama ve sahibini dinlememe konusunda şikayetlerimiz var
B Berkay A.
Maltese terrier cinsi daha 5 aylık köpeğim ama çok hareketli ve çok ısırıyor tuvalet eğitimini aldı ama ısırması için ve dur, gel ve pati eğitimi almasını istiyorum.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer