Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Bursa Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Bursa Köpek Eğitim

24
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Bursa Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.9 50 oy
Serkan Acar
Serkan Acar
4.8
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Köpek Eğitim
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Bursa Köpek Eğitim Fiyatları 2022

Bursa Köpek Eğitim fiyatları 2022 yılı için ortalama fiyat aralığı 10.100 TL ile 12.350 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bursa Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bursa Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Serdar Bülent  Yıldız
Serdar Bülent Yıldız
Tek kelimeyle mükemmel
Özgür Güler
Ismail Diridemir
Ismail Diridemir
Bildiğim en iyi Köpek eğitmeni Serkan Taş Bey.
K9 Koleji
Recep güneş
Recep güneş
Mükemmel isini bilen bir insan
Erdal Civaroğlu
Sevda Zeynep
Sevda Zeynep
Temel itaat eğitimi için aldığımız eğitim çok güzel sonuç verdi. Çok teşekkür ederiz.
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Murathan Poyraz
Murathan Poyraz
Çok güzel bir ekipsiniz. Her birinize ilginiz için teşekkür ederiz. Eğitimlerimizi eksiksiz tamamladık :)
Nova Dog Club

Bursa Köpek Eğitim Talepleri

C Ceren S.
Köpeğim 2 yasında erkek cinsi Shihtzu. Kısır değil. Bize ilk geldiginde pandemi süreci basladığından ne diger köpeklerle ne de birkaç arkadasımız dısındaki kişilerle cok vakit geciremedi. Suan hayvanlarla ve insanlarla sosyalleşemiyor. Isırma huyu da var tanıdıgı insanlar sevmeye kalktıgında bile zarar verici ısırıyor. Cok rahatsız oluyorum. Cok ilgiyle büyüttüm hiçbir sekilde siddet vs görmedi ancak bu durum beni cok üzüyor. Köpeğimde rahatsız oldugum 3 sey var; biri ve en önemlisi sosyalleşemiyor olması ve hatta ısırıyor olması diğeri kuru mama asla yememesi sonuncusu da birkaç komut dısında itaat egitiminin olmaması. Bu sorunları çözebilmeme yardım edebilecek teklifleri bekliyorum teşekkürler
A Aslı C.
Irkı golden dişi yürürken sürekli cekistiriyor ve onunla yürümek tam bir çile haline dönüşüyor 4 aylıkken aldım bahçede bakıyorum bir ara uzun bir süre eve aldım evde çok uslu bir şekilde duruyor ama bahçede iken sürekli havlama toprakları kazma gibi huyları var ama benim için en önemlisi onu dışarda gezdiremiyor oluşum insanların üstlerine doğru atlıyor sürekli ve geldiğinden beri hiç bir sekilde kuru mamaya alistiramadim aç biraktigim oldu yinede yemedi sürekli artık yaş mama yiyor ve buda beni maddi durumdan biraz zorluyor. Tasmasiz itaat için fiyat ne kadar olur öğrenciyim ve manalarını karşılarken bile çoğu zaman çok zorlanıyorum en uygun şekilde yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
A Ayberk Y.
Köpeğimiz Golden sokağa bırakılmış halde bulduk ve sahiplendik veterinerimiz ortalam 2 yaşında yakın olduğunu söyledi gerekli bakımları yaptırdık fakat komutları öğretemiyoruz ve sabah işe gittiğimiz için yaklaşık 6-7 saat evde tek kalması gerekiyor yaşam alanı olarak balkonu ayarladık fakat kapıyı kapattığımız an havlamaya başlıyor aynı şekilde eve alınca susuyor fakat biz evden çıkınca yine havlıyor komşularımızdan şikayet geliyor. Önceliğimiz evde tek kalınca havlama problemini çözmek.
T Tuğçe Ö.
Kormforhlender ancak kırma . Dişi köpeğimiz. Köyden bir çiftlikten sahiplendik kötü bir halde idi. Tuvalet eğitimi için gerekli şeyleri yaptık ancak ne pede ne de gazeteye yapmak istemiyor zorunlu olarak yapıyor ama onları parçalayıp zemine yapmak istiyor . Sabah çok erken saatlerde ağlar gibi bağırıyor arada havlıyor akşamları da bu şekilde. İlk zamanlar böyle bir durum yoktu köpeğimizin bu konuda uzman ellerde bir eğitim almasını istiyoruz . Gücümüzün yettiğince destek olmak istiyoruz
C Ceylan E.
Köpeğim küçük bi cins sokaktan sahiplendik şuan 8 aylık. Çok ilgiyle büyüyen bir köpek eve ilk geldiğinde uyuması ve tuvaleti için ona bi alan belirledik ama şuan sadece bizim yanımızda durmak istiyor. Uyuduğu zaman oraya götürmek istediğimde beni sertçe ısırıyor götürmediğimde ise geceleride bizimle uyumak istediği için havlıyor . Isırma problemi ve temel itaat eğitimi almak istiyorum. Öğrenci olduğum için Bursa içinde ve uygun fiyatlı olması benim için önemli
C Caner Y.
Dişi golden retriever 1 yaşını yeni doldurdu. Otur, yat, bekle ve yerine komutlarını düzgün bir şekilde uyguluyor. Özellikle insanlara karşı çok heyecanlı, sürekli kendisini sevdirmek istiyor. Parkta oyun oynarken bile yanından biri geçince oyunu bırakıp ona gitmeye çalışıyor. Bu yüzden şehir içi gezintilerinde zorluklar yaşıyoruz. Aynı zamanda kendisinden büyük köpeklerden çok korkuyor. Bu konularda yardımcı olabilir misiniz?
S Saygın K.
Köpeğim orta boy poodle. Daha önce başka köpeklerimizi eğitime göndermiştik ama hiçbirinden kalıcı bir sonuç alamadık. Genelde eğitim aldığı yerde öğretilerini uyguluyor ve eğitimi orayla sınırlı kalıyor. Eve geldiğinde sanki hiçbir şey olamış gibi tovaletini falan her yere yapıyor. Böyle olmasını istemiyoruz. Çekinerek de olsa şansımızı tekrar denemek istiyoruz. Lütfen kendine güvenen eğitmenler bize teklif versin.
B Buket M. A.
7 aylık erkek jack russel besliyorum evimde ve davranış problemleri var aşırı havlamak gibi komşulardan şikayet alıyorum. Gece gündüz her sese, kapı çalmasına direk havlayarak koşuyor evimize kimse gelemiyor bu yüzden. Evdeki insanlarla arası iyi ama başka biri geldiğinde parka vs gittiğimizde çocuklara insanlara hırlıyor. Biri geldiğinde bağlayamıyorum da daha çok tek sorunum bu. Uygun fiyatlı eğitim arıyorum.
Y Yunus E. T.
Cinsiyet= erkek Irkı = american staffordshire melezi Köpeğimizi 1 hafta önce sahiplendik çok akıllı çok uysal fakat bi sorumda havlamıyor pek 1 haftadır 1 defa kediye havladı onun dışında koruma eğitimi Tuvalet eğitimi Temel itaat eğitimi tek ricam pandemi döneminde yasaktan dolayı maddi sıkıntı çekiyoruz herkes gbi düşünülmüş makul bi fiyat verirseniz çok seviniriz
E Elif G.
Güneş otobanda yolun kenarında bulunmuş chıhuahua ve rus finosu kırması olduğunu söyledi veteriner sanırım şiddet görmüş insandan çok korkuyor bana alışmaya başladı çişini pede yapıyor ancak biraz ortamına alıştıktan sonra benim dışımda ki herkese şiddetle havlıyor insanlar dışında kedi ve diğer köpeklere de havlıyor bu havlama sorunu ile ilgili desteğe ihtiyacım var.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Bursa Köpek Oteli Bursa Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?