Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

İzmir Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Köpek Eğitim

23
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.


İzmir Köpek Eğitim Fiyatları

İzmir Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.930 TL ile 2.360 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Derya Goda
Derya Goda
Çok ilgili ve profesyonel idi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz
balkopekegitim
Başak kalkan
Başak kalkan
3 aylık köpeğimle temel itaat ve eve uyum çalışmaları yaptık. Bize çok yardımcı oldu. Şu an da hala aklıma takılan bir şey olduğunda soruyorum ve hemen yanıtımı alıyorum. Şimdi daha uyumlu daha mutlu zamanlar geçiriyorum köpeğimle. Çok teşekkür ederim.
Alper Varan
Ayşe Safiye Derin
Ayşe Safiye Derin
Uzun araştırmalar sonucu buldum, 4 gün misafirler ettiler oğlumu. Gün içerisinde gönderilen fotoğraflar sayesinde arkadaşlarıyla geçirdiği vakitlere ve mutluluğuna şahit oldum. Leo da ben de çok memnun kaldık. Artık oğlumun ikinci evi burası 🍀
Köpek Bahçesi
Omer Cinar
Omer Cinar
Gördüğüm en harika biri ilgisine teşekkür ederim
Özlem Geran
ayben ozturk
ayben ozturk
çok memnun kaldım çok profosyonel bir hizmet verdi çok teşekkür ediyorum kendisine bu kadar kısa sürede köpeğimi çok iyi eğitti minnetarim☝️
Mert Solar

İzmir Köpek Eğitim Talepleri

Y Yaren E.
Şivava ırk cinsiyeti dişi 10 gün önce sahiplendim 8 aylık köpeğim. Önceki sahibi işinden dolayı sürekli evde bıraktığı için tasmayla bile gezmemiş yataktan atlayamıyor çıkamıyor ben 10 gün içersinde baya yol kat ettim. Bir çok korkusu kolayca geçti diyebilirim. Tuvalet eğitimi var pede yapıyor dışarıya yapmasını bilmiyor anca tuvaletini yapcağı saat dışarıda gezdirdiğim saate denk gelirse o zaman yapıyor birde çişini de yarım yarım yapmıyor tamamen birikine kadar bekleyip öyle hepsini birden işiyor . Şuanda yataktan atlıyor fakat asla çıkamıyor merdivenden de anca ben yukarı cıkınca beri göremediği icin cıkıyor ha bir de dışarıda hep arkamdan yürüdüğü icin sürekli arkama bakmak zorunda kalıyorum küçük olduğu için ezen olur vs görmeyen olur diye önden yürümüyor. Arkadaşımın da şivavası var onunla bi kaç kez cıkarttık onun çiş kaka yaptığjnı görünce oda direk yaptı bekletmeden. Yani aslında cok hevesli öğrenmeye fakat dediğğm gibi korkuları var
O Ozan E. S.
Merhaba , 2 yaşında dişi bir chowchow eğitimi için fiyat araştırıyorum. Detaylıca durumu yazmaya çalışacağım. İlk problemimiz şu, dışarı çıktığımızda ilk 15 dakika fazla heyecanlı. neredeyse tasmayı tutmak imkansızlaşıyor. 15 dk sonra sakinleşiyor. Dışarıda asla adını ve başka komutları algılamıyor. Muhtemelen tasmayı bırakırsak uzaklaşır ve gider. Evde ise tam tersi otur kalk gel git dışarı çık , koltuğa çık aşağı için gözüme bak hepsini istisnasız gerçekleştiriyor. Fakat dışarıda başka bir köpek oluyor. 2. problemimiz kapı çalması. kapıya karşı çok tepkili. kapı zilş, hatta kapı önünde birinin olmasında bile havlıyor. Saldırganlığı yok, ısırmaz fakat kapıya karşı çok tepkili. 3. problemimiz, tırnak kesimi :) tırnak kesmek tam bir işkence.. Genel olarak problemlerimiz bu ana hatlar üzerinde yoğunlaşıyor.
U Umutcan Ç.
French bulldog tam 6 aylik temel itaati ben kendim verebildim otur bekle hayir gibi komutlari biliyor. Hatta onune yemek atsam yeme desem yemez bekler ancak isine geldigi gibi davraniyor bazen salak yapiyor. Tuvalet egitimini cozemedik pedlerle yaptiriyorduk ilk baslarda ama daha sonra pedleri yemeye basladigi icin ped egitimi ortadan kayboldu. Kendisine ugodog tuvalet aldik ancak cani istedigi zaman zorla yapiyor genelde parkelere halilara yerlere yapmayi tercih ediyor. Arabayla giderken arka koltuga yapmak en buyuk zevki. Tuvalet ve davranis problemlerini cozdurmek istiyorum
N Nilay K.
Oğlum maltipoo cinsinden ve 6 aylık. Özellikle dışarıya çıkmak konusunda büyük bir davranış problemi var. Dışarıya asla çıkmak istemiyor tasmasını giydirmeye çalışırken bizi ısırıyor ve kaçıyor. Ayrıca kişisel bakım yapılmasını kesinlikle istemiyor çok sert tepki veriyor (tırnak kesimi, tüylerinin makasla kısaltılması gibi) onu anestezi altında tıraş ettirmek zorunda kalmak istemiyorum sakin olmasını ve dışarıda da bize güvenmesini istiyorum. Dışarıya nadir olsa bile çıkardığımızda da başka köpeklere havlıyor asabi hareketler sergiliyor ve sonunda yürümeden kucak istiyor.
N Neslihan Ş.
Erkek bir Doberman, Mart 1 doğumlu. Otur komutu ok ancak diğer komutları, tuvalet ve yürüyüşü adapte edemedik. Bahçede 7m2 lik kafesli kendi alanı var. Temizlemek ve mamasını vermek istediğimde beklemeyip üstğmüze atlaması ve en sıkıntılı olanı da küçük ısırıklar atıp üstümüzü çekiştirmesi en başta yaşadığımız büyük sıkıntı. Bu sıkıntıdan dolayı bacaklarımız morluk içinde :(. Önüne geçemiyoruz. Profesyonel bir eğitim arayışı içindeyiz. Eğitim için girdiğim tarih hülle bir tarihtir. Sonrası da olabilir. Tekliflerinizi bekliyoruz ve teşekkür ediyoruz. Saygılarımla.
C Cansu A.
2 ay önce evimin arka caddesinde buldum. İnternetten araştırmalarım ve veterinerin fikriylede çoban köpeği kırması alabay cinsi olduğunu öğrendim. Çok iri bir köpek olduğunu veteriner daha 3 aylık diyince öğrendim. Müstakil evimizin yan tarafına ona ait bir alan yaptık. Başlarda gayet keyifli görünürken bir anda saldırgan bir tutumla sürekli bizi ısırır hale geldi. Bu şiddetle artmaya başladı ve büyüdükçe can sıkmaya başladı. Şuan 4bucuk aylık ve bu huyunu bırakıp komut almaya başlamasını istiyorum.
U Uğur Y.
Merhaba, 12 aylık erkek İngiliz Staffordshire Bull Terrier cinsi köpeğim, eşimin hamileliği sonrası, son 2-3 haftası tamamen çığrından çıkmış olmak kaydıyla, evin içerisine, yatağına işemektedir. Artık günde 2 defadan fazlaya çıkmış durumda. Günde 3 defa tuvalete çıkarıyoruz ve son zamanlarda dışarıda çişini yapmamaya çalıştığını, izini bırakmak için minimal derecede işediğini ve sanki bilerek eve çişini sakladığını düşünmeye başladık. Yardımlarınızı bekliyoruz. Uğur Y.
A Aleyna A.
1 yaşına yeni girmiş bir dişi golden. Çöp karıştırmaya bayılır. Dışardan bulduğu kemikleri, peçeteleri yer. Almaya çalıştığımda bana saldirmaya başlar hırlar havlar vs. Gezerken biz onu değil o bizi gezdirir yani sürükler sürekli ve aşırı güçlü kontrol etmek çok zor. Bu ara regl döneminde daha çabuk sinirleniyo ama gezerken daha sakin halsiz. Oturmayı yatmayı pati vermeyi bilir ama sadece ödül mamasını görürse. İşine gelmediği zaman ödül maması da umrunda olmaz.
M Murat Ç.
King charles . Hiçbirşekilde söz dinlemiyor tuvaletini hala pedine yapmıyor sakin ve sevecen /heyecanlı ve mutlu / neşeli ve hareketli / sert ve otoriter/ kızgın ve öfkeli yaklaşımları hiçbirinde söyleneni yada gösterleni yapmıyor. Oturu yatı kalk ı bekleyi biliyor ama isteyince yapıyor .ceza verdik ceza yerinden kalkınca yapmaya devam ediyor. Vuruyoruz olmuyor seviyoruz olmuyor artık ya göndericez yada eğittiricez başka ihtimalimiz kalmadı lütfen yardım edin
G Gizem D.
5.5 aylik pom spitz disi yavru kopegim. evdeyken disaridan gelen seslere cok fazla havliyor ama asil istedigim sosyallesmesi. baska kopek gordugunde korkudan havliyor ve karsidaki kopek kendisine yaklastiginda uzaklasiyor. oynamak yerine uzak kaliyor. istedigim egitim baska kopeklerle oynamasi iyi anlasmasi. bunun icin tarih ve ilce farketmez. fakat hangisi benim icin daha uygun fiyatli olur mumkunse onu ogrenmek istiyorum.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer