Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

İzmir Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

İzmir Köpek Eğitim

74
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İzmir Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.9 245 oy
Köpek Bahçesi
Köpek Bahçesi
5.0
Çevrimiçi
38 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Kemalpaşa, İzmir
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
4.8
Çevrimiçi
21 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Konak, İzmir
Güzelbahçe Dog Club
Güzelbahçe Dog Club
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Güzelbahçe, İzmir
Beyaz Ev Köpek Eğitim Merkezi
Beyaz Ev Köpek Eğitim Merkezi
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Karşıyaka, İzmir
Merve Sezer
Merve Sezer
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çiğli, İzmir
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Oscar Dog Club
Oscar Dog Club
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Köpek Eğitmeni Emre
Köpek Eğitmeni Emre
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
Serkan Acar
Serkan Acar
4.8
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
3 aydır gigbi'de
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Köpek Eğitim
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

İzmir Köpek Eğitim Fiyatları 2024

İzmir Köpek Eğitim fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 9.750 TL ile 11.910 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İzmir Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İzmir Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

O
Oğuz Erdem
Hizmetleriniz için çok teşekkür ederim yeniden. Hem güler yüzlü hem de oldukça profesyonel bir ekip.

E
Eda Şimşek
Güzel hizmetleriniz için teşekkür ederim. İşinize ve misafirperverliğinize hayran kaldım. İzmir'de olmanız bizim için bir şans.

H
Hasan Üçcan
Merve hanımla gigbi sayesinde tanıştık işinin ehli bir eğitmen onun sayesinde söz dinleyen komutları bilen yavrumuz var. Emeğiniz için çok teşekkür ederiz

A
Aymila Akyildiz
Kopegimin sosyallesme sorunlari vardi Sahra hanimla cok kisa bir surede kopegimle cafede oturmaya basladik. Asla boyle olabilcegine inanmiyordum cok mutluyum. Ayni zamanda kopegim Sahrayi cok sevdigi icin tatile giderken pansiyonumuzuda Sahra ablamizla yaptik hic bir sorun yasamadik cocugumun ikinci evi diyebilirim.

B
Buse Onat
Her şey için çok ama çok teşekkür ederiz❤️ iyi ki yollarımız kesişmiş, iyi ki tanışmışız🌸 harikasınız💕


İzmir Köpek Eğitim Talepleri

M Mehmet R. D.
Merhaba köpeğimizi yeni sahiplendik evden atılmış 2 yaşında bir dişi. Kendisi çok uslu akıllı uysal biri. Hayır dediğimiz şeyleri yapma eğilimi yok saldırgan ya da agresif biri değil. Bizimle bir haftadır beraber ve çabuk alıştı. Bazen koltuğu yasaklamamıza rağmen çıkıyor ve çıktığında arkasından dürterek aşağı gönderiyoruz koltuğun yasak olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bu hareketi yaparken arkadan elle itmeyi elimize doğru hamle yapıyor bazen ısırmıyor ancak bir refleks gerçekleştiriyor. Dışarıdan kurye geldiği zaman bazen onlara havlıyor. Buradaki davranışları bizi çok rahatsız etmesede ileride büyüyüp sorun yaratacak bir konu ise bunları düzeltmek Yürüyüşlerimizde gayet uyumlu olmasına yanımızda yürümesine rağmen yüryüşün yarısında kayışı çekiştirerek gidiyor, bir yere gitmek girmek istemediği zaman ön patileriyle durduyor kendini. Durduğumuzda oturuyor mesela yanımızda bir durursak geliyor yanımızda oturuyor ama otur komutunu bilmiyor. Avm gibi kalabalık yerlde sürüklemek zorunda kalıyor gibi hissediyorum yürüyor ama çekiştire çekiştire insanları yeri her şeyi koklamaya durmaya çalışıyor. Otur, git, gel, dur, bekle , yanımda dur gibi komutları öğrenmesi bunlara dışardaki etkenlere uyaranlara ( kedi köpek araba çocuk) rağemen uymasını istiyorum. Arabaya binmek istediğinde de aynı şekilde girmiyor arabaya ellerimile koyuyoruz. Kendisi evde sakin yemek yerken yanımıza geliyor mesela bakıyor hayır diyoruz dönüp gidiyor. Bir şeyi yapmamasını istediğimizde hayır diyoruz yapmıyor. Ancak koltuk örneğindeki gibi bazen koltuğa çıkıyor hayır diyoruz aşağı iniyor. Çorap ya da terlik çalıyor hayır bırak diyoruz bırakıp kaçıyor. Uslu laf dinliyor aslında ama bu komutlara sahip değil.
A Avni D.
Beagle cinsi 6,5 yaşında bir erkek. Küçüklüğünde çok sosyal bir hayvandı fakat 4 yaşında oynadığı bir köpek tarafından saldırıya uğradı (saldıran köpek yeni komşumuzun köpeğiydi ilk defa oynuyorlardı ve bizimki oynamaya çok hevesliydi), saldırıda ciddi şekilde yaralanmadı, sadece yanağına diş geçirildiği için ödem yaptı ve ilaç tedavisi ile atlattı fakat o saldırıdan sonra yavaş yavaş agrasifleşmeye başladı. Aile üyelerine ya da küçüklükten tanıdıklarına karşı çok sevecen. Fakat yabancı bir insan veya köpek görünce sürekli havlıyor. Hatta kendi bölgesinde (ev/işyeri gibi alanlarda genel vaktini geçirdiği yerlerde) yabancı biri gördüğü zaman saldıracakmış gibi tepkiler veriyor ve bağlı tutmak zorunda kalıyoruz. Bu 'yabancılara karşı agresif davranma' problemi dışında ekstrem bir durum söz konusu değil beni rahatsız eden tabii fakat eğitmen ile yapılacak görüşmede bana karşı pek problem değilmiş gibi görünen ama başkalarına karşı problem olan konulara da değinmek isterim. Örneğin; Kendi alanında yabancı gelmediği sürece sakin bir mizacı vardır, yemek gördüğü zaman ya da kokusunu aldığı zaman çok heycanlanır sadece fakat dışarıya çıktığı zaman enerjisini atmak için (haklı olarak) burnunu yere dayadığı an sağa sola çekiştirmeye başlar. Ben bunda büyük bir problem görmüyorum fakat bu durumdan dolayı benim dışımda gezdirmeye pek gönüllü bulamıyorum ev ortamında. Yani bilemiyorum bu yaştan sonra bu ırka mensup bir köpek bu konuda iyi eğitilebilir mi fakat dediğim gibi eğitmenin yönlendirmesine de açığım bu tarz konularda.
S Selin S.
Merhaba, 2 aylık sahiplendim. terrier cinsi erkek . 16.02.2023 tarihinde doğmuş. tüm aşıları tam. tuvalet eğitimini tamamladığımızı sandık ama son iki haftadır baş edemez hale geldik. pede alıştırdık dısarı eğitimi veremiyorum çünkü eşimde bende sabah erken saatte işe gidiyoruz. sabahları 5 te uyanıp ammasını yedirip onunla ilgilenip tuvaletini yapmasını bekliyorum 06:30da da evden cıkmıs oluyoruz. ama son zamanlarda yapmadığı seyleri yapıyo. ikidir koltuğa işiyor hiç yapmazdı. büyük tuvaletini yemeye başladı. ve bu durum ailemizi yıpratmaya basladı. evin içinde çiş kokusu başedilir gibi değil. eve geldiği günden beri yalnız kalmaya alısık evde . evdeyken bile belirli sürelerde odaya koyuyordum ki daha rahat alışsın diye ki alıştı da asla havlamaz ağlamaz evde olmadıgımızda. ha tuvaletini tutamama olayı da yok bayramda 8 saat yolculuk yaptı asla çiş yapmadı yollarda sürekli mola vererek yapmasını istedik olmadı hatta pede alısık diye ped bile serdik yola ama yapmadı. vardıgımızda evde pedi odaya serdim hemen gitti oraya yaptı. aslında tutabiliyor zeki bi hayvan ama neden bu sekilde oluyor çözemiyorum ne yaptıysam çözemedim de. kısacası tuvalet eğitimi konusunda bilgi almak istiyorum.
Y Yaren E.
Şivava ırk cinsiyeti dişi 10 gün önce sahiplendim 8 aylık köpeğim. Önceki sahibi işinden dolayı sürekli evde bıraktığı için tasmayla bile gezmemiş yataktan atlayamıyor çıkamıyor ben 10 gün içersinde baya yol kat ettim. Bir çok korkusu kolayca geçti diyebilirim. Tuvalet eğitimi var pede yapıyor dışarıya yapmasını bilmiyor anca tuvaletini yapcağı saat dışarıda gezdirdiğim saate denk gelirse o zaman yapıyor birde çişini de yarım yarım yapmıyor tamamen birikine kadar bekleyip öyle hepsini birden işiyor . Şuanda yataktan atlıyor fakat asla çıkamıyor merdivenden de anca ben yukarı cıkınca beri göremediği icin cıkıyor ha bir de dışarıda hep arkamdan yürüdüğü icin sürekli arkama bakmak zorunda kalıyorum küçük olduğu için ezen olur vs görmeyen olur diye önden yürümüyor. Arkadaşımın da şivavası var onunla bi kaç kez cıkarttık onun çiş kaka yaptığjnı görünce oda direk yaptı bekletmeden. Yani aslında cok hevesli öğrenmeye fakat dediğğm gibi korkuları var
N Nevzat G.
Pitbull cinsi köpeğim erkek ve 13 aylık, alan korumasında bir problem yok, sahipli köpeklerden değil sadece sokaktaki başıboş köpeklerden ve taşıtlardan korkuyor. Taşıtlar ise çöp kamyonları, ilaçlama kamyonları, otobüsler, her çeşit iş makinaları vinçler ve tırlar. 5-6 yaşlarındaki sahipli Erkek Presa Canario cinsi bir köpeğe bile kafa tutarken en küçük sokak köpeklerini gördüğünde kuyruğunu araya sıkıştırıp beni çekerek kaçmaya çalışıyor. Her türlü yolu denedim dikkatini başka yöne çekmeyi özgüven vermeyi, olay anında başını okşayarak cesaretlendirmeyi bile denedim ama 70 kiloluk bir köpeğe saldırmak isterken 30 kiloluk bir sokak köpeğinden ölümüne kaçışını anlayamıyorum, köpeğim zaten 4 tane kedimle birlikte yaşıyor kesinlikle saldırgan olmasını istemedim kulaklarını kestirmedim çiğ et bir kez bile vermedim askı yaptırmadım ama tek isteğim özgüvenli ve cesur olup korkmaması.
O Ozan E. S.
Merhaba , 2 yaşında dişi bir chowchow eğitimi için fiyat araştırıyorum. Detaylıca durumu yazmaya çalışacağım. İlk problemimiz şu, dışarı çıktığımızda ilk 15 dakika fazla heyecanlı. neredeyse tasmayı tutmak imkansızlaşıyor. 15 dk sonra sakinleşiyor. Dışarıda asla adını ve başka komutları algılamıyor. Muhtemelen tasmayı bırakırsak uzaklaşır ve gider. Evde ise tam tersi otur kalk gel git dışarı çık , koltuğa çık aşağı için gözüme bak hepsini istisnasız gerçekleştiriyor. Fakat dışarıda başka bir köpek oluyor. 2. problemimiz kapı çalması. kapıya karşı çok tepkili. kapı zilş, hatta kapı önünde birinin olmasında bile havlıyor. Saldırganlığı yok, ısırmaz fakat kapıya karşı çok tepkili. 3. problemimiz, tırnak kesimi :) tırnak kesmek tam bir işkence.. Genel olarak problemlerimiz bu ana hatlar üzerinde yoğunlaşıyor.
M Mehmet E.
Alabay, 6 aylık Tuvalet eğitimi, sevilirken karsilik olarak dişlerini/agzini kullanmama egitimi, yürüyüş egitimi. Sirius 5 aydır bizimle. Köpek sahipliginde genel davranış olarak köpeğin evimin bir ferdi okarak bahcemde (çit ve duvarla çevrili) serbest dolaşması taraftari oldugumdan ilk geldiginde 1-2 h afta kadar serbest biraktik. Ancak yeni kurmakta olduğum bahcemdeki bircok bitkiyi parcaladi, kirdi, kemirdi, ekili topragi kazdi, bitkileri kökünden söktü, epeyce zarar verdi, emeklerimiz boşa gitti. Bu yüzden, yüreğim sızlasa da yetiskin oluncaya kadar zincire bagli tutalım bari, o da biraz büyüyünce yapmaz belki bu işleri diye düşündük. Bunu artik bir uzman egitimiyle düzeltme zamanımızın geldigi kanısında oldugumdan size yazıyorum. Bu kapsamda bir egitimi verip veremeyeceğinizi lütfen bildiriniz.
S Songül Ç.
Rottweiler alman kurdu karışımı, sahiplendigimizde pandemi ve yasaklara denk geldiği için dışarı çok cikartamadik. Sonra şehir değişikliği yaptım ( felçli babama bakmak için) ve evimin terasında sadece özgür olabildi. Dışarı çıkartmakta zorlanıyorum çünkü çok güçlü. Sevgi dolu. Oyun oynarken istemeden her yanımi morartiyor. Otur komutunu alıyor ama saniye sürmüyor tekrar sevilmek istiyor. Çok seviyorum ama biraz daha sakin olmasını isterim. Teras da değil evin içine almak istiyorum, bunun için de biraz egitilmeye ihtiyacı var. Evin içine adayı denedim ama çok hareketli olduğu için kiralık eşya kalmadı tabi. Bu tabi onun suçu değil, yanlış bir dönemde denk geldi. Pandemi ve babam. Onu çok seviyorum ve evde yanımda istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
D Doğa Ç.
7 buçuk aylık ingiliz cocker, 1.5 aylıkken sahiplendim. Evde herkes çalışıyor 1 aydır evde yalnız olmak zorunda başlarda sıkıntı çıkarmıyordu fakat artık kapı kapandığı anda havlamaya kapıları tırmalamaya ve ağlamaya başlıyor, sebebini çözemedik. Bu süreçte biz evdeyken de koltuğun, yatağın altına saklanmaya başladı bunun da sebebini bilmiyoruz. Tuvalet eğitimi yok dısarda sadece koku bırakıyor. Yürürken çekiştirme, sürekli çapraz yürüme, yemek yerken ona da vermem için havlama ve verilmediğinde havlamayı sürdürme, oyun oynarken, birinin dışarı çıkıcağını anladığı zaman ayakkabıdan paçadan çekiştirme, evde terlikleri çekiştirme gibi bir çok huyumuz var ve kendimiz yeterli olamadığımız için destek almak istiyoruz.
Ö Ömür M.
Lokum ,Maltes Terierdir.45 günlüktü bizimle yaşamaya başladığında şu an bir buçuk aylık oldu ancak bir aydır ev de kemirmedik bir yer bırakmadı (halı,terlik, süpürgelikler kapı mobilya,vs..) yerde ne bulursa ağzına alıyor bırak dediğimde bırakmıyor böyle devam ederse yediği veya çiğnediği bir şeyden dolayı zarar görmesinden korkuyorum ayrıca ağzından almak istediğim zaman da ayağıma ve elime saldırıyor.Sosyalleşme sıkıntımız var yaşadığımız bölgede (Kent 2 ‘de oturuyorum)çok fazla sokak köpeği var ve saldırıyorlar korktuğum için parkta dolaştıramıyorum evimin bahçesine çıkarıyorum ancak diğer hayvanlarla iletişimi olmadığı için dışarı gördüğü kedi köpek ne varsa havlıyor ,çıldırıyor ve zor zaptediyorum.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?