Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Aydın Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Aydın Köpek Eğitim

17
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Aydın Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
5.0 59 oy
Grande Sole Dog Resort
Grande Sole Dog Resort
5.0
Çevrimiçi
20 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Serkan Acar
Serkan Acar
4.8
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
11.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Köpek Eğitim
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Aydın Köpek Eğitim Fiyatları 2023

Aydın Köpek Eğitim fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 8.500 TL ile 10.390 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Aydın Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Aydın Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Muhammet ali Baran
Muhammet ali Baran
Çok nazik ve anlayışlı bir eğitmen gerçekten bilgi donanımıyla Aydın'ın 1 numaralı eğitmeni olduğu aşikar şekilde belli daima videolar göndererek hem güven hem hasret giderdik yavrumuz la Takdire şaayan bir durum bu eğitim çok başarılı geçmiş gercekten çok teşekkür ederim hocam aynı zamanda eğitim sonrası her zaman destek oldu yardımcı oldu telefondan herkese tek kelimeyle tavsiye edilicek tek eğitmen herşey için teşekkürler ck köpek eğitimine 😀🙏
Ck Cihan kurt
Deniz Karasu
Deniz Karasu
Eğitim sistemi ve köpeklere olan sevgisine hayran kaldım french kızıma adeta bir sihirli değnek dokundu.
Oğulcan Kürek
Gülsev Masheghani
Gülsev Masheghani
Başta Güneş hanım ve eğitmenlerimiz Zafer hoca ve Engin hocaya çok teşekkürler. Eğitim için verdiğimiz asi ruhlu Alman kurdu köpeğimiz Kontiyi sabirla eğiten Zafer hocamız eğitim süresince her zaman yanımızda oldu. Bu süreci çok güzel şekilde gecirdik. Çok mutluyuz. TEŞEKKÜRLER GRANDE SOLE :))
Grande Sole Dog Resort
Omer Cinar
Omer Cinar
Gördüğüm en harika biri ilgisine teşekkür ederim
Köpeklerle Yaşam Atölyesi
ayben ozturk
ayben ozturk
çok memnun kaldım çok profosyonel bir hizmet verdi çok teşekkür ediyorum kendisine bu kadar kısa sürede köpeğimi çok iyi eğitti minnetarim☝️
Mert Solar

Aydın Köpek Eğitim Talepleri

F Furkan M.
Jegrasil kırması diye geçiyor minik bir köpek her hangi bir sağlık problemi yok aksine çok enerjik ve tazı gibi diyebilirim kendimiz de otur kalk eğitimini verdik ama bunun bir eğitim olmadığını biliyorum fakat tasma ile giderken önden çekiştirip duruyor veya park bahçe gibi yerde taşmasından çıkardığımız anda deli gibi koşup oynamaya başlıyor ve oyun zamanı bittigin de gel diye seslendigim de bekle dediğim de onu da oyunun parçası sanıp benden kaçmaya başlıyor ev ortamında iken de okadar oyuncagi var iken onlar dan skldigi vakit bize havlamaya başlıyor oyna benimle ilgilen der gibi ama çok şanslı köpek diyebilirim sevgi ve antraman açısından gerçekten istediği her şeyi yapıyoruz belki hatamız budur 2. Husus da her oyundan sonra ve her yorulmadan sonra dişi köpek olmasına rağmen üstünlük göstermeye çalışıyor afedersiniz dayamaya başlıyor ama konu yemeğe yada sevdiği oyuncağa geldiğinde otur deyince oturuyor bekle diyince bekliyor ve en önemlisi de örneğin arkadaş grubu ile kafe lokanta tarzı yere gittiğimiz de oturup yanımız da beklemek yerine havliyor yani o hayatı yaşayan ben değil de benim köpeğim gibi ve inanın size şunları da söylemek istiyorum bütün evdeki herkesin ilgisi onda dışından yemeğinden sıcak yuvasından kaliteli mamasindan enerjisinden gezintisinden mahrum etmiyoruz bu neden le evlilik düşünüyoruz biraz da kafa rahatli inanın çok seviyoruz ama işin gerçeği de simarttik yalan yok aslında zeki ve akıllı köpek sadece size ihtiyaci var diye düşünüyorum
G Gökçe E. T.
İngiliz Pointer av köpeği kırması. Erkek. 13 Aylık. 30 kg. Orta boy ırk. Koruma içgüdüsü çok yüksek. Evin içinde çok laf dinliyor ama dısarıda gözu bir sey gormuyor. Saldırganlık huyu mevcut. Hem evinin etrafını hem beni korumak icin yanıma yaklasanlara karşı agresifleşiyor. Özellikle cocuklarla anlaşamıyor. Daha önce kimseyi ısırmadı ama potansiyeli yüksek. Başka köpeklerle arası çok iyi, köpeklerle çok sosyal. Tuvalet eğitimi var. Otur, kalk, yat, dön komutlarını daha 1,5 aylıkken almaya baslamıştı. Hem agresifliği hem de dısarıda daha ratah gezdirebilmek adına bir yardıma ihtiyacımız var.
A Ayşe M. Y.
Kırma cocker. 10 ekim 2020 doğumlu. 40 günlükken sahiplendik. Tuvalet eğitimi var. Ancak evde yalnız bırakamıyoruz. Biz evde yokken Evin duvarlarını kazıyor. Koltuklarımız paramparça oldu. Ve evde yoksak evin her yerine çiş ve kakasını yapıyor. Biz evdeysek kuzu gibi. Ve uzun saatler çalışıyoruz. Sabah 07:30 akşam 18;30 evde yalnız. Bu sebeple yavruyken başladığımız kafeste bırakmak zorunda kalıyoruz. Ve bu yüzden çok üzgünüm. Evde dilediği gibi gezsin istiyoruz ama maalesef her yeri parçalıyor. Aslında onu daha özgür kılabilmek için istiyoruz eğitimi. Çünkü biz evdeysek bir sorun yaşamıyoruz.
D Deniz Ö.
Toy poodle terrier melezi 1.5 yaşında erkek bir köpek kendisi. Ben sahipleneli 2 ay oldu normalde sokak köpeklerine karşı herhangi bir tepki vermezken yakın zamanda şehir değiştirdik. Sokak köpeklerine karşı çok havlıyor hani susturmaya çalışırken o anki sinirle bana atladığı bile oluyor yakın zamanda. Onun dışında diğer eğitimlerinde herhangi bir değişme yok. Box eğitimi ve tuvalet eğitimi ve birçok komutu biliyor.
G Gülben H. G.
Kırma Chihuahua 3 tane köpeğim var. Birisi şila 5 yaşında diğerleri yavruları 4 yaşında. Tasma çekme, kedi köpeğe havlama ve en büyük sorunumuzda eve biri geldiğinde bağırma ve çocukları hiç sevmeme. 1 yaşındaki yeğenime alıştırmak istiyorum ama çok zor çok bağırıyorlar öyle olunca da bebek korkuyor. Hepsi doğduğundan beri benimle. 3 köpek için eğer eğitilebilirse uygun bir fiyat verebilir misiniz ?
S Sena K.
Köpeğim 11 aylık morkie cinsi erkek köpek. Geçen hafta kısırlaştırıldı. Bizim en büyük ve tek problemimiz shiny nin evde asla tek başına kalamamasi.onu alıştırmaya çalıştığım kısa zaman dilimlerinde bile apartmanı yıkıyor. Havlıyor uluyor ağlıyor hem de saatlerce. İşe gitmek zorunda olduğumdan onu köpek kreşne bırakıyorum ama sonsuza kadar oraya götüremem. Bu konuda eğitimin faydası olur mu acaba
Z Zehra Ö.
1 yaşında pekines cinsi bir oğlum var. Çok heyecanlı, hiperaktif, sosyal ve sürü lideri:) ona ilgi gösteren herkesle gitme eğiliminde, tasmasız kesinlikle dolaştıramıyorum çünkü hiçbir şekilde beni dinlemiyor. Kedi ve bilmediğimiz köpeklerin peşinden koşmak istiyor bu da tehlikeli sonuçlar doğurabiliyor bizim için. Birlikte eğitilmeye ihtiyacımız var. Teklifinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Sevgiler
B Bugra B.
Alman kurdu k9 Ozellikle belirtmek istiyorum para için bit kere daha yanılmak istemiyoruz diğer köpeğimiz verdik 3 ay boyunca mama üzerinden eğitim verdiler ve köpeği aldığımızda verdiğimiz para boşuna gitti mama vermediğin taktirde hiç bir şey yapmayan bir köpek aldık tekrar Bu köpeğimiz de tuvalet ve cekisyirme gibi sorunların temel itaatin çözülmesini istiyoruz iyi calismalar
M Murat E.
5aylık cane corso otur kalk yat bekle gibi komutları biliyor ama çok heyecanlı ve kulubesini yeni aldık şimdiye kadar hep kış bahçesinde durduğu ve bizle olduğu için yalnız kaldımı çok havlıyor ve yemek yiyemez olduk masaya hamleler yapıyor bu problemleri ve sonrasında bahçemiz için alan koruma eğitimi istiyoruz başka konularda da bizi doğru yönlendirecek bir eğitmen bakınıyoruz
D Dilek M. E.
Yorkshire Terrier. Erkek. Ağustos 10da 10 aylık olacak. Otur getir yat pati oyuncakları tanıma mevcut (arada bir bekle komutunu almakta canı isterse). Sokakta laf dinlemiyor çok heyecanlı ve meraklı. Özellikle kedilere çok saldırgan (yada oynamak istiyor bilmiyorum bundan vazgeçmesi gerek) evin içerisinde bir skntı yaşamıyoruz fakat dışar da komut almak istemiyor.

Aydın’da Köpek Eğitimi Arayan Müşteriler

#1 Tuvaletini belli bir yere yapması ve ısırma huyundan vazgeçmesi için köpek tuvalet eğitimi aldırmak istiyoruz. Tuvalet eğitimi verecek bir köpek eğitmeni arıyoruz.

#2 Tuvalet eğitimi ısırma problemi otur yat kalk bekle komutlarını öğrenme köpeğim 2.5 aylık maltipoo erkek

#3 Golden retriever cinsi 2 aylık tüm aşıları tam köpeğimize tuvalet eğitimi ihtiyacımız var okulda bakılıyor

#4 Tuvalet eğitimi var. Agresyonu yok uslu bir kız ama her gelenin bacağına dolanıyor. Henüz mamasını yemiyor. Oda sınırlarını bilmiyor yatağına yatmıyor. Zil çalınca havlıyor dış kapı açılır açılmaz kendini dışarı atıyor. Ve bahçeden geçen kedilere köpeklere çok havlıyor. Sosyalleşme ve temel itaat eğitimi istiyoruz.

#5 Merhabalar, biz evde tuvaletini pede yapması için ve evde buldugu herşeyi parçalamamasi için bir eğitim almasını istiyoruz.

#6 Karşılaştığı her köpekten çok korkuyor. Hissettiği korku karşılaştığı köpeğin boyutu/cinsi/karakterinden bağımsız. Sosyalleşme eğitimi istiyoruz.

#7 Merhaba, tasma ile yürüme eğitimi, eşyaları ısırma problemi ve tuvalet eğitimi için yardım aramaktayım.

#8 Maltipo köpeğimizin havlama ve yabancılara yönelik uyum problemi var. Tasmasız bizi takip etmesi ve yürüyebilmesi için eğitim aldıracağız temel komutları biliyor

#9 Köpeğimin cinsi King Charles, 3 yaşında, dişi. 5 aylıkken sahiplendik ve o zamandan bu yana havlama sorunu yaşıyoruz. Evde kapı önünden biri geçtiğinde, zil çaldığında, farklı bir ses duyduğunda, dışarıda reklam panosundan dışarıda gördüğü herkese havlıyor ve bu nedenle eğitim aldırmak istiyoruz.

#10 Tuvalet ve temel itaat eğitimi gerekiyor

#11 Apricot toy poddle 3,5 aylık yavru için tuvalet eğitimi ihtiyacımız vardır.

#12 10 aylık maltise terrier ped egitimi veremiyoruz destek için köpek eğitmeni arıyoruz.

#13 Anlık saldırganlık gösteriyor. Sokaktan sahipleneceğim. Ev ortamına uyum sağlamasını istiyorum

#14 Sokaktan sahiplenmeyi istediğim bir köpek. Anlık saldırganlık gösterebiliyor. Bu durumun çözümünde yardıma ihtiyacım var. Eve uyum sağlayacak noktaya gelmesini istiyorum

#15 2 yavru 4 yetişkin küçük ırk köpeklerimize tuvalet eğitimi aldırmak istiyoruz


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?