Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Ankara Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Ankara Köpek Eğitim

22
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Ankara Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 130 oy
Mutlu Hayat
Mutlu Hayat
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Sadık Esin
Sadık Esin
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
Jda Köpek Eğitimi
JDA Köpek Eğitimi
4.9
Çevrimiçi
76 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Pet Okulu
Pet Okulu
4.2
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Serkan Acar
Serkan Acar
4.8
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Köpek Eğitim
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Ankara Köpek Eğitim Fiyatları

Ankara Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.760 TL ile 2.150 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ankara Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ankara Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Didem  Aksoy
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim
Mutlu Hayat
Gizem Cüyaz
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.
Can Sarıkaya
Gülsen Duman
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan
Can Güler
Merve Y.
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.
Sadık Esin
Barış Tekin
Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Ankara'da Musa beyden temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.
JDA Köpek Eğitimi

Ankara Köpek Eğitim Talepleri

D Duygu Ü.
Bizim 5 aylık golden retriever köpeğimiz var 2 aylıkken ailemize girdi 3 aydır bizimle köpeğimizi anneme petshop aracılığıyla almıştım köpek temel eğitimlerden haberimiz yoktu tuvalet eğitimi vs gibi annem 55 yaşında onu çok seviyor vazgeçmek istemiyor elimden geldiğince eğitimi ile ilgileniyor ama bizim köpeğimiz tam tuvalet eğitimine alışmışken idrar yolu enfeksiyonu oldu ve veterinerimizin tavsiyesi ile tedavi sürecinde 3 gün evden çıkaramadık ve şu an evin heryerine tuvaletini yapma eğilimi var bunun önüne geçemiyoruz ve ne yapacağımızı bilmiyoruz temel komutları evde yapıyor ama dışarıda asla söz dinlemiyor ağzına sürekli bişeyler alıyor zor bıraktırıyoruz köpek eğitimi hakkında biraz araştırma sağladık ama eğitim veren yerler k9 eğitimi verdiklerini golden köpeklerin çabuk eğitim aldığını gerek olmadığını söylüyorlar ama biz profesyonel bir destek almak zorundayız ben ailem ile yaşamıyorum annem çok zorlanıyor ve vermek istemediği halde vermek zorunda kalıcak. Fiyatınız ve ne şekilde eğitim vermektesiniz bunlar hakkında bilgi almak isterim.
P Pınar R.
Beslediğimiz sokak köpeklerinden biri. Erkek. Adı Munzur. Ankara Üniversitesi Gölbaşı kampüsü içinde bir köpek alanımız var. Kampüs bebeğimizdi. Önce alan içinde baktık ancak kavga çıkardığı için ve sürekli tellerin üstünden zıplayıp kaçtığı için alan kapısının dışında duruyor. Ama her geçen arabaya ve öğrenciye havlıyor saldırgan tavır alıyor. Pazartesi günü eğitim öğretim başladığında öğrenci ve personelden şikayetler artacak ve dışardaki tüm köpeklerimizi toplatacaklar. Baktığımız pek çok candan biri. Barınakların halini biliyoruz. Alıp bir yere bırakmak da istemiyoruz ama bu şekilde de tüm köpeklerimiz risk altında. Kaldı ki birini ısırabilir her an. Gönüllü öğrencilerimiz ve hocalarımız aramızda para toplayarak altından kalkabileceğimiz bir ücret olursa köpeğimizi kurtarmak istiyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.
G Gülcan B.
Maltase terrier cinsi ekim 2021 doğumlu 16 ocak 2022 gecesi aldık iki gündür tuvalet konusunda sıkıntılıyız çitle çevirdik özel bölüm yaptık ama çitin içinde durmak istemiyor havlıyor ağlıyor apartman olunca da sıkıntı yaşıyoruz açıkcası çok yüksek meblağ ödeyebilecek durumda değiliz cebimize uygun olursa eğitim aldırmak istiyoruz uygun olmazsa bize alışmadan sahiplendirmeyi düşünüyoruz çok seviyorum kaybetmek istemiyorum izlemediğim video kalmadı ama maalesef çitin içinde kakasını dahi yapmıyor çitten çıkar çıkmaz parkeye yapıyor aynı şekilde çişinide yapıyor sadece çiş sorunu var sadece ciş için eğitim verseniz ve buna göre bir bütçe verseniz çok sevinirim gerçekten onu bu sebeple kaybetmek istemiyorum lütfen bu konuda destek olun teşekkürler
S Sercan D.
Cane corso cinsi dişi köpeğim 17 aylıktır ve yavruluktan bu zamana kadar bizimledir aslında köpeğim uysaldır ama koruma iç güdüsü yüksektir insanlara hep kuşkucudur ve bize yakın olmalarını istemez ve çok hırslıdır bahçedeyken dışarıdan geçen yabancı kişilere havlar ama hırsını atamaz susmaz söylene söylene volta atar en son çişini yapar sakinleşir ama biz susturamayız özgür bir yapıya sahiptir tıpkı insan gibi bir kişiliği vardır açıkçası eğitimle sorunlarımızın çözülemeyeceğini düşünüyorum zor bir çocuktur kendini sevdirmez ısırma huyu yoktur ama uzaklaştırmak için hareket yapar havlar köpeklerle arası iyidir havlamazsa diş göstermezse oynar ama diş gösterilirse farklı olur ve bunalmaya pek gelemez çok daralırsa diş göstererek uzaklaştırır
G Gizem H.
2 erkek pug. 2 aylıkken geldiler şu an 5.5 aylıklar. Etraftaki eşyaları ısırıyorlar çok fazla. Komut almıyorlar. Tuvalet eğitimlerini kışa denk geldiği için ve dışarısı çok soğuk olduğu için veremedik. Evde çiş pedi kullanarak tuvaletlerini yapmalarını sağlıyoruz. Genelde çiş pedine yapıyorlar fakat bir tanesi dışkılamasını çok fazla kendi etrafında dönerek yaptığı için pedin üstünde de rahat hareket edemediği için evde kendi belirlediği bir noktaya yapıyor. Diğeri ise yemek yemeye başladığım an yemek istiyor ve yalvarır gibi davranıyor. Bazen birbirleriyle olan tartışmaları çok sertleşebiliyor. Uyumak için kafeslerinin içinde bulunan yatağa gitmek yerine halının üzerinde uyuyorlar onlar uyuduktan sonra biz kucağımıza alıp kafese koyuyoruz.
Ç Çavuş Ç.
Dişi bir Doberman (Mila) sahibiyim. Yaklaşık 8 aylık ve 6 aydır benimle beraber. Dışarıda tuvaletini tutup eve geldiğinde yapıyor. Kendinden kalıp olarak küçük canlılara (köpek, kedi) ısırmasa bile üstüne atlıyor ve biraz ağır olduğu için zarar verebilir çekincem oluyor. Kendinden büyük bir köpekle daha önce karşılaşmadı, bunun için biraz daha büyümesi ve daha bilinçli bir hale gelmesi için bekliyordum. Davranış olarak üstüme çok atlıyor, pek rahatsız etmiyor ama sürekli dişlerini ve patilerini kullanarak anlaşmaya çalışıyor, dolaylı olarak bacaklarım, kollarım vs. çiziklerle dolu oluyor. Daha önce bir eğitmen veya benzeri biriyle tanışmadım, bilgi almak amaçlı yazıyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim.
A Alperen K.
15 aylık erkek bir Amerikan staff cinsi bir köpeğim var. 45 günlükken sahiplendim. Pandemi dolayısı ile sürekli yan yanaydık ben odadan çıktığım anda bağırmaya, ağlamaya ve çığlık atmaya başlıyor. Kafes eğitimi vermeye çalışıyorum. 1 hafta hiçbir problem yokken diğer hafta tekrar başa dönüyoruz. Ağlıyor hiçbir tepki göstermiyorum susunca yanına gidiyorum seviyorum, ödül maması veriyorum odadan çıktığım gibi çığlıklar atmaya başlıyor. Ağlamaya yaklaşık 2-3 ay önce başladı öncesinde sadece kapıdan ses gelince havlıyordu harici bir problemimiz yoktu. Komşular şikayet etmeye başladı ve evden kovulmanın eşiğine geldim.
S Serhat Y.
Golden retviever erkek 2 aylıkken sahiplendik 5 aydır bizimle dışarıda tutmak için gerçekten çok zorlanıyorum gördüğü herkesin üstüne atlamaya çalışıyor evdeyken tuvaletini belli bir yere yapmıyor, yere köpek petlerinden serdiğimizde de onları parçalıyor. Yalnız kaldığında havlamaya başlıyor ve vu bir süre devam ediyor. Uyuduğu yastığını sürekli parçalıyor ve yenisini almaktan yorulduk. Otur bekle komutlarını ilk geldiği zamanlarda öğretmeye çalıştık ama dışarıda ya da yanımızda başka birisi varken asla dinlemiyor. Nasıl yardımcı oluyorsunuz ve fiyatınız nedir öğrenmek istiyorum.
E Esra P.
7 aylık Golden Retriever - Tuvalet eğitimi ,(2 aylıkken geldi .4,5 ay kadar yazlık evde evin toprak - çimen bahçesine tuvaletini yaptı. Gezdirdiğim de hiç bir şekilde sokağa tuvaletini yapmıyor. Şu anda ankaradayız tuvaletini sürekli eve yapıyor. - Kemirme sorunu (verilen oyuncakları parçalıyor, duvarları dahi kemiriyor) Kablo vs herşeye kemirilecek araç olarak bakıyor. - Tasmayla bağlı belirli bir alanda belirli uzunlukta duruyor. Bıraktığım takdirde hızını alamayıp salona girmemesi gereken her yere giriyor koltuklara atlıyor ve bişeyleri kemirmeye başlıyor.
D Dilara Ö.
Köpeğimiz husky ve av terrier karışımıdırve erkektir. 2020 yılının 11. Ayında daha iki aylık değilken sahiplendik. Onu çok seviyoruz fakat bulduğu her şeyi yeme eğiliminde. Mamasını bile ölçeğinden fazla verdiğimizde kusacak boyuta gelmesine rağmen yiyor. Mutfaktan uzak tutamıyoruz. Dışarda gezerken insanların elindeki poşetlere bile saldırmaya çalışıyor. Bazı durumlarda bize yemek için saldırmayı deniyor. Aldığımız dönemde aşılarından dolayı dışarı çıkartamadığımızdan çiş pedine çok alıştı ve aşıları bittikten sonra ne kadar dışarı çıkartsakta dışarı yapmadı.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Ankara Köpek Oteli Ankara Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?