Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Polatlı Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Polatlı Köpek Eğitim
6
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Polatlı Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 63 oy
Deniz Tufan Tunca
Deniz Tufan Tunca
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Arda Güner
Arda Güner
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Star Köpek Eğitim Okulu
Star Köpek Eğitim Okulu
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
4 aydır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Can Güler
Can Güler
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Sempati Köpek Okulu
Sempati köpek okulu
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Polatlı
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Polatlı Köpek Eğitim Fiyatları

Polatlı Köpek Eğitim fiyatları için ortalama fiyat aralığı 3.810 TL ile 4.660 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Polatlı Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Polatlı Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

D
Deha Ege
Köpeğim Naika'nın eğitimi için birlikte çalışma fırsatım oldu, pozitif ve güler yüzlü aynı zamanda da motive edici zamanlar geçirdik, şimdi köpeğimle o kadar rahatımki anlatamam. Oh be dünya varmış diyorum, başarılarının devamını diliyorum.

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Polatlı Köpek Eğitim Talepleri

P Pınar R.
Beslediğimiz sokak köpeklerinden biri. Erkek. Adı Munzur. Ankara Üniversitesi Gölbaşı kampüsü içinde bir köpek alanımız var. Kampüs bebeğimizdi. Önce alan içinde baktık ancak kavga çıkardığı için ve sürekli tellerin üstünden zıplayıp kaçtığı için alan kapısının dışında duruyor. Ama her geçen arabaya ve öğrenciye havlıyor saldırgan tavır alıyor. Pazartesi günü eğitim öğretim başladığında öğrenci ve personelden şikayetler artacak ve dışardaki tüm köpeklerimizi toplatacaklar. Baktığımız pek çok candan biri. Barınakların halini biliyoruz. Alıp bir yere bırakmak da istemiyoruz ama bu şekilde de tüm köpeklerimiz risk altında. Kaldı ki birini ısırabilir her an. Gönüllü öğrencilerimiz ve hocalarımız aramızda para toplayarak altından kalkabileceğimiz bir ücret olursa köpeğimizi kurtarmak istiyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.
D Dilara Ö.
Köpeğimiz husky ve av terrier karışımıdırve erkektir. 2020 yılının 11. Ayında daha iki aylık değilken sahiplendik. Onu çok seviyoruz fakat bulduğu her şeyi yeme eğiliminde. Mamasını bile ölçeğinden fazla verdiğimizde kusacak boyuta gelmesine rağmen yiyor. Mutfaktan uzak tutamıyoruz. Dışarda gezerken insanların elindeki poşetlere bile saldırmaya çalışıyor. Bazı durumlarda bize yemek için saldırmayı deniyor. Aldığımız dönemde aşılarından dolayı dışarı çıkartamadığımızdan çiş pedine çok alıştı ve aşıları bittikten sonra ne kadar dışarı çıkartsakta dışarı yapmadı.
E Enes K.
Yaklaşık 8 aylık bir pitbul. Hareketli otur yat kalk bekle gibi hareketleri elinde herhangi bi yiyecek oyuncak olduğu zaman hemen yapıyo ama olmadığında ve dışarı çıktığında gönülsüz bi şekilde 3 5 kez tekrarladıktan sonra yapıyo. Eğitime hem zaman olmadığından hemde yeteri tecrübe olmadığından göndermek istiyorum. Ve insanların gördüğünde önyargısını kırıp sevmelerini istediğim için profesyonel bi yardım almak istiyorum
H Hasancan Y.
Yeni sahiplendik eşim ile ısırma konusunda problemi miz var evde kemirme problemi var kemikle felan oyalıyoruz ama terlik olsun evde bulduğu birşeyi kemiriyor ve ağızından alamıyoruz hırlaması bitmiyor hayır komutunu dinlemiyor eskiden baya problemli gecmiş bizde pek bilmiyoruz dövüldünü felan biliyoruz ama rus finosu diye geçiyor 3 kere sahiplenmiş sahiplenenler hep dışarı bırakmış biz 4. Sahip oluyoruz
M Mustafa K.
Merhaba 5 aylık alman çoban köpeğim var. Aşıları yapılana kadar dışarı çıkartmadım. Şu an aşıları tam. Ama dışarı çıktığımız zaman çok agresif. Sürekli saldırma eğitiminde. Herkese saldırmak istiyor. Tasmayla zor gezdiriyorum. Çocuklar dahil herkese saldırmak istiyor. Kimseyi yanına yaklaştırmıyor. Bu aralar birde diş çıkartıyor. Hareketli olan herşeye saldırmak istiyor.
F Funda A.
Collie melezi.7 yaşında 4 yıldır tanışıyoruz. Fakat yeni yanıma aldım.4 yılda 5-6 kez terkedilme hikâyesi var. Ev içinde dışarıdan gelen seslere çok havlıyor. Dışarıya çıktığımızda yürümemek için inat ediyor,oturuyor kalkmıyor. Hiçbir ödül maması veya ete kanmıyor. Arabalardan ve yüksek sesten cok korkuyor dışarıda böyle bir ses duyduğunda tasmadan çıkıp kaçıyor.
İ İlkay K.
Kızım Pomerian cinsi ilk geldiği sıralar bu kadar değildi son bir haftada sürekli tuvalet yemesi arttı ne yaparsak yapalım olmuyor tuvaletini pede yapmıyor veterinerimiz dışarı çıkartmanız denememizi istedi çıkartıyoruz 3 4 saat geziyor dışarı da yapmıyor eve gelir gelmez halıya yapıp yemeye kalkıyor
S Sercan D.
Yaklaşık olarak 1 aylıkken sokakatan sahiplendik, küçük ırk olur diye ped e alıştırmuştık fakat şuan ped e tuvalet yapması imkansız gözüküyor. Dışarı tuvaşet eğitimi kazandırmak isyorum. Fakat pede alıştığı için dışarda tuvaletini yapmak istemiyor eve gelince gene pedine yapmak istiyor.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Polatlı Köpek Oteli Polatlı Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?