Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Mamak Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Mamak Köpek Eğitim
4
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Mamak Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.9 75 oy
Deniz Tufan Tunca
Deniz Tufan Tunca
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Arda Güner
Arda Güner
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Can Güler
Can Güler
5.0
Çevrimiçi
1 kez tercih edildi.
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Sempati Köpek Okulu
Sempati köpek okulu
0.0
Çevrimiçi
1 yıldır gigbi'de
Gölbaşı, Ankara
Mamak
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Mamak Köpek Eğitim Fiyatları

Mamak Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.750 TL ile 2.150 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Mamak Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Mamak Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Y
Yavuz coşkun
Olmaz denileni yapan,kopekler gibi düsünebilen bir arkadas.ben cok memnun kaldim.

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Mamak Köpek Eğitim Talepleri

A Ayşegül T.
sibirya kurdu. erkek. 3 hafta önce sahiplendim. 11 haftalık şu an. tuvalet eğitimini bir türlü veremiyorum. evde genelde ben ilgileniyorum. annem ve kardeşim çok yanına gitmiyolar. geldiklerinde ise heyecanlanıp oynamak istiyor.ısırıyor bu yüzden. onlar da korkuyor. bırak dediğim zaman arada sırada dinliyo beni. ya da onlar koridordan geçerken üstlerine atlamaması için otur bekle diyorum. ama çok çabuk dikkati dağılıyor. yani arada sırada dinliyor beni
M Melisa Ö.
French Bulldog 4 aylık yavrumuz var. Aşıları tamamlandı tuvalet eğitimi için dışarı çıkartmaya başladık ancak eşimle çalıştığımız için günde maksimum 3 defa çıkartabiliyoruz ve tuvalet eğitimi verebilmemiz için fazla vaktimiz bulunmuyor. Bunun dışında evde pede yapma alışkanlığı var ama pedi sıkıştırmak için araç olduğu halde pedini parçalıyor ve yiyor. Bu huyunu değiştiremedik.
F Funda A.
Collie melezi.7 yaşında 4 yıldır tanışıyoruz. Fakat yeni yanıma aldım.4 yılda 5-6 kez terkedilme hikâyesi var. Ev içinde dışarıdan gelen seslere çok havlıyor. Dışarıya çıktığımızda yürümemek için inat ediyor,oturuyor kalkmıyor. Hiçbir ödül maması veya ete kanmıyor. Arabalardan ve yüksek sesten cok korkuyor dışarıda böyle bir ses duyduğunda tasmadan çıkıp kaçıyor.
S Sercan D.
Yaklaşık olarak 1 aylıkken sokakatan sahiplendik, küçük ırk olur diye ped e alıştırmuştık fakat şuan ped e tuvalet yapması imkansız gözüküyor. Dışarı tuvaşet eğitimi kazandırmak isyorum. Fakat pede alıştığı için dışarda tuvaletini yapmak istemiyor eve gelince gene pedine yapmak istiyor.
H Hülya S.
Border Collie cinsi 8 aylık köpeğimiz Bahçeli evde yaşıyoruz. Kulübesi var. Çok havlıyor, bahçenin her tarafına rastgele tuvaletiniyapıyor. Yürüyüşe çıktığımızda etraftaki insanları rahatsız edebiliyor bu vb konular için eğitim almak istiyoruz.
S Sara S.
maltese terrier cinsi köpeğimi yeni sahiplendim şuan 3 aylık ve sahipleneli 1.5 ay oldu nerdeyse fakat köpeğim pedine tuvaletini yapmayı öğrenmesine rağmen eve halı serince ısrarla halının üstüne tuvaletini yapıyor ve bu aralar sürekli havlıyor
S Sebiha A.
Irk değiller 2 dişi 1 erkek sokakta baktığım 6 köpekten 3 ü araba kovalıyor ve insanların üzerine gidiyorlar onların can sağlığı ve bölgede şikayetleri engellemek için eğitim verilebilir mi bu konuda ?
A Ayşenur K.
İngiliz cocker sürekli bana karşı saldırganlık halinde biryerine dokundugym takdırde saldırıyor kendini elletmiyor biryeri kaşımdıgında bakmak istediğimde baktırmıyo 6 aylık iken sahiplendim 2 yaşında
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer