Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Keçiören Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Keçiören Köpek Eğitim
3
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Keçiören Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 60 oy
Zümrüt Özbahar
Zümrüt Özbahar
5.0
Çevrimiçi
1 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Keçiören
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Keçiören Köpek Eğitim Fiyatları

Keçiören Köpek Eğitim fiyatları için ortalama fiyat aralığı 3.600 TL ile 4.410 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Keçiören Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Keçiören Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

D
Deha Ege
Köpeğim Naika'nın eğitimi için birlikte çalışma fırsatım oldu, pozitif ve güler yüzlü aynı zamanda da motive edici zamanlar geçirdik, şimdi köpeğimle o kadar rahatımki anlatamam. Oh be dünya varmış diyorum, başarılarının devamını diliyorum.

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Keçiören Köpek Eğitim Talepleri

T Tuğçe G.
anne poddle kaniş baba terrier kaniş ırkı baskın. evde yalnız kalamama ve kapıya havlama huyu var. gezdirirken çok hızlı ve önde yürüyor tasma açmaktan korkuyorum kedileri kovalıyor yine de yanıma gel diyince canı isterse geliyor. az da olsa temel itaat eğitimi(otur, bekle, merhaba diyince pati uzatma, korkut diyince havlama) verdim. asosyal diğer köpeklerle oynamıyor havlayarak korumaya geçiyor. saldırgan değil ama korkusundan bana olan cesaretiyle havlıyor ve bana çok bağımlı. parkta başka köpek görünce bacağımın yanından ayrılmıyor. sosyalleşmesini, evde yalnız kalabilmesini ve kapı çalınca koşarak havlayarak kapıya yönelmemesini öğrenmesini istiyorum. birde benimle uyuyor yapışık ikiz gibiyiz çok özgüvensiz. insanlara bayılıyor kendini çok sevdirir. asla saldırma ısırma huyu yok. evimize yeni bir kuş da gelecek o yüzden eğitim şart. çok zorlanıyoruz özellikle evde yalnız kalamayıp uluyarak ağlaması yüzünden eski komşulardan biriyle polislik olduk bıçakla saldırdılar taşınmak zorunda kaldık. en önemlisi sosyalleşmesi ve evde yalnız kalabilmesi. aslında evde sıkılmaması için bir kedi veya köpek sahiplenmeyi de düşünüyoruz. bunu Lisayı siz tanıdıktan sonra detaylı olarak size sormayı isterim.
S Sercan D.
Cane corso cinsi dişi köpeğim 17 aylıktır ve yavruluktan bu zamana kadar bizimledir aslında köpeğim uysaldır ama koruma iç güdüsü yüksektir insanlara hep kuşkucudur ve bize yakın olmalarını istemez ve çok hırslıdır bahçedeyken dışarıdan geçen yabancı kişilere havlar ama hırsını atamaz susmaz söylene söylene volta atar en son çişini yapar sakinleşir ama biz susturamayız özgür bir yapıya sahiptir tıpkı insan gibi bir kişiliği vardır açıkçası eğitimle sorunlarımızın çözülemeyeceğini düşünüyorum zor bir çocuktur kendini sevdirmez ısırma huyu yoktur ama uzaklaştırmak için hareket yapar havlar köpeklerle arası iyidir havlamazsa diş göstermezse oynar ama diş gösterilirse farklı olur ve bunalmaya pek gelemez çok daralırsa diş göstererek uzaklaştırır
M Mert C. V.
5.5 yaşında erkek bir golden, 1 yaşlarındayken yaklaşık 1.5 ay süren bir eğitim kampında kaldı ve eğitim aldı, daha sonra 3 yaşlarında ciddi hastalıklar geçirdi ve ilk ameliyatını oldu, beyninden sıvı alındı, bir süre kortizon kullandı vs. Daha sonra iki kalçasına platin yerleştirildi. Hastane süreci onu çok hırpaladı ve asla saldırgan olmayan goldenımız ciddi saldırganlaşmaya başladı. Hiç bir sorun yokken, onu severken ciddi hasarlar verdi bize. Bu konuda destek almak istiyoruz.
C Cansu D. Y.
Merhaba, öncelikle tarihi verdim ama size göre ayarlayabiliriz. 2 gün önce chow chow sahiplendim. İlk eve geldiği gün söz bile dinliyor diyebileceğimiz şekilde tuvaletini pete yapiyor hiç başka yerlere yapmamişti . Bu gün başka bir çocuk olarak uyandı zıplıyor etrafı çekiştiriyor ısırmaya çalışıyor petine işemeyip etrafa işiyor. Nasıl bir yol izlemeleyiz nasıl davranmalıyiz en azindan sizle buluşturuna kadar ve fiyat bilgimizi de alabilir miyim ??
H Haydar A.
Köpeğim 10 aylık dişi rottweiler. Eğitimi var. Yani temel komutlar vs biliyor ve itaat ediyor. Bizim sorunumuz köpeğimin aşırı özgüvensiz olması. Bütün köpeklere karşı (kendisinden büyük de olsa küçük de olsa) teslimiyet moduna geçiyor hemen. Yavru köpekler bile ağzında bir oyunca olsa alabiliyor. Ve köpekler köpeğimin bu kadar pasif olduğunu görünce onu ısırıyorlar ama o ısıtılmaya devam etsene sessizce bekliyor. Bu durumu düzeltmek istiyorum
Ç Çisil Y.
Irk olarak golden melezi diyorlar ama cinsiyeti için değil kendisini çok sevdiğim için bakıyorum, babamın arkadaşı sokağa atacaktı 3 aydır bizimle. Yaşadığımız sorunlar; -Eve tuvaletini yapması ama dışarı çıkarınca dışarıda yapıyor, tutamıyor tuvaletini. -Kendini sevdirmesini bilmiyor sürekli elimizi ıstırıyor kafasını severken bile ıssırıyor. -Eşyaları parçalıyor yatağımı, koltuklarımızı.
M Mehmet A. D.
Hocam merhaba Benim 3 aylık bir yavru rottweiler köpeğim var. 1 aydır beraberiz fakat ellerimi kollarımı ayaklarımı ısırmadık yer bırakmıyor. Hayır komutunu da hiç bir şekilde dinlemiyor. Özellikle el kol ve ayaklarımı parçalıyor adeta. Tutunca bırakmıyor hayır dediğimde de bırakmıyor aksine hırlıyor. Ve süt dişleri dökülmediğinden kollarım kan revan. Nasıl bir yol yöntem bulabiliriz?
M Mehmet B. D.
amstaff erkek 4 aylık. ben yenı aldım . 48 yasındayım yanlız yasıyorum. onceden kopegımız ve dıger hayvanlarımız oldu ama uzun zamandır olmadı. tuvalet egıtımı var. yanlız kalınca havlıyor. evde yanlız kalamsı lazım. bırde temel ıtaat gereklı. aşıları vs tam veterıner kontorlunde. ben yenı aldım bır hafta oldu. eskı sahıbı bakamadıgından bıraktı. sosyal olması ve uyumlu olması onemlı.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

İlgilenebileceğin Hizmetler
Keçiören Köpek Oteli Keçiören Pet Kuaförü
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?