Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Keçiören Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Keçiören Köpek Eğitim
2
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.

Keçiören Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.9 45 oy
Zümrüt Özbahar
Zümrüt Özbahar
5.0
Çevrimiçi
1 kez tercih edildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Can Sarıkaya
Can Sarıkaya
5.0
Çevrimiçi
6 kez tercih edildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
Keçiören
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Keçiören Köpek Eğitim Fiyatları

Keçiören Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.750 TL ile 2.140 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Keçiören Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Keçiören Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Y
Yavuz coşkun
Olmaz denileni yapan,kopekler gibi düsünebilen bir arkadas.ben cok memnun kaldim.

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Keçiören Köpek Eğitim Talepleri

S Sercan D.
Cane corso cinsi dişi köpeğim 17 aylıktır ve yavruluktan bu zamana kadar bizimledir aslında köpeğim uysaldır ama koruma iç güdüsü yüksektir insanlara hep kuşkucudur ve bize yakın olmalarını istemez ve çok hırslıdır bahçedeyken dışarıdan geçen yabancı kişilere havlar ama hırsını atamaz susmaz söylene söylene volta atar en son çişini yapar sakinleşir ama biz susturamayız özgür bir yapıya sahiptir tıpkı insan gibi bir kişiliği vardır açıkçası eğitimle sorunlarımızın çözülemeyeceğini düşünüyorum zor bir çocuktur kendini sevdirmez ısırma huyu yoktur ama uzaklaştırmak için hareket yapar havlar köpeklerle arası iyidir havlamazsa diş göstermezse oynar ama diş gösterilirse farklı olur ve bunalmaya pek gelemez çok daralırsa diş göstererek uzaklaştırır
Ç Çisil Y.
Irk olarak golden melezi diyorlar ama cinsiyeti için değil kendisini çok sevdiğim için bakıyorum, babamın arkadaşı sokağa atacaktı 3 aydır bizimle. Yaşadığımız sorunlar; -Eve tuvaletini yapması ama dışarı çıkarınca dışarıda yapıyor, tutamıyor tuvaletini. -Kendini sevdirmesini bilmiyor sürekli elimizi ıstırıyor kafasını severken bile ıssırıyor. -Eşyaları parçalıyor yatağımı, koltuklarımızı.
M Mehmet B. D.
amstaff erkek 4 aylık. ben yenı aldım . 48 yasındayım yanlız yasıyorum. onceden kopegımız ve dıger hayvanlarımız oldu ama uzun zamandır olmadı. tuvalet egıtımı var. yanlız kalınca havlıyor. evde yanlız kalamsı lazım. bırde temel ıtaat gereklı. aşıları vs tam veterıner kontorlunde. ben yenı aldım bır hafta oldu. eskı sahıbı bakamadıgından bıraktı. sosyal olması ve uyumlu olması onemlı.
D Duhan K.
9 Aylık Fransız Bulldog. 6 aydır bizimle yaşıyor. Kemirme, eşyalara zarar verme huyu var. Dışarda başka bir köpek gördüğünde yanına gitmek için çırpınıyor hayır dememe rağmen yere yatıyor gelmek istemiyor. Normalde sözümü dinler ama dışarda duymuyor bile. Otur, yat, dur, hayır gibi gibi temel komutları biliyor ama komuta cevap vermesi %60. Her seferinde harfiyen yapmıyor
A Ayfer Ş.
Alman kurdu ve rottweiler 3-4 aylık iken aldık Ankaralıyım ama Çorum’da yaşıyorum oraya getirip problemleri çözmek istiyorum. İnsanlara karşı saldırgan hareketleri var itaat olarak otur kalk bunları alıyor birini gördüğü zaman havlayıp üzerine atlamaya çalışıyor ve yanında olmamıza rağmen bizi duymuyor engellemeye çalıştığımızda bizi de ısırıyor.
Ö Özlemnur G.
Dişi sibirya kurdu. 4.5 aylık ve 1.5 aylıkken sahiplendim. Otur kalk yat atla pati ver gibi şeyleri öğrendi fakat sokakta her yerde insanlara ve hayvanlara karşı çok saldırgan ne bulursa yerde yiyor arabaların üzerine atlıyo lafımı dinlemiyor sakinleştiremiyorum başka biri yanımızda olunca özellikle bu konularda eğitimini rica ediyorum aslında
Ö Özlem B.
6 aylık erkek labrador dışarıda yürürken zorlanma insanların üzerine atılması yurumemizi zorlaştırıyor otur bekle bunları evde yapıyor fakat dışarısı için problem oluyor eve gelen misafirlerin üzerine atılması rahatsız edici oluyor oyun zamanı tuvaletini bulunduğu yer salon vs yapabiliyor ilk kez köpek bakıyorum ve çok zorlanmaya basladim
İ İlayda T.
Belçika ve Alman çoban köpeği kırması, erkek, 10 aylık bebekliğinden beri (1.5-2 ay) benimle. Gezdirirken başka bir kedi köpek gördüğünde yerinde durmuyor oyun oynamak için üstlerine koşuyor ve bazı köpekler ona saldırabiliyor. Dışarıdayken her şeye havlıyor ve söz dinlemiyor. Sadece ödül maması varken komut alıyor.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer