Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Çankaya Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Çankaya Köpek Eğitim
9
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Çankaya Köpek Eğitim Fiyatları

Çankaya Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.750 TL ile 2.140 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Çankaya Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Çankaya Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Y
Yavuz coşkun
Olmaz denileni yapan,kopekler gibi düsünebilen bir arkadas.ben cok memnun kaldim.

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Çankaya Köpek Eğitim Talepleri

S Sercan D.
Cane corso cinsi dişi köpeğim 17 aylıktır ve yavruluktan bu zamana kadar bizimledir aslında köpeğim uysaldır ama koruma iç güdüsü yüksektir insanlara hep kuşkucudur ve bize yakın olmalarını istemez ve çok hırslıdır bahçedeyken dışarıdan geçen yabancı kişilere havlar ama hırsını atamaz susmaz söylene söylene volta atar en son çişini yapar sakinleşir ama biz susturamayız özgür bir yapıya sahiptir tıpkı insan gibi bir kişiliği vardır açıkçası eğitimle sorunlarımızın çözülemeyeceğini düşünüyorum zor bir çocuktur kendini sevdirmez ısırma huyu yoktur ama uzaklaştırmak için hareket yapar havlar köpeklerle arası iyidir havlamazsa diş göstermezse oynar ama diş gösterilirse farklı olur ve bunalmaya pek gelemez çok daralırsa diş göstererek uzaklaştırır
Ç Çavuş Ç.
Dişi bir Doberman (Mila) sahibiyim. Yaklaşık 8 aylık ve 6 aydır benimle beraber. Dışarıda tuvaletini tutup eve geldiğinde yapıyor. Kendinden kalıp olarak küçük canlılara (köpek, kedi) ısırmasa bile üstüne atlıyor ve biraz ağır olduğu için zarar verebilir çekincem oluyor. Kendinden büyük bir köpekle daha önce karşılaşmadı, bunun için biraz daha büyümesi ve daha bilinçli bir hale gelmesi için bekliyordum. Davranış olarak üstüme çok atlıyor, pek rahatsız etmiyor ama sürekli dişlerini ve patilerini kullanarak anlaşmaya çalışıyor, dolaylı olarak bacaklarım, kollarım vs. çiziklerle dolu oluyor. Daha önce bir eğitmen veya benzeri biriyle tanışmadım, bilgi almak amaçlı yazıyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim.
S Serhat Y.
Golden retviever erkek 2 aylıkken sahiplendik 5 aydır bizimle dışarıda tutmak için gerçekten çok zorlanıyorum gördüğü herkesin üstüne atlamaya çalışıyor evdeyken tuvaletini belli bir yere yapmıyor, yere köpek petlerinden serdiğimizde de onları parçalıyor. Yalnız kaldığında havlamaya başlıyor ve vu bir süre devam ediyor. Uyuduğu yastığını sürekli parçalıyor ve yenisini almaktan yorulduk. Otur bekle komutlarını ilk geldiği zamanlarda öğretmeye çalıştık ama dışarıda ya da yanımızda başka birisi varken asla dinlemiyor. Nasıl yardımcı oluyorsunuz ve fiyatınız nedir öğrenmek istiyorum.
Ş Şevval Y.
2 yasında Maltese terrier. Dişi ve henüz kısırlaştırılmamış. Kendi evinizde pedinin yerini bilip genel olarak oraya yapmasına rağmen başka evlerde sıkıntı yaşıyoruz. Tanımadığı hayvanlara ve özellikle çocuklar olmak üzere bazı insanlara oldukça yüksek tonda havlıyor. Hayırın anlamını bilmesine rağmen biz odadan cıktıgımız anda yaptıgı seyi yapmayı yeniden deniyor. Yemek tabaklarına kafasını sokmaya çalışıyor. Kısacası temel itaat ve tuvalet eğitimi arıyoruz.
G Gözde K.
Maltipo erkek, oğlumun henüz düzenli bir gezdirme planı yok çünkü aşılar bitene kadar dışarı çıkarmamam söylendi. Sonrasında çıkarmaya başlamak da eziyete dönüştü çünkü her insana canlıya aşırı tepki gösteriyor ve havlıyor, hücum etmeye çalışıyor ama ısırma sorunu yok, aynı zamanda ezden çıktığımızda kısa süreli bile olsa kapıyı kemirip parçalıyor. Ve evde normal zamanlarda da bi yerden gelen en ufak tıkırtıya veya sese aşırı havlama davranışı gösteriyor.
A Ayşegül T.
sibirya kurdu. erkek. 3 hafta önce sahiplendim. 11 haftalık şu an. tuvalet eğitimini bir türlü veremiyorum. evde genelde ben ilgileniyorum. annem ve kardeşim çok yanına gitmiyolar. geldiklerinde ise heyecanlanıp oynamak istiyor.ısırıyor bu yüzden. onlar da korkuyor. bırak dediğim zaman arada sırada dinliyo beni. ya da onlar koridordan geçerken üstlerine atlamaması için otur bekle diyorum. ama çok çabuk dikkati dağılıyor. yani arada sırada dinliyor beni
H Hakan S.
1 yaşında rottweiler cinsi erkek köpek. Yeni sahiplendik. Oğlumuz epeyce heyecanlı ve hareketli. Daha önce herhangi bir eğitim almamış (çiş ve benzeri ) çünkü hiç evde yaşamamış. O yüzden eve uym sağlamakta biraz zorlanıyor. Örneğin sürekli eve işaret çişi yapıyor , her şeyi parçalama eğiliminde , çok heyecanlı , ve havlıyor. Biz ve onun sorun yaşamaması ( komşular şikayet v.s. ) için temel eğitim aldırmak istiyoruz
C Cevdet E.
3 aylık iken ormanda bulunan kırma köpek yavrusu. Bulunduğunda hasta idi 1 hafta yoğun bakımda kaldı ve ölümden döndürüldü. Evde bakmaya karar verdik fakat tuvalet eğitimi olmaması hazır mama yememeye inat etmesi eşyaları ısırması çok hareketli olup eşyaları kırması sorun oldu. Zaten acıyıp sahiplendik bırakmakta gönlümüz el vermiyor. Eve uyumlu hale gelmesi için yavru köpek eğitim hizmeti almak istiyoruz .
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer