Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış
Köpek Eğitim

Çankaya Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Çankaya Köpek Eğitim
8
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Çankaya Köpek Eğitim Fiyatları

Çankaya Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.700 TL ile 2.100 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Çankaya Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Çankaya Köpek Eğitim Tavsiyeleri

D
Didem Aksoy
Hayat hanımın eğitimi gerçekten profesyonel köpeğimizi aldıktan sonra pedini buluyor söz dinliyor adeta o yaramaz hırçın gitmiş bambaşka bir köpek gelmiş gibi olduk kısa sürede bizi büyük bir sorundan kurtardı herkese tavsiye ederim

G
Gizem Cüyaz
Amstaff ırkına sahip asi kızımı pozitif yöntemleriyle davranış problemlerine çözüm buldu sevgiyle eğitimine devam etti aynı zamanda bizleride gözlemleyerek doğru bildiğimiz yanlışları düzeltti köpeğinizin kendi alanında çalışma yapması da eğitime büyük katkı sağlıyor bunun için de yılmadan usanmadan saat mevhumu tanımadan hergun geldi iyiki seninle tanışma fırsatını yakaladık hiç düşünmeden canlarınızı emanet edeceğiniz eğitmen Can Bey değerli bilgileriniz sabrınız ve sevginiz için teşekkürler.

G
Gülsen Duman
Can Bey’den 2 ay kadar köpeğimin eğitimi için özel ders aldım. Her hafta belirlediğimiz saatte geldi ve köpeğimi ondan öğrendiğim yöntemlerle eğittim. Çok memnun kaldık. Komşularımıza ve arkadaşlarımıza da tavsiye ettik halen irtibatımız devam ediyor. Kesinlikle tavsiyenederim ,işini severek yapan mükemmel bir insan

M
Merve Y.
İlk günden büyük değişim yaşadık asla ilk günden değişiklik olacağına inanmıyordum. Yanlışlarımızı görürken sadece kendi köpeğim için değil dışarıda diğer köpeklere bile nasıl davranacağımı öğretti. Gerçekten önce beni eğitiyor köpeği rehabilite ediyor gibi. Ayrıca Zeytin adında mükemmel enerjiye sahip köpeği de gerçekten çok yardımcı oluyor. Siz yolun başında olduğunuzu düşündüğünüzde bile aslında neredeyse yolun sonuna gelmiş kadar oluyorsunuz.

B
Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Ankara'da Musa beyden temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Çankaya Köpek Eğitim Talepleri

Ç Çavuş Ç.
Dişi bir Doberman (Mila) sahibiyim. Yaklaşık 8 aylık ve 6 aydır benimle beraber. Dışarıda tuvaletini tutup eve geldiğinde yapıyor. Kendinden kalıp olarak küçük canlılara (köpek, kedi) ısırmasa bile üstüne atlıyor ve biraz ağır olduğu için zarar verebilir çekincem oluyor. Kendinden büyük bir köpekle daha önce karşılaşmadı, bunun için biraz daha büyümesi ve daha bilinçli bir hale gelmesi için bekliyordum. Davranış olarak üstüme çok atlıyor, pek rahatsız etmiyor ama sürekli dişlerini ve patilerini kullanarak anlaşmaya çalışıyor, dolaylı olarak bacaklarım, kollarım vs. çiziklerle dolu oluyor. Daha önce bir eğitmen veya benzeri biriyle tanışmadım, bilgi almak amaçlı yazıyorum. Şimdiden teşekkürler, iyi günler dilerim.
A Ayşegül T.
sibirya kurdu. erkek. 3 hafta önce sahiplendim. 11 haftalık şu an. tuvalet eğitimini bir türlü veremiyorum. evde genelde ben ilgileniyorum. annem ve kardeşim çok yanına gitmiyolar. geldiklerinde ise heyecanlanıp oynamak istiyor.ısırıyor bu yüzden. onlar da korkuyor. bırak dediğim zaman arada sırada dinliyo beni. ya da onlar koridordan geçerken üstlerine atlamaması için otur bekle diyorum. ama çok çabuk dikkati dağılıyor. yani arada sırada dinliyor beni
H Hakan S.
1 yaşında rottweiler cinsi erkek köpek. Yeni sahiplendik. Oğlumuz epeyce heyecanlı ve hareketli. Daha önce herhangi bir eğitim almamış (çiş ve benzeri ) çünkü hiç evde yaşamamış. O yüzden eve uym sağlamakta biraz zorlanıyor. Örneğin sürekli eve işaret çişi yapıyor , her şeyi parçalama eğiliminde , çok heyecanlı , ve havlıyor. Biz ve onun sorun yaşamaması ( komşular şikayet v.s. ) için temel eğitim aldırmak istiyoruz
C Cevdet E.
3 aylık iken ormanda bulunan kırma köpek yavrusu. Bulunduğunda hasta idi 1 hafta yoğun bakımda kaldı ve ölümden döndürüldü. Evde bakmaya karar verdik fakat tuvalet eğitimi olmaması hazır mama yememeye inat etmesi eşyaları ısırması çok hareketli olup eşyaları kırması sorun oldu. Zaten acıyıp sahiplendik bırakmakta gönlümüz el vermiyor. Eve uyumlu hale gelmesi için yavru köpek eğitim hizmeti almak istiyoruz .
S Seda Y.
Dişi Alman kurdu. Problemimiz yürüyüşe çıkardığımda kedi-köpek fark etmeksizin hepsine koşmaya çalışıyor ve çok çekiştiriyor. Fiziksel iletişimi bilmiyor, oynamak istediği halde bunu yanlış ifade ettiği için karşısındaki köpeği geriyor. Karşısındaki hayvan ona tepki vermese bile benim köpeğim yine de ona doğru koşma eğilimi gösteriyor. Ne yapsam dikkatini çekemiyorum, onlar gözden kaybolana kadar devam ediyor.
M Mehmet B. D.
amstaff erkek 4 aylık. ben yenı aldım . 48 yasındayım yanlız yasıyorum. onceden kopegımız ve dıger hayvanlarımız oldu ama uzun zamandır olmadı. tuvalet egıtımı var. yanlız kalınca havlıyor. evde yanlız kalamsı lazım. bırde temel ıtaat gereklı. aşıları vs tam veterıner kontorlunde. ben yenı aldım bır hafta oldu. eskı sahıbı bakamadıgından bıraktı. sosyal olması ve uyumlu olması onemlı.
A Aleyna Ö.
Yeni sahiplendiğim 1 yaşındaki orta ırk Maltese Terrier cinsi köpeğimin saldırgan tavırları var. Oyuncaklarını ve yemeğini kıskanıyor yanına yaklaştırmıyor, yaklaşırsam saldırıyor ve ona karşı sesimi yükselttiğimde, burnuna vurduğumda da aynı şekilde saldırıyor. Şimdiye kadar ısırmadı çünkü her seferinde kaçtım. Kaçamasam ısıracağını tahmin ediyorum.
Ü Ülkü Ç.
ÖZELLİKLE ÇİŞ EĞİTİMİ İSTİYORUZ. 2 TANE POODLE ÇOCUUMUZ VAR 1,5 YAŞ VE BİR YAŞ EV DEĞİŞİKLİĞİ YAPTIK . DIŞARI ÇIKARSAK BİLE EVE HER NOKTASINA TUVALETLERİNİ YAPIYORLAR. NORMALDE PEDE İŞERLERDİ . YEMEK SAATLERİ SABAH 9 AKŞAM 18.00 YARIM SAAT SONRA YA BAHÇEYE ÇIKARIYORUZ YADA BEDLERİ VAR AMA İKİ TARAFADA YAPMAYIP EVİN HER TARAFINI PİSLETİYORLAR.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer