Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Kocaeli Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Kocaeli Köpek Eğitim

11
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Kocaeli Köpek Eğitim için en iyi profesyonel listesi
4.8 114 oy
Jda Köpek Eğitimi
JDA Köpek Eğitimi
4.9
Çevrimiçi
65 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
4.8
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Serkan Acar
Serkan Acar
4.8
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
Hachiko Köpek Eğitim Kulübü
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Köpek Eğitim
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Kocaeli Köpek Eğitim Fiyatları

Kocaeli Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 2.260 TL ile 2.760 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kocaeli Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kocaeli Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

Hande Yıldırımlı
Hande Yıldırımlı
Yerinde yapmış olduğu eğitim sürecinde çok memnun kaldım. Boğma tasma kullanmadan ve bağırmadan köpeğimi en güzel şekilde eğittiği için Bilal beye teşekkür ederim.
Bilal Bayraktar
Barış Tekin
Barış Tekin
Terrier köpeğimiz için Ankara'da Musa beyden temel itaat eğitimi aldık. Eğitim evimizde verildi, çok memnun kaldık.
JDA Köpek Eğitimi
Recep güneş
Recep güneş
Mükemmel isini bilen bir insan
Erdal Civaroğlu
Sevda Zeynep
Sevda Zeynep
Temel itaat eğitimi için aldığımız eğitim çok güzel sonuç verdi. Çok teşekkür ederiz.
Neşeli Patiler Eğitim Merkezi
Murathan Poyraz
Murathan Poyraz
Çok güzel bir ekipsiniz. Her birinize ilginiz için teşekkür ederiz. Eğitimlerimizi eksiksiz tamamladık :)
Nova Dog Club

Kocaeli Köpek Eğitim Talepleri

B Berfin Y.
Köpeğim Ema 2 yıldır benimle birlikte. 2 yaşında, dişi, sokak köpeği ve kısır. 3 aylıkken sokakta kötü durumda buldum. Ankara’da öğrenciyken sahiplendiğim için ikimizin hayatında da çok fazla düzensizlik oldu, temel eğitimini başarılı bir şekilde yapamadım. Ema evde çok uysal bir köpek, herhangi bir zorluğu yok. Otur ve pati ver gibi basit komutları biliyor. Bizim asıl problemimiz dışarıda başlıyor. Gezdirirken sürekli çekiştiren, bazen yanımızdan insan geçtiğinde dönüp bakmazken bazen agresif tutum sergileyen, kedi gördüğü zaman çıldıran, köpek gördüğü zaman (sahipli veya sahipsiz fark etmiyor) karşıdaki köpek geçip gidecekken dahi karşı tarafı kışkırtan bir köpeğe dönüştü maalesef. Bu sorunların temelinde aslında önceden yaşadığımız düzensiz öğrenci hayatının ve benim o zamanlar bu konuda çok bilgili bir kişi olup doğru eğitimi verememin sebep olduğunun farkındayım ama tek başıma maalesef düzeltemiyorum durumu. Ben emayla birlikte sürekli köpeklere denk gelmekten korktuğum, insanlara saldırmasından çekindiğim ve kedi gördüğü zaman kolumu koparacakmış gibi çekiştirmesinden kaynaklanan kısa yürüyüşler yerine onunla uzun uzun sakin yürüyüşler yapabilmek istiyorum. Çünkü bu şekilde ne o hayatının tadını çıkarabiliyor ne de ben. Şu an pandemi sebebiyle ankaradan anne evine döndük ve burada evin içindeki düzen konusunda da bazı yardımlara ihtiyaç duyduğum için direkt kendi yerimizde bir yardım almayı tercih ederim. Beni hem yapılabilecekler hem de fiyat konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.
E Emirhan Y.
2 aylıkken sahiplendim şu an 11 aylık dişi cane corso köpeğim çok fazla sosyalleşti hep insanların ve köpeklerin içindeydi ama son 2 aydır sokak köpeklerinden yemediği dayak kalmadı kuyruğu dikleyip sallayarak yaklaşıp koklaşmaya yelteniyor karşı taraf bir anda saldırınca her seferinde ısırılıp kaçıyor otur gidiyoruz bekle pati ver komutlarını biliyor geceleri kulubesinden köpek havlama sesi duyunca hırlayıp havlıyor fakat gezdirirken böyle bir durum yok hele insanlara karşı çok ılımlı eve hırsız gelse terlik getirir benim isteğim köpeğim gezdirirken hem insanlara hem hayvanlara karşı mesafeli olsun benim tepkilerime göre hareket etsin evde ben yokken ise gelip insanlar bahçeme veya evime giremesin american cocker köpeğim var o bundan daha çok bekçi benim isteğim bekçiliğini yapsın benim piskolojime görede hareket etsin.
E Emine E. B.
Rot kırması 14 aylık bir köpek çok oyuncu bir köpektir fakat yaşadığımız çevrede kimse hayvan sevmediği için ve pandemiden dolayı insanlarla iletişim kuramadı. Çocuklar falan gördükleri zaman çığlık attıkları için çocuklardan korkuyor. İnsanlara saldırmaya çalışıyor çocukları korkutuyor. Kediyle büyüdüğü halde dışarı da kedileri kovalıyor. Eve biri geldiği zaman hiç bişey yapmıyor fakat bahçeden geçen apartmana giren biri olduğu zmaan çok sinirleniyor. Motosikletten çok korkuyor motor sesi duyduğu zaman hiç hareket etmiyor ya da eve kadar son hız koşuyor. Yürürken sürekli bizi sürekliyor.
M Meltem N.
cane corso cinsi disi. Bahceli evde oturuyorum. Hirsizlardan korumasini istiyorum. Tasmasiz yanimda sakince yurusun kopek dahi gorse benim yanimdan ayrilmasin denize gotursem insanlara atlamasin havlamasin otur kalk dur gel ye evet hayir yakala isir birak gibi komutlarimi anlayip uygulasin. Ozellikle tuvalet egitimi sart onumuz kis ve yavru diye evde bez olmasa evin herbir kosesine yapacak halde. Ucretide uygun bir fiyat olmasi sart.
G Gamze G.
amerikan cocker 2 aylıkken aldım o zamandan beri benimle şu an 2 buçuk yaşında temmuzda 3 olucak davranışlarında bi sorun yok aslında çoğu komuta uyuyor otur bekle gibi hayır dediğimde anlıyor ve yapmıyor fakat insanlara havlama huyu var,ağzına bisey aldığında hayır desem de bırakmıyor ve tuvalet eğitimini bir türlü veremiyorum bir de mama saati olsun istiyorum fakat annem ev yemeği verdiği için karnını doyurup mama yemiyor
E Emirhan Y.
Çok uysal 9 aylık dişi cane corsom var 2 aydır benimle ısırma huyu vs yok herkesle çok iyi anlaşıyor bir kere hırladığını havladığını görmedim otur pati ver hayır komutlarını biliyor tasmasız gezdirirken bekle gel komutunu çok olmasada yapıyor benim isteğim komutlara kesin bir şekilde itaat etmesi ekstra yabancılara karşı mesafeli olması.
C Ceren Ç.
Cane corso,doğduğundan 1 yaşına kadar hep vinç arabalarının yanında bakilmis ilk sahiplendigimde sesten çok korkuyordu mama verirken bile benden kaçıyordu su an bana ve çevreye alıştı ama hala birlikte yürüyemiyoruz hiçbir komutu bilmiyor kuru mamayi hala zorla yiyor tuvaletini bahçede hep farklı noktalara yapıyor.
B Buse G.
Maltes terrier 7 aylık 4 aylıkken sahiplendi bize 1 ayda alıştı korkusu var belli dışarıdaki insanlarla hiç bir şekilde anlaşamıyor korkusundan bellimi ne hayvan hayvanlara saldırmıyor kaçıyor insanlara da yanına yaklaşmasına yanıma yaklaşmasına izin vermiyor havlıyor bu durumu eğitebilirmisiniz
B Buse G.
Maltes terrier 7 aylık 4 aylıkken sahiplendi bize 1 ayda alıştı korkusu var belli dışarıdaki insanlarla hiç bir şekilde anlaşamıyor korkusundan bellimi ne hayvan hayvanlara saldırmıyor kaçıyor insanlara da yanına yaklaşmasına yanıma yaklaşmasına izin vermiyor havlıyor bu durumu eğitebilirmisiniz
R Rana Y.
Orta ırk, cinsini biz çözemedik. Lakin sokak köpeğidir. İsmi Leydi. 1 yaşına daha dün bastı. Mantar problemi var. İlaçlar ve tahıllı mama kullanıyoruz. 3 aylıkken sahiplendik. Bizim istediğimiz tuvalet eğitimi, itaat eğitimi, komutlar falan. Yardımcı olabilirseniz ne mutlu bize. Teşekkürler.

Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer