Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Köpek Eğitim

Bornova Köpek Eğitim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
İlçe Seç
Bornova Köpek Eğitim
3
Köpek Eğitim sana hizmet vermek için hazır.


Neden gigbi.com profesyonellerini tercih etmelisin?

Tamamen ücretsiz
gigbi.com’u kullanmak tamamen ücretsiz. Maliyet tahmini alın, profesyonellerle iletişim kurun ve rezervasyon yapın - hepsi ücretsiz.
Fiyatları karşılaştır
Bir profesyonel ile rezervasyon yapmadan önce farklı fiyat teklifleri alın. Karşılaştırın ve en iyisini seçin.
Güvenle kirala
10.000’den fazla müşteri değerlendirmesi ve profesyonellerin geçmiş çalışmaları gibi işini bir profesyonele emanet etmeden önce ihtiyacın olan tüm bilgilere sahip olacaksın.
Hemen Teklif Al

Bornova Köpek Eğitim Fiyatları

Bornova Köpek Eğitim fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.940 TL ile 2.380 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bornova Köpek Eğitim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bornova Köpek Eğitim Müşteri Yorumları

D
Derya Goda
Çok ilgili ve profesyonel idi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

B
Başak kalkan
3 aylık köpeğimle temel itaat ve eve uyum çalışmaları yaptık. Bize çok yardımcı oldu. Şu an da hala aklıma takılan bir şey olduğunda soruyorum ve hemen yanıtımı alıyorum. Şimdi daha uyumlu daha mutlu zamanlar geçiriyorum köpeğimle. Çok teşekkür ederim.

A
Ayşe Safiye Derin
Uzun araştırmalar sonucu buldum, 4 gün misafirler ettiler oğlumu. Gün içerisinde gönderilen fotoğraflar sayesinde arkadaşlarıyla geçirdiği vakitlere ve mutluluğuna şahit oldum. Leo da ben de çok memnun kaldık. Artık oğlumun ikinci evi burası 🍀

O
Omer Cinar
Gördüğüm en harika biri ilgisine teşekkür ederim

a
ayben ozturk
çok memnun kaldım çok profosyonel bir hizmet verdi çok teşekkür ediyorum kendisine bu kadar kısa sürede köpeğimi çok iyi eğitti minnetarim☝️


Köpek Eğitim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol

Bornova Köpek Eğitim Talepleri

N Nilay K.
Oğlum maltipoo cinsinden ve 6 aylık. Özellikle dışarıya çıkmak konusunda büyük bir davranış problemi var. Dışarıya asla çıkmak istemiyor tasmasını giydirmeye çalışırken bizi ısırıyor ve kaçıyor. Ayrıca kişisel bakım yapılmasını kesinlikle istemiyor çok sert tepki veriyor (tırnak kesimi, tüylerinin makasla kısaltılması gibi) onu anestezi altında tıraş ettirmek zorunda kalmak istemiyorum sakin olmasını ve dışarıda da bize güvenmesini istiyorum. Dışarıya nadir olsa bile çıkardığımızda da başka köpeklere havlıyor asabi hareketler sergiliyor ve sonunda yürümeden kucak istiyor.
C Cansu A.
2 ay önce evimin arka caddesinde buldum. İnternetten araştırmalarım ve veterinerin fikriylede çoban köpeği kırması alabay cinsi olduğunu öğrendim. Çok iri bir köpek olduğunu veteriner daha 3 aylık diyince öğrendim. Müstakil evimizin yan tarafına ona ait bir alan yaptık. Başlarda gayet keyifli görünürken bir anda saldırgan bir tutumla sürekli bizi ısırır hale geldi. Bu şiddetle artmaya başladı ve büyüdükçe can sıkmaya başladı. Şuan 4bucuk aylık ve bu huyunu bırakıp komut almaya başlamasını istiyorum.
Ş Şehper Y.
Orta boy Rus finosu ve Golden kırması. 8 yaşında 5 yıldır bizimle. 3 yıl önce sokakta bulup sahiplendik. Yeni eve taşındığımız İÇİN ve kiracı olduğumuz İÇİN işe gittikten sonra arkamızdan havlama sorunu var. Şikayet almamak adına havlama sorununu çözmemiz gerekiyor. Daha önce bi tanıdığımızın başka bi yerden köpeğinin havlamama eğitimi aldığını duymuştuk . Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?
S Sıla D.
Irkı cocker ve dişi. Isırma ve tuvalet konusunda sıkıntı çekiyoruz, yeni sahiplendik ancak sözümüzü dinliyor diyebilirim. Isırma konusu benim için öncelikli çünkü evde 2 tane çocuk var ve oyun olsa da bazen sert ısıtabiliyor. Onun dışında sosyal ve uysal bir yavru. Öğrenci olduğumdan dolayı uygun fiyatlı ve kaliteli bir eğitim arayışındayım.
Z Zeynep Ö.
Dişi 5 aylık maltese terrier. 2 haftadır benimle kalıyor yeni sahiplendim. Koridordaki seslere havliyo, sosyallesirken korkuyo, ama annem ve erkek arkadaşımı seviyo onlar evden cikinca yarim saat civari havlayip agliyo, otur gel git yok, disarda da cok korkuyo onumde ve yanimda yurumuyo ayagimin arkasinda yuruyor
M Mecit İ.
Dogo arjantino bi daga atılmış bi şekilde buldum yara bere içindeydi keneler vardı üstünde temizledim hepsini çok uysal bi köpek çok korkutmuşlar bende aldım sahiplendim egitim verilerek biraz özgüven kazanmasını istiyorum ve komut dinlemesini kendi çatımda besliyorum henüz 6 aylık.
E Eylül E.
Köpeğimin ismi bulut terrier cinsi bir köpek yanlız kalamıyor asla sürekli ağlıyor bahçeli bi evde durduğumuzda bile bahçeye koyduğumuzda kapıları tırmalıyor içeri alın diye evde yanlız bırktıkmı halıya işiyor gezdirmeye götürsek bile yani bu konu hakkında yardım almak istiyorum
S Sıla D.
Irkı cocker, 3 aylık ve yeni sahiplenildi. Isırma ve tuvalet konusunda biraz sıkıntımız var. Özellikle ısırma konusunda oyun olduğunun bilincindeyiz ancak bazen fazla sert olabiliyor ve evdeki iki çocuğun korkmasına sebep oluyor bu durum. Onun dışında sosyal bir yavru.
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Köpek Eğitim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer