Bursa Parti Malzemeleri ve Süsleri Nereden Alınır?

En güzel parti organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1961

Parti hazırlıkları sırasında en önemli şey doğru malzemeleri bulabilmektir. Partiniz için bir tema belirlediyseniz bu temaya uygun malzemeler almanız gerekir. Bursa’da yaşıyorsanız parti malzemeleri Bursa mağazalarından ihtiyacınız olan ürünleri temin edebilirsiniz.

Parti Malzemeleri Bursa Önerileri

Parti malzemeleri Bursa mağazalarından partinizde kullanacağınız süs malzemelerini ve parti sofranız için gerekli olan diğer malzemeleri satın alabilirsiniz. Bazı mağazalarda kostüm satışı da yapılıyor. Eğer kostüm ihtiyacınız varsa kostüm satışı yapan yerlere bakabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kolay Doğum Günü Pastası

1Çemrek Süslemeleri

Parti için süslemeler çok önemlidir. Süslemeleri doğru ve güzel yapmak mekanınızı daha hoş bir hale getirir. Süsleme malzemelerini seçmek için doğru yere bakmalısınız. Bazı mağazalar sadece süsleme ürünleri satıyorlar. Çemrek Süslemeleri mağazası da sadece süsleme satan yerlerden biri. Yılbaşı süsleri, doğum günü süsleri, bebek odası, baby shower süsleri satışı dışında bebek ve nikah şekeri satışı da yapılıyor.

Adres: Cumhuriyet cd. Abdal sk.No:3/A.Osmangazi -Bursa

Telefon: 0 (224) 222 23 85

2Keçe Süs Parti Malzemeleri

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Etiketleri Tasarımları

Keçeden yapılan süs malzemelerinden hoşlanıyorsanız Keçe Süt parti malzemeleri mağazasına bakabilirsiniz. Keçeden üretilmiş ve oldukça profesyonel hazırlanmış bu süs malzemeleri ile parti mekanınızı güzelce süsleyebilirsiniz. Parti malzemeleri keçeden yapıldığı için fiyatları da oldukça uygun. Hem keçeden yapılma süsleri seviyor hem de bütçe dostu bir yer arıyorsanız Keçe Süs Parti Malzemeleri mağazasına bakabilirsiniz. Sadece keçeden yapılma süsler değil partinizde işinize yarayabilecek pek çok malzemeyi de buradan satın alabilirsiniz.

Adres: Fethiye Mah. Ulu Cad. Fen Sok. No: 1B/B Nilüfer / BURSA

Telefon: 0224 242 00 15

3Dora Parti Malzemeleri

Dora Parti Malzemeleri, Dora Parti Organizasyon’a bağlı olarak parti malzemeleri satıyor. Bir organizasyon firmasına bağlı olduğu için de partilerde nelere ihtiyaç olabileceğini iyi biliyorlar. 1 yaş temalı ürünler, kostümler, parti aksesuarları, pinyatalar, yılbaşı malzemeleri ve kullan at ürünler bu mağazada satılıyor. Ayrıca internet üzerinden de satış yapıyorlar. Eğer mağazaya gitmek için zaman bulamıyorsanız internet üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kağıttan Doğum Günü Süsleri Yapımı ve Modelleri

Adres: İhsaniye Mah. Yaprak Sok. No: 10/B-1 Nilüfer -BURSA

Telefon: 0224 999 72 52

En Güzel Yılbaşı Parti Süsleri

Yılbaşında evinizde parti yapmak istiyorsanız ve evinizi yılbaşı partisine hazır hale getirmek için önerilere ihtiyacınız varsa En Güzel Yılbaşı Parti Süsleri isimli yazımıza göz atmalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!