Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları

author
Nedim Emre Akın
tarafından 03/05/2021 tarihinde yazıldı.

Doğum günü olan sevdiğiniz bir insan varsa siz de onun kadar heyecanlanırsınız. Onun mutluluğuna ortak olmak ve onu mutlu edecek şeyler yapmak istersiniz. Güzel bir hediye, belki sürpriz bir parti doğum günü sahibini çok mutlu edebilir. Hediyenizi verirken hediyenizin yanına güzel bir doğum günü kartı koyabilirsiniz. Doğum günü kartları yapmak ve fikir edinmek için yazımızın devamına göz atmalısınız.


Doğum Günü Kartları

Doğum günü kartları hediyeyle birlikte verilebileceği gibi doğum günü hediyesi gibi tek başına da verilebilir. Sevdikleriniz uzaksa nostaljik bir hediye olması için kartı postayla da gönderebilirsiniz.


Rengarenk Mumlar

Mumlar, doğum günü simgelerinden biridir. Üzerinde rengarenk mumlar olan bir doğum günü kartı hazırlayabilirsiniz. Bu mumları çizip boyayabileceğiniz gibi desenli kumaşları ya da kağıtları keserek bir kartona yapıştırarak da mum yapabilirsiniz.


Pasta Çizimli, Turuncu Arka Fonlu Kart

Üstüne doğum günü pastası çizilmiş bir kartın üzerine istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu çizimi isterseniz siz yapabilirsiniz isterseniz de Photoshop'ta hazırlayıp fotoğraf kağıdının üzerine basabilirsiniz. Arka fonu turuncu olursa daha sıcak bir görüntü oluşur ama istediğiniz renkte arka fon seçerek farklı doğum günü kartları oluşturabilirsiniz.


Çiçekler ve Kurdele

Doğum günü olan kişi bir kadınsa ona üstünde çiçekler olan doğum günü kartları gönderebilirsiniz. Kurdeleyi isterseniz kartın üstüne çizebilirsiniz isterseniz de kartın üzerine gerçek bir kurdele bağlayabilirsiniz. Bu kartı, göndereceğiniz bir çiçeğin yanında da gönderebilirsiniz.


Baykuşlu Doğum Günü Kartı

Doğum günü için şirin bir doğum günü kartı göndermek istiyorsanız baykuşlu kartları tercih edebilirsiniz. Üstünde şirin, rengarenk baykuşların ve hediye kutularının olduğu bu kartı doğum günü olan kişi de çok sevecektir. İsterseniz bir kartın üstüne keçeden yaptığınız baykuşları yapıştırarak da sevimli bir kart yapabilirsiniz.


En İyi Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Doğum Günü Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Doğum Günü Kartları Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Kartları için en iyi profesyonel listesi
5.0 46 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Doğum Günü Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri Farklı Doğum Günü Sürprizleri İçin Yaratıcı Öneriler En Güzel Doğum Günü Magnetleri ve Modelleri Doğum Günü Hediye Fikirleri ve Önerileri Doğum Günü Çiçekleri İçin Harika Modeller Doğum Günü Kıyafet Stil Önerileri Romantik Doğum Günü Organizasyonu Fikirleri ve Tavsiyeleri Sevgiliye, Anneye, Babaya.. En Güzel Doğum Günü Dilekleri Doğum Günü Peçete Süsleri ve Bardak Setleri Fikirleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Mumları Örnekleri ve Fikirleri Birbirinden Güzel Resimli Doğum Günü Kartları En Güzel Doğum Günü Afişleri ve Doğum Günü Afişi Tasarlama Doğum Günü Davetiye Modelleri ve En Güzel Örnekleri Evde Doğum Günü Süslemeleri ve Doğum Günü Oda Süsleme Örnekleri En Güzel Kartondan Doğum Günü Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Sofraları Fikirleri ve Tavsiyeleri Kanaviçe Doğum Panosu Modelleri - Doğum Hazırlığı Doğum Günü Balonları, En Güzel Doğum Günü Balon Süsleme Örnekleri Doğum Günü Davetiye Modelleri İçin Harika Fikirler Özel Günlerinize Masa Süsleme Malzemeleri Listesi Temalı Doğum Günü Partisi Fikirleri Düğün Kartları Modelleri, En Güzel Örnekleri ve Fiyatları En Güzel Doğum Günü Aksesuarları Listesi ve Önerileri Değişik Doğum Günü Kutlamaları Fikirleri Doğum Günü Kapı Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri ve Modelleri Birbirinden Güzel Doğum Günü Paketi Fikirleri ve Tavsiyeleri Doğum Günü Konuşma Balonları Örnekleri, Fikirleri ve Modelleri Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Süsleme Kostüm Kiralama İzmir Yerleri - Sevimli Kostüm Fikirleri Eşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim? - Doğum Günü Fikirleri Kostüm Kiralama Antalya'da Nerde Yapılır? Doğum Günü Etkinlikleri Fikirleri ve Harika Tavsiyeler Kostüm Kiralama İstanbul Yerleri ve Birbirinden Güzel Kostüm Fikirleri Doğum Günü İçin Ev Süsleme Örnekleri Nasıl Yapılır? En Güzel Doğum Günü Partisi Davetiyesi Örnekleri ve Sözleri En Güzel Doğum Günü Tabak Bardak Modelleri Fikirleri En Güzel Doğum Günü Tabakları ve Bardak Setleri En Güzel Anneye Doğum Günü Hediyesi Fikirleri ve Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Mesajları Kardeşe Gönderebileceğiniz Birbirinden Güzel Doğum Günü Etiketleri Fikirleri ve Örnekleri Sürpriz Doğum Günü Partisi İçin Tüyolar Birbirinden Güzel Doğum Günü Malzemeleri ve Süsleme Fikirleri Doğum Günü Pankartları, Yazıları ve Yapımı - En Güzel Doğum Günü Afişleri En Güzel Doğum Günü Masaları Süslemeleri ve Örnekleri Doğum Gününde Yapılacak Çılgın Şeyler Tavsiyeleri En Güzel Doğum Günü Panosu Fikirleri ve Örnekleri Listesi Doğum Günü Seti ve En Ucuz Doğum Günü Parti Malzemeleri Listesi
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?