Evlilik Yıldönümü Masası Süsleme Örnekleri

9310

Bir hayatı paylaşmaya adım attığınız günü en güzel şekilde kutlamak için evde bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız, evlilik yıldönümü masası süslemek için sunduğumuz fikirlere göz atmalısınız.

Mutlaka incele:  Bursa Romantik Akşam Yemeği Mekanları

Evlilik Yıldönümü Masası Nasıl Hazırlanır?

Romantizmi doruklarda yaşamanızı sağlayacak bir masa hazırlamak için ufak dokunuşlar yapmanız gerekebilir. Mumlar ve kırmızı günler bu özel güne hazırlanırken en büyük yardımcınız olacak.

1Evlilik Yıldönümü Masası Süslemelerinin Baş Tacı Kırmızı Detaylar

Evlilik yıldönümü masası hazırlarken kırmızı renkteki aksesuarlar en büyük yardımcınız olacak. Kırmızı mumlar ve peçetelerin yanı sıra kırmızı inci ve boncuklarla yapacağınız süslemeler, masanızda romantik bir hava yaratmanızı sağlayacak.

2Kalp Şeklinde Peçete Katlaması ve Kırmızı Gül Yaprakları İle Aşkınızı Yansıtmak Mümkün.

Bazen aşkınızı ilan etmek için sözcüklere gerek kalmaz. Siz de evlilik yıldönümü masası sizin için dile gelsin istiyorsanız kırmızı güllerden yardım almaya ne dersiniz? Ayrıca kırmızı peçeteden yapacağınız kalp şeklindeki katlama ile sevginizi gözler önüne serebilirsiniz.

Mutlaka incele:  2 Kişilik Tekne Kiralama Fiyatları

3Farklılık Arayanlara Özel Pembe Evlilik Yıldönümü Masa Süsleme Örnekleri

Hep kırmızı dedik ama pembe de aynı ölçüde romantizmi hatırlatan bir renk. Daha yumuşak bir tasarıma sahip evlilik yıldönümü masası hazırlayabilirsiniz. Pembe detayları servislerinizde, süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

4Sadelikten Hoşlananlar İçin Evlilik Yıldönümü Masası Hazırlama

Gösterişten hoşlanmıyorsanız, ekru ya da beyaz tonlardaki masa örtüsünün üzerine gül yaprakları serpiştirerek sade ama iddialı bir masa düzeni de yapabilirsiniz. Dilerseniz masanızın ortasına büyük kırmızı bir mum da yerleştirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Evlilik Yıldönümü Şarkıları Müzik Önerileri

5Evlilik Yıldönümü Masaları İçin Şamdan Önerileri

Mum ışığı olmadan romantik bir masa hazırlamak mümkün mü? Mumlarınızı yerleştireceğiniz şamdanlar ile masanızı daha zengin gösterebilirsiniz. Taş işlemeli şamdanlara yerleştireceğiniz küçük mumlar ile loş bir görünüm yakalarken, masanızın ışıldamasını da sağlayabilirsiniz.

Evlilik Yıldönümü Yemeğinize Eşlik Edecek Müzik Önerileri

Evlilik yıldönümü kutlamanızı daha romantik hale getirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bir ömrü beraber geçirmeye karar verdiğiniz eşinizle geçirdiğiniz anı daha özel kılacak şarkılardan yardım alabilirsiniz. En güzel şarkılar için Evlilik Yıldönümü Şarkıları Müzik Önerileri isimli yazımıza göz atmayı ve kendi listenizi oluşturmayı unutmayın!

evlilik-yildonumu-masasi-4 evlilik-yildonumu-masasi-5 evlilik-yildonumu-masasi-6evlilik-yildonumu-masasi-8 evlilik-yildonumu-masasi-9evlilik-yildonumu-masasi-11 evlilik-yildonumu-masasi

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!