Gebze Düğün Salonları Listesi

638

Gebze’de evlenecek çiftler aylar öncesinden düğün salonu arayışına girerler. Eğer siz de Gebze’de düğün yapacaksanız sizin için hazırladığımız Gebze düğün salonları listesine mutlaka göz atmalısınız.

Gebze Düğün Salonları İçin Harika Öneriler

Hayallerinizi gerçekleştirmek için Gebze düğün salonları arasından kendinize uygun bir salon bulabilirsiniz. Düğün salonunun konumunu, özelliklerini ve ayrıcalıklarını iyice inceledikten sonra düğün salonuna gidip yakından görmenizi ve uygun görürseniz rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Mutlaka incele:  Anadolu Yakası Açık Hava Düğün Mekanları

1GardenPark Gebze Düğün Salonları

GardenPark Düğün Salonu’nun 750 kişilik misafir kapasitesi var. Düğün salonunun konumu da oldukça merkezi bir yerde. Misafirleriniz bu salona kolayca ulaşabilecek. Salonda ayrıca profesyonel ses sistemi, ışıklandırma, iklimlendirme gibi özellikler var. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu yapılabiliyor.

Adres: Hacı Halil Mh. İsmet Paşa Cd. (Yeni Çarşı) Hüseyin Demir İş Merkezi Alt Kat Gebze / KOCAELİ

Telefon: 0(262) 646 80 51

2Lamec Hotel Wedding

Lamec Hotel Wedding adından da anlaşılacağı üzere bir otelin içinde yer alıyor. İçinde bulunduğu otel 4 yıldızlı. Salonun 300 kişilik kapasitesi var. Düğününüze fazla misafir gelmeyecekse burayı tercih edebilirsiniz. Salonda sanatçı, dj, ses sistemi, barkovizyon, havai fişek gösterileri gibi özellikler de mevcut.

Mutlaka incele:  Profesyonel Makyajda Güleryüzlü Hizmet: Sevil Önal

Adres: Sultan Orhan Mah. Kışla Cad. No:46/A Gebze- Kocaeli

Telefon: 0262 644 04 00

3Alyans Gebze Düğün Salonları

Alyans Düğün Salonu bünyesinde 2 ayrı salon var. Salonun kapasitesi 750 kişilik. İsteğe göre farklı menü seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Düğün salonunun yenilikçi ve modern bir tasarımı var. Yemekli ve yemeksiz düğün de yapılabiliyor.

Adres: Hacı Halil Mah. Cumhuriyet Cad. No:25/A (Emniyet Müdürlüğü Karşısı) Gebze / Kocaeli

Mutlaka incele:  Düğün İçin Abiye Modelleri

Telefon: 0262 641 70 78

4Muhteşem Sultan Sarayı Düğün Salonu

Muhteşem Sultan Sarayı Düğün Salonu’nun oldukça gösterişli bir tasarımı var. Salonun kapasitesi 700 kişilik. Bu salonda çocuklar da düşünülmüş. Misafirleriniz eğlenirken çocuklar da palyaçoyla oyun oynayabiliyor. Salonda ses sistemi, ışık sistemi, klima, otopark bulunuyor. Yemekli, yemeksiz, kokteyl menülerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Adres: Osman Yılmaz Mah. Yeni Bağdat Cad. No:306/B Gebze/KOCAELİ

Telefon: 0(262) 643 38 10

Dış Mekan Çekim Fiyatları

Düğününüzden önce ya da sonra dış mekan çekimi yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız Dış Mekan Çekim Fiyatları – Düğün Fotoğrafları, Nişanda Fotoğraf Çekimi isimli yazımızdan çekim fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!