Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Mersin Düğün Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Mersin Düğün Organizasyon

58
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Mersin Düğün Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.8 221 oy
Arsima Organizasyon
Arsima Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
19 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Yenişehir, Mersin
Popüler Events
Popüler Events
4.7
Çevrimiçi
39 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Meryem Akray
Meryem Akray
5.0
Çevrimiçi
56 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Bbconcept Organizasyon
BBConcept Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Mersin Düğün Organizasyon Fiyatları 2023

Mersin Düğün Organizasyon fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 20.650 TL ile 25.240 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Mersin Düğün Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Mersin Düğün Organizasyon Müşteri Yorumları

Cengizhan ayyıldız
Cengizhan ayyıldız
Biz sadece kına için konuşmuştuk ama öğrendik ki düğün dansı eğitimi de veriyorlarmış Bize uygun gün ve saatte çok güzel bir eğitim verdiler eğitmenimize çok teşekkür ederiz. Bu arada kına da muhteşem oldu
Düğün Dansı Merkezi
Recep Yilmaz
Recep Yilmaz
Tek kelime ile mükemmel hizmet veriyorlar
Trend Davet Organizasyon
Fedai Çakır
Fedai Çakır
Buradan gelip bize hizmet veren arkadaşlar dürüst insanlar ve işinin profesyonel hizmet berdiler. Teşekkür ederim.
İrhanlar Party
Nuray uçar
Nuray uçar
Kızımın doğum günü organizasyonu için anlaştık iyiki tanımışız herşey mükemmeldi ilgilerine hayran kaldığımız bir organizasyon başarılarınızın devamını diliyorum ❤️
Lina Organizasyon
Osman Burak Çağlar
Osman Burak Çağlar
Yeni mağaza açılışım için arkadaşım tavsiye etmişti ben de inanılmaz memnun kaldım. Güler yüzlü çalışkan personelleriyle her şey tam istediğim gibi oldu.
Başlangıç Organizasyon

Mersin Düğün Organizasyon Talepleri

U Umut K.
Düğün mersinde olacak. Akdeniz İlçesi Anadolu Mahallesi Homurlu Köyü olarak geçiyor. Akraba ve yakın çevre burda olduğu için düğün salonu seçimini istediğimiz gibi yapamadık. Bunun için düğün salonunu biraz daha güzelleştirmek istiyoruz. Masa ve sandalyeler plastik, bu ekipmanlara güzel örtü ve süslerle süslemek istiyoruz. Sandalye stoğunda eksiğimiz yok ancak fazla katılım olacağını düşünmüyorum. O yüzden 100-200 sandalye ve 15-20 masanın örtülmesini istiyoruz. Düğün salonunu fotoğrafları ve videosu mevcut isterseniz size atabilirim.
O Onurhan B.
Düğün Erdemlideki PolisEvi'nde olacak. Sadece mekanı kiraladık tüm organizasyon, süslemeler, müzik, fotoğraf ikramlar vesaire karşılanmalı. Yemek hariç tüm düğün gereklilikleri yerine getirilmeli. Tahmini 300 kişi katılacaktır. Havuzbaşı olan denize sıfır bir mekan kiraladık kalan tüm düğün konsepti sizden olacak.
M Mehmetcan Ş.
Merhaba. Sade ve şık bir yer olması yeterli. Davetli sayısı ortalama 50 kişi olacak. Masalar sade bir şekilde süslenebilir. Davette meşrubat ve çerez yeterli. Canlı müzik yada kayıtlı müzik olabilir. Fotoğrafçımız mevcuttur.
G Güney G.
Hilton Balo Terası veya Divan Otel yemek dahil olacak. Düğün ve nikah otelin ayrı yerlerinde aynı gün farklı zamanlarda olacak. Süslemeler, karşılama ve müzik(bando takımı veya dans ekibine gerek yok) için fiyat istiyorum.
K Kübra D.
ERDEMLİ KAYIKÇIOĞLU RESTAURANT DA DÜĞÜN VE KINA AYNI GECE OLACAK YANİ TÜM GECE KINAYA AYRILMAYACAK. GENEL OLARAK İSTEKLER ; 4 ADET NEDİME, GELİN TAHTI , BİNDALLI VE DİĞER KULLANILAN HEDİYELİKLER KINA VS.
Y Yusuf K.
Uygun fiyat öncelikli kriterimiz. Ancak farklı seçenekler için birkça fiyat istiyoruz. Yemek sahil olduğu ve olmadığı durumda, canlı müzik olduğu ve olmadığı durumda, fotoğraf ve video kayıt aynı şekilde.
B Burcu Ş.
TARSUS SÖĞÜTLÜDEKİ YAYLALIK EVİMİZİN ÖNÜNDE ORTALAMA 300 KİŞİLİK DÜĞÜN YAPACAĞIZ. MASA SANDALYE IŞIK VE SES SİSTEMİ GİYDİRME VE SÜSLEMENİN OLACAĞI BİR ORGANİZASYON İÇİN FİYAT ALMAK İSTİYORUM.
A Alptuğ A.
Düğünümüz mersinin mut ilçesinde olacak , masa sandalye istemiyoruz ancak masa ve sandalyeler için süsleme istiyoruz mekanın süslenmesini istiyoruz , canlı müzik ve fotoğrafçı da düşünüyoruz.
B Burçe U.
Hilton turtle garden da olacak.konuklara Masa sandalye var. Sadece süslenmeleri gerekiyor.süslü Çardaklı gelin-damat masası lazım.gelin damadın bahçeye çıkış koridoru yapılması lazım süslü.
Ö Özge
Düğün organizasyonu mezitli ilçesinde kapalı bir mekanda yaklaşık 150 kişinin katılımı ile gerçekleşecek. Konu ile ilgili acil dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar

Birbirinden Güzel Mersin Düğünleri

Mersin'de evlenecekseniz ya da nişanlınız Mersin'li ise ve geleneklerine bağlı bir düğün yapmak istiyorsa Mersin düğünleri hakkında bilgi edinmeniz işinize yarayacaktır.

Mersin düğünleri gelenekleri diğer şehirlerin geleneklerine benzeyebilir. Özellikle Mersin civarında yapılan düğünlerde de Mersin'in gelenekleri görülebilir. Mersin'de düğün yapacaksanız bu yazıdan Mersin'in düğün geleneklerini öğrenebilirsiniz.

Düğün Daveti Nasıl Yapılır?

Mersin'de düğün davetleri her iki taraftan da bir kadın ve bir erkek tarafından yapılır. Bu davet okuntu ismiyle adlandırılır. Düğüne davet edilen kişinin önemine göre gelinin önceden hazırladığı çorap, mendil, çevre gibi hediyeler, farklı el işlemeleri gönderilir.

Düğün Hangi Gün Yapılır?

Mersin'in geleneklerine göre düğün haftanın iki bölümünde yapılıyor. Düğün eğer Pazartesi başladıysa Perşembe, Perşembe günü başladıysa Pazar günü biter. Gerdek gecesini Pazartesi ya da Cuma gecesine denk getirmeye çalışırlar.

Mersin Düğünleri Bayrak Dikimi Geleneği

Düğünün başladığı gün erkek evinin damına bir bayrak dikilir. Bu bayrağın dikilme amacı gelen misafirlerin kolayca evi bulmalarını sağlamaktır. Şenlik ağırlıklı olarak bayrağın olduğu yerdedir. Bayrak direğinin tepesine de mevsimine göre meyve dikilebilir.

Mersin Düğünleri Tongavıt Geleneği

Tongavıt uzun zamandır süregelen bir gelenektir. Erkek evinden kız evine yiyecek ya da sergi eşyası götürülür. Düğün günü kız evinde ikram edilen bütün yemekler erkek evinden gelir. Bu yemekleri kılıf yengesi denilen kadınlar götürür. Kılıf yengesi mutlaka evli, erkeğin mutluluğunu isteyen biri olmalıdır.

Tıraş Düğünü

Gelinin ineceği günün sabahında bir tıraş düğünü yapılır Önce damadın arkadaşları en son damat ve sağdıcı tıraş olur. Tıraş bitene kadar çalgılar çalınır ve oynanır. Tıraş düğününe gelenler yanlarında kolonya getirir ve berber, damat tıraş olurken bu kolonyaları kırar.

Gelin Alma Merasimi

Tıraştan sonra sıra gelin almaya gelir. Damat ve sağdıç dışında erkek tarafındaki herkes gelin almaya gider. Gelin hazırlanırken erkek tarafı da oyun oynar. Gelin hazırlanınca kız tarafından baba ya da erkek bir aile büyüğü kızın beline kırmızı kuşak bağlar. Bu kuşak ilk çocuğu olana kadar saklanır.

Mersin Düğün Organizasyon: Mekan Önerileri

Düğün günü yaklaştıkça eğer daha düğün salonunuzu bulamadıysanız telaşa kapılmaya başlarsınız. Aslında telaşa hiç gerek yok. Nasıl bir salon istediğinizi biliyorsanız salon seçiminde çok zorlanmazsınız. Mersin düğün organizasyon için hazırladığımız Mersin düğün salonları listesi de karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Mersin düğün salonları arasından seçiminizi yaparken önceliği sizin ve eşinizin zevklerine verin ancak sadece kendi zevklerinizi de ön planda tutmayın. İnsanların kolay ulaşabileceği, rahatça dans edebileceği ve iyi ağırlanabileceği bir düğün salonu bulmaya da özen gösterin.

Pedias Concept Mersin Düğün Salonları

Mersin düğün organizasyonda kır düğünü yapmak isteyenlerin ilk seçeneklerinden biri olabilecek Pedias Concept'te biri 1700 kişilik, diğeri 600 kişilik iki açık düğün mekanı, biri de 500 kişilik kapalı bir düğün salonu bulunuyor. Salonlar taş duvarlarla süslenmiş ve farklı ambiyanslara sahipler. Ayrıca ulaşımı da kolay ve geniş bir otoparkı mevcut.

Dia Center Düğün ve Davet Merkezi

Mersin düğün organizasyon planlayanlar için Dia Center'da da Pedias Concept'te olduğu gibi 3 ayrı Mersin düğün salonları bulunuyor. Balo salonu 700 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 450 kişi kapasiteli, Salon Safir 370 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 300 kişi kapasiteli ve Salon Lal 240 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 175 kişi kapasiteli. Eğer düğününüze fazla misafir gelmeyecekse ve küçük salonlar arıyorsanız bu üç salondan biri sizin aradığınız salon olabilir.

Palmira Kongre & Balo Salonu

Palmira Kongre & Balo Salonu'nda, isminden de anlaşılacağı gibi birbirinden farklı organizasyonlar yapılıyor. 1000 kişilik kokteyl kapasitesi ve 650 kişilik banket kapasitesi bulunuyor. Birçok kongreye ve toplantıya da ev sahipliği yaptığı için ışık ve ses düzeni konusunda oldukça iyi durumda. Düğününüzü kapalı bir mekanda yapmak istiyorsanız Palmira Kongre & Balo Salonu da seçenekleriniz arasında mutlaka bulunmalı.


Düğün Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye'den Düğün Organizasyon Seçenekleri
İstanbul Düğün Organizasyon İzmir Düğün Organizasyon Ankara Düğün Organizasyon Sakarya Düğün Organizasyon Mersin Düğün Organizasyon daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?