Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Mersin Düğün Organizasyon

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Mersin Düğün Organizasyon

25
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Mersin Düğün Organizasyon için en iyi profesyonel listesi
4.8 51 oy
Arsima Organizasyon
Arsima Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
8 kez tercih edildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenişehir, Mersin
Pırlanta Organizasyon Mersin
Pırlanta Organizasyon Mersin
4.3
Çevrimiçi
8 kez tercih edildi.
1 yıldır gigbi'de
Akdeniz, Mersin
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Organizasyon
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Mersin Düğün Organizasyon Fiyatları

Mersin Düğün Organizasyon fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 1.610 TL ile 1.970 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Mersin Düğün Organizasyon fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Mersin Düğün Organizasyon Müşteri Yorumları

Cengizhan ayyıldız
Cengizhan ayyıldız
Biz sadece kına için konuşmuştuk ama öğrendik ki düğün dansı eğitimi de veriyorlarmış Bize uygun gün ve saatte çok güzel bir eğitim verdiler eğitmenimize çok teşekkür ederiz. Bu arada kına da muhteşem oldu
Düğün Dansı Merkezi
Fedai Çakır
Fedai Çakır
Buradan gelip bize hizmet veren arkadaşlar dürüst insanlar ve işinin profesyonel hizmet berdiler. Teşekkür ederim.
İrhanlar Party
Dilan Yıldız
Dilan Yıldız
Çok teşekkür ederiz her şey için.
Arsima Organizasyon
İrem dikici
İrem dikici
Tek kelime ile muhteşem
Pırlanta Organizasyon Mersin
Emel Kızılyar
Emel Kızılyar
Herşey için çok teşekkür ederiz abim herşey çok güzeldi ellerine sağlık
Çiçekçim Organizasyon

Mersin Düğün Organizasyon Talepleri

K Kübra D.
ERDEMLİ KAYIKÇIOĞLU RESTAURANT DA DÜĞÜN VE KINA AYNI GECE OLACAK YANİ TÜM GECE KINAYA AYRILMAYACAK. GENEL OLARAK İSTEKLER ; 4 ADET NEDİME, GELİN TAHTI , BİNDALLI VE DİĞER KULLANILAN HEDİYELİKLER KINA VS.
Y Yusuf K.
Uygun fiyat öncelikli kriterimiz. Ancak farklı seçenekler için birkça fiyat istiyoruz. Yemek sahil olduğu ve olmadığı durumda, canlı müzik olduğu ve olmadığı durumda, fotoğraf ve video kayıt aynı şekilde.
B Burcu Ş.
TARSUS SÖĞÜTLÜDEKİ YAYLALIK EVİMİZİN ÖNÜNDE ORTALAMA 300 KİŞİLİK DÜĞÜN YAPACAĞIZ. MASA SANDALYE IŞIK VE SES SİSTEMİ GİYDİRME VE SÜSLEMENİN OLACAĞI BİR ORGANİZASYON İÇİN FİYAT ALMAK İSTİYORUM.
Ö Özge
Düğün organizasyonu mezitli ilçesinde kapalı bir mekanda yaklaşık 150 kişinin katılımı ile gerçekleşecek. Konu ile ilgili acil dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum. İyi çalışmalar
A Aysegul K.
Düğün acik havada. Kale festival alanında olacak. Beyaz renk ağırlıklı olmasını istiyorum. Gelin masası konuk masa ve sandalye süslemeleri olacak.
N Nergis T.
Düğün organizasyonu tahmini 500 kisilik misafir masasi,gelin damat masasi,gelin damat giris icin süsleme,maket pasta,pasta merasimi icin..
S Selman T.
Masa sandalye giydirme Düğün anı kamera çekimleri Gelin damat masası tasarımı Yemek dahil ve hariç fiyatlandırma Kalan süslemeler
S Semih A.
mekanlı organizasyon olcak. Standart bir organzasyon istiyoruz. Fotoğraf istiyoruz. Damatlık yada gelinlik için de fiyat istiyoruz.
B Berna S.
Düğün ve kına mı beraber yapmak istiyorum fakat davul ve gösteri yapan kına yakan nedimeler lazım bana fiyatınız ne olur ?
B Beyza S.
Silifke Kır Düğün Salonu masa sandalye süsleme giriş ve gelin damat masası ve arka panosu

Birbirinden Güzel Mersin Düğünleri

Mersin'de evlenecekseniz ya da nişanlınız Mersin'li ise ve geleneklerine bağlı bir düğün yapmak istiyorsa Mersin düğünleri hakkında bilgi edinmeniz işinize yarayacaktır.

Mersin düğünleri gelenekleri diğer şehirlerin geleneklerine benzeyebilir. Özellikle Mersin civarında yapılan düğünlerde de Mersin'in gelenekleri görülebilir. Mersin'de düğün yapacaksanız bu yazıdan Mersin'in düğün geleneklerini öğrenebilirsiniz.

Düğün Daveti Nasıl Yapılır?

Mersin'de düğün davetleri her iki taraftan da bir kadın ve bir erkek tarafından yapılır. Bu davet okuntu ismiyle adlandırılır. Düğüne davet edilen kişinin önemine göre gelinin önceden hazırladığı çorap, mendil, çevre gibi hediyeler, farklı el işlemeleri gönderilir.

Düğün Hangi Gün Yapılır?

Mersin'in geleneklerine göre düğün haftanın iki bölümünde yapılıyor. Düğün eğer Pazartesi başladıysa Perşembe, Perşembe günü başladıysa Pazar günü biter. Gerdek gecesini Pazartesi ya da Cuma gecesine denk getirmeye çalışırlar.

Mersin Düğünleri Bayrak Dikimi Geleneği

Düğünün başladığı gün erkek evinin damına bir bayrak dikilir. Bu bayrağın dikilme amacı gelen misafirlerin kolayca evi bulmalarını sağlamaktır. Şenlik ağırlıklı olarak bayrağın olduğu yerdedir. Bayrak direğinin tepesine de mevsimine göre meyve dikilebilir.

Mersin Düğünleri Tongavıt Geleneği

Tongavıt uzun zamandır süregelen bir gelenektir. Erkek evinden kız evine yiyecek ya da sergi eşyası götürülür. Düğün günü kız evinde ikram edilen bütün yemekler erkek evinden gelir. Bu yemekleri kılıf yengesi denilen kadınlar götürür. Kılıf yengesi mutlaka evli, erkeğin mutluluğunu isteyen biri olmalıdır.

Tıraş Düğünü

Gelinin ineceği günün sabahında bir tıraş düğünü yapılır Önce damadın arkadaşları en son damat ve sağdıcı tıraş olur. Tıraş bitene kadar çalgılar çalınır ve oynanır. Tıraş düğününe gelenler yanlarında kolonya getirir ve berber, damat tıraş olurken bu kolonyaları kırar.

Gelin Alma Merasimi

Tıraştan sonra sıra gelin almaya gelir. Damat ve sağdıç dışında erkek tarafındaki herkes gelin almaya gider. Gelin hazırlanırken erkek tarafı da oyun oynar. Gelin hazırlanınca kız tarafından baba ya da erkek bir aile büyüğü kızın beline kırmızı kuşak bağlar. Bu kuşak ilk çocuğu olana kadar saklanır.

Mersin Düğün Organizasyon: Mekan Önerileri

Düğün günü yaklaştıkça eğer daha düğün salonunuzu bulamadıysanız telaşa kapılmaya başlarsınız. Aslında telaşa hiç gerek yok. Nasıl bir salon istediğinizi biliyorsanız salon seçiminde çok zorlanmazsınız. Mersin düğün organizasyon için hazırladığımız Mersin düğün salonları listesi de karar vermenizde yardımcı olacaktır.

Mersin düğün salonları arasından seçiminizi yaparken önceliği sizin ve eşinizin zevklerine verin ancak sadece kendi zevklerinizi de ön planda tutmayın. İnsanların kolay ulaşabileceği, rahatça dans edebileceği ve iyi ağırlanabileceği bir düğün salonu bulmaya da özen gösterin.

Pedias Concept Mersin Düğün Salonları

Mersin düğün organizasyonda kır düğünü yapmak isteyenlerin ilk seçeneklerinden biri olabilecek Pedias Concept'te biri 1700 kişilik, diğeri 600 kişilik iki açık düğün mekanı, biri de 500 kişilik kapalı bir düğün salonu bulunuyor. Salonlar taş duvarlarla süslenmiş ve farklı ambiyanslara sahipler. Ayrıca ulaşımı da kolay ve geniş bir otoparkı mevcut.

Dia Center Düğün ve Davet Merkezi

Mersin düğün organizasyon planlayanlar için Dia Center'da da Pedias Concept'te olduğu gibi 3 ayrı Mersin düğün salonları bulunuyor. Balo salonu 700 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 450 kişi kapasiteli, Salon Safir 370 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 300 kişi kapasiteli ve Salon Lal 240 metrekare büyüklüğünde, kolonsuz ve 175 kişi kapasiteli. Eğer düğününüze fazla misafir gelmeyecekse ve küçük salonlar arıyorsanız bu üç salondan biri sizin aradığınız salon olabilir.

Palmira Kongre & Balo Salonu

Palmira Kongre & Balo Salonu'nda, isminden de anlaşılacağı gibi birbirinden farklı organizasyonlar yapılıyor. 1000 kişilik kokteyl kapasitesi ve 650 kişilik banket kapasitesi bulunuyor. Birçok kongreye ve toplantıya da ev sahipliği yaptığı için ışık ve ses düzeni konusunda oldukça iyi durumda. Düğününüzü kapalı bir mekanda yapmak istiyorsanız Palmira Kongre & Balo Salonu da seçenekleriniz arasında mutlaka bulunmalı.


Düğün Organizasyon hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Organizasyon tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer