Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Mersin Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Mersin Düğün Orkestrası

40
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Mersin Düğün Orkestrası için en iyi profesyonel listesi
5.0 210 oy
Cheese Brothers
Cheese Brothers
4.9
Çevrimiçi
42 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Dolce Band
Dolce Band
5.0
Çevrimiçi
17 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Grup Vizyon
Grup Vizyon
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Gündoğdu Music
Gündoğdu Music
5.0
Çevrimiçi
14 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Orkestrası
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Mersin Düğün Orkestrası Fiyatları

Mersin Düğün Orkestrası fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 9.400 TL ile 11.490 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Mersin Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Mersin Düğün Orkestrası Müşteri Yorumları

Canan Küsmez
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Şeyma çakan
Şeyma çakan
Çok profesyonel bir orkestra hayran kalmıştık herşey için çok teşekkür ederiz
Windband Orkestrasi
Nuray Özmen
Nuray Özmen
Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık. Düğünden sonra herkes orkestranın ne kadar iyi olduğunu konuşuyordu...
Dolce Band
Nigar k.
Nigar k.
Dj düğün orkestrası muhtemdi türkiyenin en önde gelen müzik gurubu sizleri guzel.allhim korusun iyi çalışmalar
Cheese Brothers
Seda Vzy
Seda Vzy
Harika bir geceydi emeklerine ellerinize sağlık
Grup Vizyon

Mersin Düğün Orkestrası Talepleri

B Burak O.
Merhabalar, biz iki doktor eş adayıyız, temmuz 31 de mersinde sahil kenarında gerçekleşecek düğünümüz için müzik gurubu ve öncesinde aynı mekanın iskele alanında aynı gün gerçekleşecek nikah törenimiz içi trio çello grubu aramaktayız tekliflerinizi bekliyoruz iyi çalışmalar
T Tuba K.
Düğünümün girişimde bando takımı gibi yada saksafon eşliğinde de olabilir bi giriş tapmak istiyorum , türk kültürüne özgü hareketli parçalar halay da olsun tabiki istiyorum. Birlikte belirleyeceğimiz repartuarlaa yine birlikte eğlenceli bir akşam olsun isterim
V Veli B.
Merhaba. Mersin gondol otelde dugunumuz olacak. Otelin orkestrasini begenmedim. Dugunumuzde sahne almanizi istiyorum. Dugun aksam, bahcede olacak ve otel in ses sistemi kullanilmayacak. Klasik, geleneksel dugun parcalari calinacak. Fiyat almak istiyorum
A Anil K.
Düğün günü evden gelin almada davul zurna yerine bando takımıyla çıkarmak istiyorum. Düğün anında veya sonrasında bir talebim yok. Sadece evden çıkarmak için. 1 saat kadar yani toplam. Hatta müzik yapma işi yarım saat kadar anca sürer diye düşünüyorum.
Z Zeynep Ç.
Kına gecemiz için orkestra arayaşıyındayız.Çok büyük ve kalabalık bir orkestraya gerek yok, 2-3 saat sahne alacak 3-4 kişiden oluşacak bir orkestra bizim için yeterli olur.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum.
B Buse
Pazar günü açık havada yapılacak nişanımız için orkestra arayışındayız.Hem modern hem halay vb gibi müzik türlerinde performans sergileyecek bi orkestra arıyoruz.Ayrıntılar için geri dönüşünüzü bekliyorum.
M Merve A.
Adana sheraton da 40 kişilik bir düğün olacak ve 4 saat boyunca yapılacak kaliteli müzik organizasyonu arayışındayız. Oyun havası da pop eğlence performansı şeklinde talep ediyoruz
A Ayhan K.
Oğlumuzun sünnet eğlencesi için tahmini 2-2,5 saatlik bir piyanist şantör programi araştırması yapıyoruz. Düğün kadar geniş kapsamlı bir organizasyon olmayacak.
I Irem S.
nişanla söz arası bi organizasyon planlıyoruz. yüzük takılana kadar 1-2 saatlik yan flüt saksafon falan içeren fon müziği tarzı müzik yapan bir orkestra arıyorum
Y Yağmur A.
Yaklaşık 4-5 kişilik klarnet darbuka klavye davul solist şekilinde oluşan biraz alaturka oyun havası biraz da modern müzikler çalabilecek bir orkestra arıyorum

Mersin Düğün Orkestrası Seçimi ve Önerileri

Düğününüzün güzel geçmesini ve misafirlerinizin memnun ayrılmasını istiyorsanız düğününüzde çalınan müziklere ve bu müzikleri yapan orkestraya önem vermelisiniz. Düğün mekanınızda sahne alacak orkestradan ziyade kendi seçtiğiniz bir orkestra ile de düğününüzü şenlendirebilirsiniz. Mersin düğün orkestrası seçenekleri hakkında bilgi aldıktan sonra kendi orkestranızı araştırmaya başlayabilirsiniz.

Mersin düğün orkestrası ücretleri birbirinden oldukça farklı. Her orkestra farklı bir fiyat veriyor. Orkestranızı ayarlamadan önce farklı alternatiflere bakabilir, bütçenize ve müzik zevkinize en uygun orkestrayı bulabilirsiniz.

Düğün Orkestrası Fiyatları Nasıldır?

Mersin düğün orkestrası için net bir fiyat belirtmek doğru olmaz. Çok ünlü olmayan, 2-3 kişiden oluşan bir orkestra için 1000-2000 TL ödeyebilirsiniz ancak daha büyük ve ünlü gruplar için bu fiyat 10000 TL'ye dahi çıkabilir. Düğün orkestrası araştırmanızı yaparken grupların fiyatlandırmalarını da &oum-l;nceden mutlaka sormalısınız?

Mersin Düğün Orkestrası Fiyatlarını Ne Belirliyor?

Her orkestra kendi fiyatlarını kendisi belirliyor. Bu nedenle de net bir fiyat belirtmek mümkün değil. Bazı orkestralar ekstra hizmetler de sundukları için fiyatlar fazla olabiliyor. Eğer ekstra hizmetler almak istemiyorsanız fiyatın biraz daha düşmesini sağlayabilirsiniz. Bazı orkestralarda oryantal, karşılama müziği gibi ekstra hizmetler oluyor. Orkestranın fiyatını düğün mekanı, ses sistemi, misafir sayısı, orkestranın ünü gibi etkenler değiştirebiliyor.

Düğün Orkestrasını Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Düğün orkestranızı seçerken titiz davranmalısınız. gigbi.com'da yer alan Mersin düğün orkestrası seçeneklerinin geçmiş müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Genellikle önceki düğünlere ilişkin videolarını gigbi.com profillerine yüklüyorlar. Ayrıca, web sitesinde referans sayfası varsa bu sayfayı da mutlaka inceleyin. Referans sayfası yoksa orkestradan referans isteyebilirsiniz. Sonuçta bu sizin en özel gününüz ve işinizi şansa bırakmak istemezsiniz.

Organizasyon Şirketleri Düğün Orkestrası Konusunda Yardımcı Oluyor Mu?

Düğün orkestrası konusunda isterseniz düğün organizasyon şirketlerinden de yardım alabilirsiniz. Eğer düğün organizasyonunuz için bir organizasyon şirketi ile çalışıyorsanız onlardan düğün orkestrası konusunda da yardım isteyebilirsiniz.


Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer