Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar
Değerlendirmeler

Marmara Orkestrası
Marmara Orkestrası
4.6 (13)

Hakkında
Marmara orkestrası 1995 yılından beri İstanbul'un Çırağan sarayı Polat Renaissance oteli,Sheraton oteli gibi büyük otellerdeki müzikli davet ve organizasyonlarda başarılı çalışmalar yapmıştır.. Seçkin profesyonel müzisyen kadrosu ile Düğün orkestrası,latin orkestrası,Jazz orkestrası,Trio ve Quartet grupları olarak hizmetler sunmaktadır. Düğün ve çeşitli davetler için Orkestramız yerli ve yabancı müziklerden oluşan geniş bir repertuara sahiptir.Türkçe nostaljik ve güncel slovlar ve pop parçaları yanı sıra İngilizce,İtalyanca,İspanyolca ve Fransızcaca yine nostaljik slovlar ve pop parçaları ile davetinizin anılarınızda iz bırakacak şekilde geçmesi için eğlenceyi gelin birlikte yaşayalım. Ayrıca kokteyller için TRİO ve QUARTET grupları gelin alma ve pasta çıkışı için BANDO grupları ve diğer müzik grupları konusu da hizmetlerimiz içindedir.
Adres
Kadıköy, İstanbul
Genel Bakış
13 kez tercih edildi
4 yıldır gigbi.com'da
Değerlendirmeler
4.6
13 değerlendirme
5
%92
4
%0
3
%0
2
%0
1
%8

Mehmet Akbaş
Sancaktepe Sarıevler Sitesi 720 Daire, 30 Blok'tan oluşmaktadır. Site Yönetim Kurulu olarak organize ettiğimiz Cumhuriyetimizin 96.Yılını Marmara Orkestrasının muhteşem bando ekibi ile kutladık. Berkay Bey ve ekibine muhteşem bir gece yaşattığı için sonsuz teşekkürler ederiz. Ellerine, emeklerine ve nefeslerine sağlık.
29 Kasım, 2019
Mehmet bey ilginize ve takdirlerinize teşekkür ederim....
Marmara Orkestrası

Musa uysal
Bertan Bey ve ekibine en özel günümüzü güzelleştirdikleri için çok teşekkür ediyoruz.. Erkenden gelip, bilgilendirme yapmaları da profesyonelliklerini açıkça ortaya koydu. Mükemmel bir performans sergilediler..
12 Kasım, 2019
Musa bey tekrar teşekkürler
Marmara Orkestrası

Uğur
Marmara Orkestrasına teşekkür ederim. Güzel program için
05 Kasım, 2019
Uğur bey teşekkürler
Marmara Orkestrası

erol suveren
marmara orkestrasindan aldigim hizmetten zamanlama ve hizmet kalitesi acisindan cok memnun kaldim, ayrica grubun kurucusu Bertan Beyin, çalışma ahlaki ve beyefendiliği üst seviyededir.
21 Kasım, 2019
Erol bey takdirleriniz için çok teşekkür ediyorum.
Marmara Orkestrası

Gökhan özdemir
Zamanında ordaydılar. Çok eğlenceli ve uyumlu insanlardı. İşlerini layıkı ile yaptılar. Programlarınız konusunda şüphe duymanıza gerek hiç gerek yok. Tavsiye ederim.
22 Kasım, 2019
Gökhan bey çok teşekkürler..
Marmara Orkestrası

Tayfun Erim
nikah sonrasi yemegimiz cok eglenceliydi, tesekkur ederiz.
06 Kasım, 2019
Tayfun bey teşekkürler.
Marmara Orkestrası

Arzu Bozkurt
Her şey harikaydı. Tam hayalimdeki gibi kaliteden ödün vermeden nikah sonrasında eğlendirdiler. Çok çok teşekkürler, çok kaliteli çizgileri var.
09 Kasım, 2019
Arzu hanım ilginize ve takdirlerinize çok teşekkürler .
Marmara Orkestrası

Balamir Dizdar
Bertan Bey ve ekibi sürpriz evlilik teklifi organizasyonumuzda bize yardımcı oldular. Sağolsunlar, tüm isteklerimi dikkatle dinleyip yerine getirdiler. Pozitif bir iletişim ve güleryüzlü hizmet için kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum. Tekrar tüm ekibe teşekkürler!
16 Kasım, 2019
Balamir bey ilginize ve takdirlerinize teşekkür ediyorum.Mutluluk dileklerimle. Bertan Aydar
Marmara Orkestrası

Bülent AKIN
Nişan etkinliğimiz öncesi beklentilerimizi eksiksiz saptayıp , ses-ışık sistemleri,orkestrası, ses sanatçısı ve yerli-yabancı müzik performansları ile bir bütün olarak gecemizi unutulmaz kılan ve tüm davetliler tarafından tam puan alan Bertan bey ve Marmara Orkestrasına sonsuz teşekkürler. Mükemmel sesi ve yorumuyla gecemizi ayrıcalıklı kılan Eylül Duru hanımefendiye de ayrıca sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere.
28 Kasım, 2019
Bülent bey ilginize ve takdirlerinize çok teşekkür ederim.Saygılarımla.
Marmara Orkestrası

hakan demir
Misafirlerimiz çok eğlendi bizde çok memnun kaldık. çok teşekkür ederiz. başka bir düğünümüzde görüşmek dileğiyle..
29 Kasım, 2019
Hakan bey ilginize teşekkürler.Saygılarımla.
Marmara Orkestrası

hande demirci
Düğünümüze renk kattıkları için çok teşekkür ediyorum. Kostümlerin uyumlu olması şıklığı enstrümanların temizliği çok önemliydi. Müzisyenlerin her birine ayrı ayrı teşekkür ederim ve saygılarımı sunarım. Ekip tecrübeli müzisyenlerden oluşuyor. Ortama ayrı bir hava kattı bando takımı her konuğun ilgisini çekti Bu sebeple düğün yapacaklara tavsiye ederim. Bertan Bey 'in nezaketine çok teşekkür ediyoruz. Güzel işleriniz olsun.. Hande Demirci
07 Kasım, 2019
Hande hanım hakkımızdaki güzel sözleriniz ve ilginize çok teşekkür ediyorum.Saygılarımla Bertan Aydar
Marmara Orkestrası

Yunus akbey
Merhaba 1 Aralık 2018 deki düğünümüz için marmara orkestrası ile anlaşmıştık. Gerçekten her anlamda harikaydılar. Gerek kokteyl sırasındaki ekip gereksede düğün sırasında canlı müzik mükemmeldi Bertan bey in ilgi alakası ve canlı müzik performansı harikaydı Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Ayrıca o zaman için en iyi fiyatı bize marmara orkestrası vermişti
01 Kasım, 2018
İlginize çok teşekkür ederim.
Marmara Orkestrası

CHE
Etkinikleriniz iÇin gerçekten doğu bir seçim yaptığınızı söyleyebilirim. Repertuvarları geniş , kıyafetleri gayet düzgün, güler yüzlü Marmara Orkestrası mutlu günümüzün güzel geçmesine katkıda bulundular. Hatta bizden kaynaklanan zaman planında esnek davrandıkları için ayrıca teşekkür ediyorum kendilerine.
27 Kasım, 2018
İlginize çok teşekkür ederim.
Marmara Orkestrası

Fotoğraf ve Videolar
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
gigbi-customer
Marmara Orkestrası sana hizmet vermek için hazır
En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?


Devam
gigbi-customer