Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Kocaeli Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Kocaeli Düğün Orkestrası

78
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Kocaeli Düğün Orkestrası için en iyi profesyonel listesi
4.9 547 oy
Avrasya Sanat Topluluğu
Avrasya Sanat Topluluğu
4.5
Çevrimiçi
8 kez tercih edildi.
3 yıldır gigbi'de
Marmara Orkestrası
Marmara Orkestrası
5.0
Çevrimiçi
18 kez tercih edildi.
5 yıldır gigbi'de
Cheese Brothers
Cheese Brothers
4.9
Çevrimiçi
42 kez tercih edildi.
4 yıldır gigbi'de
Karnaval Bando
Karnaval Bando
5.0
Çevrimiçi
61 kez tercih edildi.
3 yıldır gigbi'de
Dolce Band
Dolce Band
5.0
Çevrimiçi
17 kez tercih edildi.
4 yıldır gigbi'de
Artista Orkestra
Artista Orkestra
4.6
Çevrimiçi
11 kez tercih edildi.
2 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Orkestrası
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Kocaeli Düğün Orkestrası Fiyatları

Kocaeli Düğün Orkestrası fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 3.660 TL ile 4.470 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kocaeli Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kocaeli Düğün Orkestrası Müşteri Yorumları

Nermin
Nermin
Geçen yıl olan düğünümüzde Burak Bey ve Orkestrası ile çalıştık. Düğünden önce görüşüp beklentilerimizi aktardık. Burak Bey tecrübesi ile adeta bir düğün danışmanı gibi korkularımızı yatıştırıp önce içimizi rahatlattı ,düğün günü geldiğinde de orkestra olarak performanslarıyla beklentilerimizin üstünde bir gece geçirmemizi sağladılar. Bizim ne istediğimizi tam olarak anlamaları ve yüksek enerjili performansları sayelerinde düğünümüze katılan kimsenin unutmayacağı bir geceye imza atmamıza yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca Burak Beyi bu sene O Ses Türkiye'de izledim. Umarım bundan sonraki hayatında çok başarılı işlere imza atarlar.
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
Canan Küsmez
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Dila Çakır Güneş
Dila Çakır Güneş
Öncelikle düğünümüzde yanımızda olan bizi inanılmaz eğlendiren, bize bir orkestradan daha fazlasını veren, aile olma yolunda ilerlerken desteklerini esirgemeyen @artistaorkestra ailesine çok çok teşekkür ederiz Geniş repertuar ve kaliteli sesleriyle bizi inanılma eğlendiren, en az bizim kadar emek veren değerli insanlar Özlem hanım ve Deniz bey e sonsuz teşekkürler,️ iyi bir düğünün yanında çok iyi dostlar edindiğimizi düşündüğümüz değerli insanlar , bir başka mutlu günde sizinle tekrar karşılaşmak dileğiyle sevgiyle kalın ️
Artista Orkestra
Yunus akbey
Yunus akbey
Merhaba 1 Aralık 2018 deki düğünümüz için marmara orkestrası ile anlaşmıştık. Gerçekten her anlamda harikaydılar. Gerek kokteyl sırasındaki ekip gereksede düğün sırasında canlı müzik mükemmeldi Bertan bey in ilgi alakası ve canlı müzik performansı harikaydı Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Ayrıca o zaman için en iyi fiyatı bize marmara orkestrası vermişti
Marmara Orkestrası
Şeyma çakan
Şeyma çakan
Çok profesyonel bir orkestra hayran kalmıştık herşey için çok teşekkür ederiz
Windband Orkestrasi

Kocaeli Düğün Orkestrası Talepleri

G Gülin G.
Merhaba, 27.10.18 de planladığımız düğünümüz için anlaştığımız otelin anlaşmalı müzik grubuyla çalışmak istemediğimiz için alternatif arayışına girdik. DJ ve balkan davul show ile beraber teklif vermenizi rica ederiz Iyi günler, iyi çalışmalar Gülin
A Atalay D.
9 eylül 2018 akşamı kapıda küçük bir keman dinletisi karşılama amaçlı sonra düğün için müzikler tek tabaklı yemek olucak o esnada biraz yemek müziği sonra ankara havasından batı eylwencesine kadar herşey. fiyat aralığı ses sistemi dahil 2000 tl civarı
B Büşra C.
Merhaba 24 eylül antikkapıda düğünüm için müzisyen arıyorum. Günümüz müziklerini çalacak izleyenleri yönlendirecek filan şimdiden teşekkürler. Ayrıca fotoğrafçı arayışım da bulunuyor. Talebime o yüzden ekleme de yaptım.
T Tuğçe A.
yemek esnasında soft sonrasında insanları çocturabşlecek iki mod a da ayak uydurabşlecek ve çok eğlendirebilecek bir ekip var ise hızlıca teklif almak istiyorız. fiyatı sembolik girdim detay görüşelim lütfen
D Duygu Y.
28 ekimde izmit antik kapıdaki düğünümüz için fotograf ve video hizmeti almak istiyoruz. Bunlara ek olarak ise orkestra arıyoruz. Toplam da 500 kişilik yemekli bir organizasyon olacak.
C Cem G.
21 nisan cumartesi günü Altan Kültür Merkezi 'nde düzenlenecek 800 kişilik düğün organizasyonum için trio müzik grubu arayışındayım ve teklif rica ediyorum.teşekkür ederim
N Nurse İ. A.
Açık mekan , göl kenarı. 50 kişilik bir nişan töreni. Keman ağarlıklı bir müzik grubu düşünüyorum. Ama hazır şarkıların çalacağı bir liste olmasınıda isterim (pop)
A Aylin U.
Restoran ortamında hem eğlendirip hem de yemek esnasında hoş ortam sağlayabilecek tarzda, üflemeli çalgılar ağırlıklı olabilecek şekilde müzik olmasını istiyorum.
O Okan
Müzik ekibimiz var sadece düğün için yer arıyorum 400 kişiden az katılım olacak yemek kuruyemiş olmayacak sadece düğün pastası olacak bir de fotoğraf hizmeti
E Enes P.
750 kişilik düğün için antik kapıda çalmak üzere düğün sanat ekibi istiyoruz vericeğiniz fiyat benim için önemlidir düğün 7 den 11.30 a kadar sürücek

Kocaeli Düğün Orkestrası Seçimi

Düğün planlamasını doğru yapmak zordur ve emek ister. Kocaeli'de yapacağın bir düğün organizasyonu için düğün orkestrası ayarlarken bütçe önemlidir ancak doğru düğün müzik grubunu bulmak daha önemlidir. Kocaeli'nde düğün yapacaksanız ve düğün müziği için bir düğün orkestrası kiralama düşünüyorsanız Kocaeli düğün orkestrası seçimi, önerileri ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kocaeli'de Düğün Müziği Fiyatları

Öncelikle Kocaeli düğün orkestrası fiyatları orkestradan orkestraya değişiklik gösteriyor. Orkestra kiralama işini son güne bırakmamanız çok önemli. Orkestra kiralama işini ne kadar geçe bırakırsanız sizden o kadar yüksek fiyat talep edebilirler. gigbi.com'da senin için onlarca düğün müzik grubu ve düğün orkestrası hazır bir şekilde bekliyor. Geçmiş müşteri değerlendirmelerini, müzik listelerini ve fiyatlarını inceleyerek seçimini en iyi şekilde yapabilirsin.

Kocaeli'de Orkestra Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Orkestranın daha önce düğünlerde görev almış olması çok önemli. Düğünlerde görev almadıysa bile eğlence etkinliklerinde sahneye çıkmış olması gerekiyor. Bu tarz organizasyonlarda yer almamış bir orkestra eğlence konusunda sönük kalabilir. Orkestra hakkında internette araştırma yaptığınızda olumlu yorumlarla karşılaşmanız da önemli. Tabii ki bir iki olumsuz yorum olabilir. Çok fazla olumsuz yorum varsa başka bir orkestra seçmeyi düşünebilirsiniz.

Düğün Müzikleri Nasıl Ayarlanmalı?

Düğünden 1 ay kadar önce orkestranın tamamıyla ya da müsait olan bir üyeleriyle görüşmeniz iyi olacaktır. Ne tarz müzikler istediğinizi, orkestradan beklentilerinizi konuşmalısınız. Çıkış, pasta kesme ve dans şarkılarına beraber karar vermelisiniz. Yöresel şarkılar istiyorsanız bu şarkıların repertuvarlarında olup olmadığını öğrenmek için de önceden bir görüşme yapmanız önemli.

Kocaeli Müzik Grubu Fiyatları Ne Kadar?

Kocaeli düğün orkestrası fiyatları 1000-2000 TL'den başlıyor. Bu fiyatlar en düşük fiyatlardır. Bundan daha düşük fiyatlara da orkestra bulabilirsiniz ancak iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Fiyat düştükçe kalite düşebilir. Tabii ki istisnalar olacaktır. Düğün müzik grubu için tavan fiyat belirtmek pek mümkün olmasa da 10-15 bin TL'ye de düğün orkestrası bulabilirsiniz. Bütçe tabii ki önemli ancak en önemlisi doğru orkestrayı bulabilmek.


Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer