Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🤔 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş

Çıkış

Eskişehir Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Şehir Seç
Eskişehir Düğün Orkestrası
90
Düğün Orkestrası sana hizmet vermek için hazır.


Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları
Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 6.500 TL ile 6.900 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.

Eskişehir Düğün Orkestrası Tavsiyeleri
Yunus akbey
Merhaba 1 Aralık 2018 deki düğünümüz için marmara orkestrası ile anlaşmıştık. Gerçekten her anlamda harikaydılar. Gerek kokteyl sırasındaki ekip gereksede düğün sırasında canlı müzik mükemmeldi Bertan bey in ilgi alakası ve canlı müzik performansı harikaydı Çok memnun kaldık teşekkür ederiz. Ayrıca o zaman için en iyi fiyatı bize marmara orkestrası vermişti
Marmara Orkestrası
Nuray Özmen
Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık. Düğünden sonra herkes orkestranın ne kadar iyi olduğunu konuşuyordu...
Dolce Band
Nermin
Geçen yıl olan düğünümüzde Burak Bey ve Orkestrası ile çalıştık. Düğünden önce görüşüp beklentilerimizi aktardık. Burak Bey tecrübesi ile adeta bir düğün danışmanı gibi korkularımızı yatıştırıp önce içimizi rahatlattı ,düğün günü geldiğinde de orkestra olarak performanslarıyla beklentilerimizin üstünde bir gece geçirmemizi sağladılar. Bizim ne istediğimizi tam olarak anlamaları ve yüksek enerjili performansları sayelerinde düğünümüze katılan kimsenin unutmayacağı bir geceye imza atmamıza yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca Burak Beyi bu sene O Ses Türkiye'de izledim. Umarım bundan sonraki hayatında çok başarılı işlere imza atarlar.
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Dila Çakır Güneş
Öncelikle düğünümüzde yanımızda olan bizi inanılmaz eğlendiren, bize bir orkestradan daha fazlasını veren, aile olma yolunda ilerlerken desteklerini esirgemeyen @artistaorkestra ailesine çok çok teşekkür ederiz Geniş repertuar ve kaliteli sesleriyle bizi inanılma eğlendiren, en az bizim kadar emek veren değerli insanlar Özlem hanım ve Deniz bey e sonsuz teşekkürler,️ iyi bir düğünün yanında çok iyi dostlar edindiğimizi düşündüğümüz değerli insanlar , bir başka mutlu günde sizinle tekrar karşılaşmak dileğiyle sevgiyle kalın ️
Artista Orkestra & Müzik Organizasyon

Eskişehir Düğün Orkestrası Talepleri
G Gülcan T.
Çok yaylı bir ekip ve perküsyon.. Ciddi donanımları olan kaliteli, bir viyolensel ve bir keman kullanan iki arkadaş, kapıda misafirleri karşılayacak, Daha sonra Düğünümüzdeki organizasyonda da yetenekli ve kaliteli bir solist arkadaş, 8 kişi yi geçmeyecek canlı performans sergileyecek enstrüman ekibi, kadrosu. (viyolensel ve keman burda dahil edilmeli) Repertuvar ekip ile görüşülecek...
S Sengur
Ramazan Bayramının ikinci günü (25 Mayıs) müstakil evin bahçesinde 70-80 kişiye başarı kutlaması & doğumügünü daveti verilecektir. Davetimiz alkollü olup mangal ve açık büfe ile davetlilere akşam yemeği ve içecek ikramı olacaktır. Ev bahçesinde kutlama yapılacağından ses düzeni vb. yoktur. Davetlilerin hepsi akraba olup temel amaç hep birlikte yiyip içip şarkı söyleyip dans edip eğlenmektir.
Ş Şeyma D.
Yapılacak olan düğünümde, ortamı daha çok hareketlendirecek türk kültürüne yakın ama içeriği zenginleştirerek daha eglenceli hale getirilmiş oyun havaları çalabilecek bir grup istiyorum. Fiyatının herkesin beklentisi gibi uygun olmasi tabiki önemli. 2 saat yeterli olacaktir. Ses sistemi ne kadar gerekli bilemiyorum düğün salonundaki sistem yeterli midir bilemiyorum
O Orkun G.
1 solist 1 klavye yanina 1 gitar eslik etmesi bizim icin kafidir. Extra dj imiz ve kendi solistlerimizde hazir bir sekilde bekleyecek. Kendimiz bar ve club islettigimizden extra ses sistemine ihtiyacimiz.yoktur. perkusyon istememekteyiz.
T Tuğrul A.
22Eylül pazar günü Eskişehir alpu ilçesinde saat13.00-17.00 arası 5saatlik bir nişan merasimimiz olacak. Bağlamacı ve orgcudan oluşan, ses sistemiyle birlikte 2kişilik orkestra arkadaşımiz yeterli olacaktir. Işık sistemi istemiyoruz.
Y Yonca K.
Nişanlım Amerikalı, dolayısıyla düğünümüzdeki misafirlerin neredeyse yarısı yabancı olacak. Oldukça kalabalık olacak düğünümüz için profesyonel ve bizi yönlendirebilecek bir orkestra arayışı içindeyiz.
M Melike Ü.
Açık havada nikah planlıyoruz, gündüz 12-2 saatleri arasında olacak. Yalnızca bir saat soft müzik arka planda çalsa yeterli olacaktır. Fiyatlara göre 2 saat de düşünebiliriz tabii ki. Teşekkürler.
T Tuğba Y.
Çok abartılı bir orkestraya gerek yok. Sürekli oyun havası değil güncel eğlenceli ve pop şarkıları repertuarı olan bir ekip istiyorum.
M Miriam A.
Düğünüm için orkestra arıyorum, ben Bulgaristan'lıyım, nişanlım Eskişehir'li. İki yöreden karma bir eğlence olsun istiyoruz.
M Mine B.
Nişan organizasyonum için 70ler 80ler Türkçe pop söyleyebilecek grup arıyorum. Siz bu konuda yardımcı olur musunuz?

Eskişehir Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer
Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.
İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer