Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Eskişehir Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Eskişehir Düğün Orkestrası

148
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Eskişehir Düğün Orkestrası için en iyi profesyonel listesi
4.9 508 oy
İbrahim Can Çineli
İbrahim Can Çineli
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
2 aydır gigbi'de
Odunpazarı, Eskişehir
Tarkan Doğan
Tarkan Doğan
4.9
Çevrimiçi
52 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
"didem Ile Çağlar" Orkestrası
"Didem ile Çağlar" Orkestrası
4.8
Çevrimiçi
25 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Avrasya Sanat Topluluğu
Avrasya Sanat Topluluğu
4.6
Çevrimiçi
18 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
 Bandorenk
Bandorenk
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Semih Akçagül
Semih Akçagül
5.0
Çevrimiçi
15 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Merve Sezer
Merve Sezer
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Haydar&aslı Orkestrası
Haydar&Aslı Orkestrası
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Dj Zafer Official
DJ Zafer Official
5.0
Çevrimiçi
2 kez değerlendirildi.
1 aydır gigbi'de
Eda Keske
Eda Keske
5.0
Çevrimiçi
20 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Orkestrası
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları 2023

Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 31.500 TL ile 38.500 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Eskişehir Düğün Orkestrası Müşteri Yorumları

Muhammed Ali büyüksındır
Muhammed Ali büyüksındır
Düğünümüzü düğün gibi düğün yapan kaliteli orkestrası ve Didem hanımın pozitifliği çok güzel şiddetle tavsiye ederim...
"Didem ile Çağlar" Orkestrası
Nermin
Nermin
Geçen yıl olan düğünümüzde Burak Bey ve Orkestrası ile çalıştık. Düğünden önce görüşüp beklentilerimizi aktardık. Burak Bey tecrübesi ile adeta bir düğün danışmanı gibi korkularımızı yatıştırıp önce içimizi rahatlattı ,düğün günü geldiğinde de orkestra olarak performanslarıyla beklentilerimizin üstünde bir gece geçirmemizi sağladılar. Bizim ne istediğimizi tam olarak anlamaları ve yüksek enerjili performansları sayelerinde düğünümüze katılan kimsenin unutmayacağı bir geceye imza atmamıza yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca Burak Beyi bu sene O Ses Türkiye'de izledim. Umarım bundan sonraki hayatında çok başarılı işlere imza atarlar.
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
Canan Küsmez
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Nuray Özmen
Nuray Özmen
Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık. Düğünden sonra herkes orkestranın ne kadar iyi olduğunu konuşuyordu...
Dolce Band
Zeynep  Kotan
Zeynep Kotan
Baz Quartet orkestrasına kız kardeşimin mutlu gününe renk kattıkları için çok teşekkür ederim.
Baz Organizasyon

Eskişehir Düğün Orkestrası Talepleri

G Gülcan T.
Çok yaylı bir ekip ve perküsyon.. Ciddi donanımları olan kaliteli, bir viyolensel ve bir keman kullanan iki arkadaş, kapıda misafirleri karşılayacak, Daha sonra Düğünümüzdeki organizasyonda da yetenekli ve kaliteli bir solist arkadaş, 8 kişi yi geçmeyecek canlı performans sergileyecek enstrüman ekibi, kadrosu. (viyolensel ve keman burda dahil edilmeli) Repertuvar ekip ile görüşülecek...
S Sengur
Ramazan Bayramının ikinci günü (25 Mayıs) müstakil evin bahçesinde 70-80 kişiye başarı kutlaması & doğumügünü daveti verilecektir. Davetimiz alkollü olup mangal ve açık büfe ile davetlilere akşam yemeği ve içecek ikramı olacaktır. Ev bahçesinde kutlama yapılacağından ses düzeni vb. yoktur. Davetlilerin hepsi akraba olup temel amaç hep birlikte yiyip içip şarkı söyleyip dans edip eğlenmektir.
Ş Şeyma D.
Yapılacak olan düğünümde, ortamı daha çok hareketlendirecek türk kültürüne yakın ama içeriği zenginleştirerek daha eglenceli hale getirilmiş oyun havaları çalabilecek bir grup istiyorum. Fiyatının herkesin beklentisi gibi uygun olmasi tabiki önemli. 2 saat yeterli olacaktir. Ses sistemi ne kadar gerekli bilemiyorum düğün salonundaki sistem yeterli midir bilemiyorum
O Orkun G.
1 solist 1 klavye yanina 1 gitar eslik etmesi bizim icin kafidir. Extra dj imiz ve kendi solistlerimizde hazir bir sekilde bekleyecek. Kendimiz bar ve club islettigimizden extra ses sistemine ihtiyacimiz.yoktur. perkusyon istememekteyiz.
T Tuğrul A.
22Eylül pazar günü Eskişehir alpu ilçesinde saat13.00-17.00 arası 5saatlik bir nişan merasimimiz olacak. Bağlamacı ve orgcudan oluşan, ses sistemiyle birlikte 2kişilik orkestra arkadaşımiz yeterli olacaktir. Işık sistemi istemiyoruz.
Y Yonca K.
Nişanlım Amerikalı, dolayısıyla düğünümüzdeki misafirlerin neredeyse yarısı yabancı olacak. Oldukça kalabalık olacak düğünümüz için profesyonel ve bizi yönlendirebilecek bir orkestra arayışı içindeyiz.
M Melike Ü.
Açık havada nikah planlıyoruz, gündüz 12-2 saatleri arasında olacak. Yalnızca bir saat soft müzik arka planda çalsa yeterli olacaktır. Fiyatlara göre 2 saat de düşünebiliriz tabii ki. Teşekkürler.
M Murat C.
Saksafon, gitar, davul vb enstrümanlar ve kadın solistten oluşan, Eskişehir' de bir orkestraya ihtiyacım olacak. Evlilik teklifi organizasyonu için.
T Tuğba Y.
Çok abartılı bir orkestraya gerek yok. Sürekli oyun havası değil güncel eğlenceli ve pop şarkıları repertuarı olan bir ekip istiyorum.
M Miriam A.
Düğünüm için orkestra arıyorum, ben Bulgaristan'lıyım, nişanlım Eskişehir'li. İki yöreden karma bir eğlence olsun istiyoruz.

Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğünde orkestranın önemi çok büyük. Bazı düğünlerde orkestranın güzel müzik yapmaması ya da solistlerin seslerinin güzel olmaması nedeniyle misafirler düğünden erken ayrılabiliyor. Eskişehir'de düğün organizasyonu planlıyorsan ve düğün müziğini bir Eskişehir düğün orkestrasına emanet etmek istiyorsan, senin için hazırladığımız bu yazıya göz atabilirsin.

Öncelikle, fiyatları merak ediyor olabilirsin. Eskişehir düğün orkestrası fiyatları her orkestra için farklılık gösterebiliyor. Düğün orkestrası seçeceksen öncelikle Eskişehir'deki düğün mekanınla bu konuyu konuşmalısın. Bazı düğün mekanları kendi orkestralarından başka birinin sahne almasına izin vermiyor.

Eskişehir'de Düğün Orkestrası Nereden Bulunur?

Eskişehir'de hizmet veren tüm düğün orkestralarını senin için gigbi.com'da geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile birlikte hazır olarak bulunduruyoruz. Hemen bir talep oluşturarak, Eskişehir düğün orkestralarından fiyatları alabilirsin. Yorumları ve fiyatları da karşılaştırarak Eskişehir düğün orkestrası ve düğün müzik grubu seçimini en iyi şekilde yapabilirsin.

Orkestralar Ses Sistemi Ücreti Alıyorlar Mı?

Her orkestra ses sistemi hizmeti vermiyor. Bazı orkestralar eğer mekanın bir ses sistemi yoksa kendi ses sistemlerini getirip kuruyorlar ancak bu kurulum ve hizmet orkestranın ücretine dahil olmuyor yani sizden ekstra bir ücret talep ediyorlar. Ses sistemine ayrıca bir ücret ödememek için ses sistemine sahip bir mekan tercih etmeye özen göster. Eğer mekan normalde zaten düğün için kullanılıyorsa ses sistemi olacaktır. İl dışından bir düğün müzik grubu ile çalışacaksan, ses sistemi ve diğer ekipmanların Eskişehir'e taşınması da ayrıca bir maliyet çıkarabilir.

Düğün Müziği için Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir düğün orkestrası fiyatları 1000-2000 TL'den başlıyor. En düşük fiyatlar bu şekilde diyebiliriz. 2-3 kişiden oluşan Eskişehir orkestra grubu fiyatları genellikle bu civardadır. Orkestra ünlü değilse 2-3 kişilik bir orkestranın fiyatı ortalama 1500-2000 TL civarında olacaktır. Eğer daha ünlü ve kalabalık bir Eskişehir orkestrası istiyorsan fiyatlar 10000 TL'yi bulabilir.

Karşılama Müziği Ücretleri

Bazı orkestralar düğün başlangıcında, düğün mekanına gelen misafirleri karşılamak üzere trio ekipleri görev alabiliyor. Orkestralar belli bir ücret karşılığında bu hizmeti verebiliyorlar. Bazı orkestralar da ücretsiz olarak karşılama müziğini kendileri yapabiliyorlar. Böyle bir hizmet istiyorsan orkestrayla görüşme yaparken bunu bildirmelisin. Ekstra bir ücret isteyip istemediklerini size görüşme sırasında belirteceklerdir.


Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye'den Düğün Orkestrası Seçenekleri
İstanbul Düğün Orkestrası İzmir Düğün Orkestrası Ankara Düğün Orkestrası Sakarya Düğün Orkestrası Mersin Düğün Orkestrası daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?