Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Eskişehir Düğün Orkestrası

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
Şehir Seç

Eskişehir Düğün Orkestrası

55
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Eskişehir Düğün Orkestrası için en iyi profesyonel listesi
4.9 404 oy
Gözde Müzik Organizasyon
Gözde Müzik Organizasyon
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Avrasya Sanat Topluluğu
Avrasya Sanat Topluluğu
4.6
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Cheese Brothers
Cheese Brothers
4.9
Çevrimiçi
42 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Dolce Band
Dolce Band
5.0
Çevrimiçi
17 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Orkestra Lima
Orkestra Lima
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Artista Orkestra
Artista Orkestra
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Grup Vizyon
Grup Vizyon
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Gündoğdu Music
Gündoğdu Music
5.0
Çevrimiçi
14 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
7.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur
Düğün Orkestrası
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hemen Talep Oluştur

Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları

Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 7.480 TL ile 9.140 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Eskişehir Düğün Orkestrası fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Eskişehir Düğün Orkestrası Müşteri Yorumları

Nermin
Nermin
Geçen yıl olan düğünümüzde Burak Bey ve Orkestrası ile çalıştık. Düğünden önce görüşüp beklentilerimizi aktardık. Burak Bey tecrübesi ile adeta bir düğün danışmanı gibi korkularımızı yatıştırıp önce içimizi rahatlattı ,düğün günü geldiğinde de orkestra olarak performanslarıyla beklentilerimizin üstünde bir gece geçirmemizi sağladılar. Bizim ne istediğimizi tam olarak anlamaları ve yüksek enerjili performansları sayelerinde düğünümüze katılan kimsenin unutmayacağı bir geceye imza atmamıza yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca Burak Beyi bu sene O Ses Türkiye'de izledim. Umarım bundan sonraki hayatında çok başarılı işlere imza atarlar.
Burak Eğrikavuk Orkestrasi
Canan Küsmez
Canan Küsmez
Harika bir yorum harika bir orkestra ve repertuar izlerken keyif aldığımı söyleyebilirim. Eda Keske harikasın
Eda Keske
Dila Çakır Güneş
Dila Çakır Güneş
Öncelikle düğünümüzde yanımızda olan bizi inanılmaz eğlendiren, bize bir orkestradan daha fazlasını veren, aile olma yolunda ilerlerken desteklerini esirgemeyen @artistaorkestra ailesine çok çok teşekkür ederiz Geniş repertuar ve kaliteli sesleriyle bizi inanılma eğlendiren, en az bizim kadar emek veren değerli insanlar Özlem hanım ve Deniz bey e sonsuz teşekkürler,️ iyi bir düğünün yanında çok iyi dostlar edindiğimizi düşündüğümüz değerli insanlar , bir başka mutlu günde sizinle tekrar karşılaşmak dileğiyle sevgiyle kalın ️
Artista Orkestra
Şeyma çakan
Şeyma çakan
Çok profesyonel bir orkestra hayran kalmıştık herşey için çok teşekkür ederiz
Windband Orkestrasi
Nuray Özmen
Nuray Özmen
Her şey için çok teşekkür ederiz. Elinize emeğinize sağlık. Düğünden sonra herkes orkestranın ne kadar iyi olduğunu konuşuyordu...
Dolce Band

Eskişehir Düğün Orkestrası Talepleri

G Gülcan T.
Çok yaylı bir ekip ve perküsyon.. Ciddi donanımları olan kaliteli, bir viyolensel ve bir keman kullanan iki arkadaş, kapıda misafirleri karşılayacak, Daha sonra Düğünümüzdeki organizasyonda da yetenekli ve kaliteli bir solist arkadaş, 8 kişi yi geçmeyecek canlı performans sergileyecek enstrüman ekibi, kadrosu. (viyolensel ve keman burda dahil edilmeli) Repertuvar ekip ile görüşülecek...
S Sengur
Ramazan Bayramının ikinci günü (25 Mayıs) müstakil evin bahçesinde 70-80 kişiye başarı kutlaması & doğumügünü daveti verilecektir. Davetimiz alkollü olup mangal ve açık büfe ile davetlilere akşam yemeği ve içecek ikramı olacaktır. Ev bahçesinde kutlama yapılacağından ses düzeni vb. yoktur. Davetlilerin hepsi akraba olup temel amaç hep birlikte yiyip içip şarkı söyleyip dans edip eğlenmektir.
Ş Şeyma D.
Yapılacak olan düğünümde, ortamı daha çok hareketlendirecek türk kültürüne yakın ama içeriği zenginleştirerek daha eglenceli hale getirilmiş oyun havaları çalabilecek bir grup istiyorum. Fiyatının herkesin beklentisi gibi uygun olmasi tabiki önemli. 2 saat yeterli olacaktir. Ses sistemi ne kadar gerekli bilemiyorum düğün salonundaki sistem yeterli midir bilemiyorum
O Orkun G.
1 solist 1 klavye yanina 1 gitar eslik etmesi bizim icin kafidir. Extra dj imiz ve kendi solistlerimizde hazir bir sekilde bekleyecek. Kendimiz bar ve club islettigimizden extra ses sistemine ihtiyacimiz.yoktur. perkusyon istememekteyiz.
T Tuğrul A.
22Eylül pazar günü Eskişehir alpu ilçesinde saat13.00-17.00 arası 5saatlik bir nişan merasimimiz olacak. Bağlamacı ve orgcudan oluşan, ses sistemiyle birlikte 2kişilik orkestra arkadaşımiz yeterli olacaktir. Işık sistemi istemiyoruz.
Y Yonca K.
Nişanlım Amerikalı, dolayısıyla düğünümüzdeki misafirlerin neredeyse yarısı yabancı olacak. Oldukça kalabalık olacak düğünümüz için profesyonel ve bizi yönlendirebilecek bir orkestra arayışı içindeyiz.
M Melike Ü.
Açık havada nikah planlıyoruz, gündüz 12-2 saatleri arasında olacak. Yalnızca bir saat soft müzik arka planda çalsa yeterli olacaktır. Fiyatlara göre 2 saat de düşünebiliriz tabii ki. Teşekkürler.
T Tuğba Y.
Çok abartılı bir orkestraya gerek yok. Sürekli oyun havası değil güncel eğlenceli ve pop şarkıları repertuarı olan bir ekip istiyorum.
M Miriam A.
Düğünüm için orkestra arıyorum, ben Bulgaristan'lıyım, nişanlım Eskişehir'li. İki yöreden karma bir eğlence olsun istiyoruz.
M Mine B.
Nişan organizasyonum için 70ler 80ler Türkçe pop söyleyebilecek grup arıyorum. Siz bu konuda yardımcı olur musunuz?

Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğünde orkestranın önemi çok büyük. Bazı düğünlerde orkestranın güzel müzik yapmaması ya da solistlerin seslerinin güzel olmaması nedeniyle misafirler düğünden erken ayrılabiliyor. Eskişehir'de düğün organizasyonu planlıyorsan ve düğün müziğini bir Eskişehir düğün orkestrasına emanet etmek istiyorsan, senin için hazırladığımız bu yazıya göz atabilirsin.

Öncelikle, fiyatları merak ediyor olabilirsin. Eskişehir düğün orkestrası fiyatları her orkestra için farklılık gösterebiliyor. Düğün orkestrası seçeceksen öncelikle Eskişehir'deki düğün mekanınla bu konuyu konuşmalısın. Bazı düğün mekanları kendi orkestralarından başka birinin sahne almasına izin vermiyor.

Eskişehir'de Düğün Orkestrası Nereden Bulunur?

Eskişehir'de hizmet veren tüm düğün orkestralarını senin için gigbi.com'da geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile birlikte hazır olarak bulunduruyoruz. Hemen bir talep oluşturarak, Eskişehir düğün orkestralarından fiyatları alabilirsin. Yorumları ve fiyatları da karşılaştırarak Eskişehir düğün orkestrası ve düğün müzik grubu seçimini en iyi şekilde yapabilirsin.

Orkestralar Ses Sistemi Ücreti Alıyorlar Mı?

Her orkestra ses sistemi hizmeti vermiyor. Bazı orkestralar eğer mekanın bir ses sistemi yoksa kendi ses sistemlerini getirip kuruyorlar ancak bu kurulum ve hizmet orkestranın ücretine dahil olmuyor yani sizden ekstra bir ücret talep ediyorlar. Ses sistemine ayrıca bir ücret ödememek için ses sistemine sahip bir mekan tercih etmeye özen göster. Eğer mekan normalde zaten düğün için kullanılıyorsa ses sistemi olacaktır. İl dışından bir düğün müzik grubu ile çalışacaksan, ses sistemi ve diğer ekipmanların Eskişehir'e taşınması da ayrıca bir maliyet çıkarabilir.

Düğün Müziği için Eskişehir Düğün Orkestrası Fiyatları Ne Kadar?

Eskişehir düğün orkestrası fiyatları 1000-2000 TL'den başlıyor. En düşük fiyatlar bu şekilde diyebiliriz. 2-3 kişiden oluşan Eskişehir orkestra grubu fiyatları genellikle bu civardadır. Orkestra ünlü değilse 2-3 kişilik bir orkestranın fiyatı ortalama 1500-2000 TL civarında olacaktır. Eğer daha ünlü ve kalabalık bir Eskişehir orkestrası istiyorsan fiyatlar 10000 TL'yi bulabilir.

Karşılama Müziği Ücretleri

Bazı orkestralar düğün başlangıcında, düğün mekanına gelen misafirleri karşılamak üzere trio ekipleri görev alabiliyor. Orkestralar belli bir ücret karşılığında bu hizmeti verebiliyorlar. Bazı orkestralar da ücretsiz olarak karşılama müziğini kendileri yapabiliyorlar. Böyle bir hizmet istiyorsan orkestrayla görüşme yaparken bunu bildirmelisin. Ekstra bir ücret isteyip istemediklerini size görüşme sırasında belirteceklerdir.


Düğün Orkestrası hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Düğün Orkestrası tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer